Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vandža pochod

Goto down 
+16
Elie.777
Guga2
Toren
AnčaZ
Vendea
Shalanis von Rottaw
O'Shej-gha
Kay
***
Mizu no Suigetsu
Phoebe Umbríel Esteban
Wontik
Wolfka
dextra
Nathaniel
Silmarilien-Palantírilien
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 2:53 pm

Vancha by byl náhodou táta milionovej! Já o tom prostě nepochybuju! Laughing
Tak nějak podle mého Vancha už v Sáze projevil nejvíc emocí, co kdy upíři předvedli. Laughing

A o post strýčka by nepřišel, když je jedno dítě Gannenovo. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 3:01 pm

No to ano, ale zajímala by mě jeho výchova. Zda li by ho vychovával v hoře nebo v drsné divočině....
Návrat nahoru Goto down
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 3:06 pm

Kdepak v Hoře, řekla bych, že v divočině, pěkně z ostra. Ať si dítě odmalička zvyká. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 3:09 pm

Já to vidím před očima... "Maminka mě utřela lopuchem...byla na něm beruška..." Cool Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 3:12 pm

lol! lol! lol! *nemá slov*
Návrat nahoru Goto down
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 5:40 pm

Já teda doufám, že Shan nenechá své fanoušky na holičkách a mohl by napsat alespon 1 knihu o Vanchově a Gannenově dětech, prootže by to mohlo být velmi zajímavé....hlavně Evanna v roli matky Smile no a k Vanchově výchově....já nevím ja bych řekla, že by možná upustil na něakou dobu od drsného života a pro bezpečí by možna dovolil, aby bylo jeho dítě něaký ten čas vychovávano v hoře....
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 5:58 pm

Tak to podle mě na 99% nenapíše, protože hned po dopsání Ságy prohlásil, že už se k ní vracet nebude, kromě případné trilogie o Lartenovi (kterou zrovna píše).
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 6:04 pm

Tak to je teda škoda.....no ale na Lartenův život sem nehorázně zvědavá Very Happy ....jaké sladké tajemství nám asi prozradí?

No něak si nedokážu vybavit Vanchu jak své dítě přebaluje Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vendea
Člověk
Člověk
Vendea


Poeet p?íspivku : 182
Age : 30
Localisation : ...U Evry v houpací síti :D...
Registration date : 06. 10. 08

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 10:03 pm

Brčálník jako otec? lol! Hmmm, strašlivá představa.
Návrat nahoru Goto down
http://vendea.blog.cz
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 10:08 pm

Tak náhodou...otec proč né? Ale výchovu dítěte bych mu nejspíše nesvěřila.....Děsí mě ta představa že sotva by se postavilo na nohy, už by se učilo vrhat šurikeny, o boji se sluncem raději nemluvím....
Návrat nahoru Goto down
Vendea
Člověk
Člověk
Vendea


Poeet p?íspivku : 182
Age : 30
Localisation : ...U Evry v houpací síti :D...
Registration date : 06. 10. 08

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 10:13 pm

To je fakt lol! I když je třeba možný, že v sobě má skrytý otcovský pudy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://vendea.blog.cz
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 10:15 pm

Ano to jistě má
,,Miláčku drž ten šuriken pořádně, otoč se zády at ti nesvíti slunce do očí a pozor aby si neplivl na maminku."
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 10:56 pm

Ts! Brčálník? Shocked Razz
Návrat nahoru Goto down
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 10:58 pm

Wonti, ehm, ehm, na co přesně jsi narazila? Laughing
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 11:02 pm

Na Vendein příspěvek stránku před....
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeThu Dec 02, 2010 5:33 pm

OBSAHUJE SPOJLERY)->Mě spíš příjde Vandža jako prase zatím.
Když zrovna nehází kemry, A nekouše si nohy Laughing , tak chrápe. Jako kolik upírů tam ještě chrápe? Shocked Zatím vím o dvouch Laughing Jinak mi příjde jako přírodní samorost. A ty jeho šurikeny, nepoužívají náhodou šurikeny i ninjové? Shocked Jen tak přemýšlím že i když je v celku prase ( jen podle mě) tak má ale dobré vzpůsoby vychování, že bych Darrena spíš svěřila jemu než panu Hroozleymu.Smile Kolik je vlastně let tomuto knížeti? Smím-li se ptát.? Shocked
Návrat nahoru Goto down
Wolfka
Vlčí generál
Vlčí generál
Wolfka


Poeet p?íspivku : 3040
Age : 32
Localisation : postapokalyptická Pandora
Registration date : 23. 11. 06

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeThu Dec 02, 2010 6:38 pm

Sice nevím kolik je Vandžovi, ale vím že je super Smile A k tomu jeho chování-kdyby nedělal to, co dělá, tak by nebyl můj oblíbenec Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.wolfsirius.deviantart.com
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeThu Dec 02, 2010 6:45 pm

Wolfka napsal:
Sice nevím kolik je Vandžovi, ale vím že je super Smile A k tomu jeho chování-kdyby nedělal to, co dělá, tak by nebyl můj oblíbenec Smile
Nooo přesněSmile protože ty kemry (flusání)je nechutný Sad ale ono to k němu patříSmile má to něco do sebe... Je zas jiný než tamty knížata a to ho dělá odlišným. Ale sama za sebe nesnáším když lidi chrápou, tak si umím představit i chrápajícího upíra a stejně jako Darren bych neusnula.
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 29
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeThu Dec 02, 2010 10:41 pm

Vandža je prostě takový překvapení ságy... kdo by čekal něco podobného?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeFri Dec 03, 2010 12:22 am

No asi nikdo ohledně Vandži. Ani já neumím to co on ale nehty občas taky... Embarassed (stydím se)dycky jsem myslela, že kousání nehtů patří mezi nervozitu, ale podle Vandži je to normální a tak to budu brát taky jako normální. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeFri Dec 03, 2010 12:59 am

Náhodou Vancha je charakter Smile A že si občas někdy odflusne...no co Laughing
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitimeFri Dec 03, 2010 9:25 am

SPOJLER:Ještě že umí bojovat rukama. Shocked Ale stejně mě ty jeho slova dostávají a jak vlastně by podle Vandži vypadal Darrena rozsekaný zadek na kaši? Shocked Laughing Laughing jako správný hustat a jak ten jeho záchvat smíchu mě dycky dostane nehledě na jeho nudle z nosu. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vandža pochod - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vandža pochod   Vandža pochod - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vandža pochod
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Jednotlivé postavy :: Knížata-
Přejdi na: