Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 upírův pomocník

Goto down 
+13
Mei
Graga
Epona
Stefanie Swift Vampire
Mizu no Suigetsu
Jassy
Tarantule
Wolfka
Vendik
Phoebe Umbríel Esteban
Marxx
Aurora
Silmarilien-Palantírilien
17 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
AutorZpráva
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeSun Nov 05, 2006 12:19 pm

sice je upírův pomocník druhým dílem celé série, ale k této knížce jsem se dostalo jakožto k první; jak už to bývá, její obsah mě přesvědčil o tom, že stojí zato koupit si jak první díl, tak čekat velmi nedočkavě na další pokračování. Like a Star @ heaven
poslední kapitoly tohoto dílu byly ovšem poměrně drastické, chvíli trvalo, než jsem je rozdýchala. takový závěr bych rozhodně nečekala, ale neříkám, že byl špatný, jen by mě nenapadlo, že to dopadne až tak moc smutně. Sad Sad Sad chudák darren.
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeSun Nov 05, 2006 11:54 pm

Já bych spíš řekla chudák Sam. Měla jsem ho ráda. Byl takový chytrý a ochotný. Udělal by pro Darrena cokoliv. Těch pár posledních kapitol jsem rozdýchávala taky dost dlouho. Pamatuju se, že jsem to tehdy četla v hodině pod lavicí poněvadž jsem to nestihla o přestávce. Druhý nejdrsnější konec-hned po 5.dílu i když po šestce budu možná tvrdit něco jiného.
Návrat nahoru Goto down
Marxx
Člověk
Člověk
Marxx


Poeet p?íspivku : 5
Age : 34
Registration date : 04. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeMon Nov 06, 2006 9:06 am

Aurora napsal:
Já bych spíš řekla chudák Sam. Měla jsem ho ráda. Byl takový chytrý a ochotný. Udělal by pro Darrena cokoliv. Těch pár posledních kapitol jsem rozdýchávala taky dost dlouho. Pamatuju se, že jsem to tehdy četla v hodině pod lavicí poněvadž jsem to nestihla o přestávce. Druhý nejdrsnější konec-hned po 5.dílu i když po šestce budu možná tvrdit něco jiného.

taky sem ho cetl pod lavici:P
Návrat nahoru Goto down
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeMon Nov 06, 2006 7:35 pm

A chytli tě u toho?
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeTue Nov 07, 2006 6:52 pm

tedy já bych měla docela strach, že by si toho vyučující všiml/a, na tohle nemám nervy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeTue Nov 07, 2006 7:36 pm

Ta naše si toho všimla, ale zatvářila jsem se rádoby nevině s takovým tím výrazem, že je to strašně napínavé tak mě jenom spražila pohledem, ale neříkala nic. Možná to bylo tím, že to byla češtinářka:)
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeWed Nov 08, 2006 7:46 pm

ufff, tak na tohle skutečně nemám nervy, ale ta učitelka mi je docela sympatická.....ještě, že to dobře dopadlo
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeWed Nov 08, 2006 8:37 pm

Ono to ale není zas až tak blbé zkusit. Když se to vezme kolem a kolem, Darren Shan má být podle recenzí horor pro děti, tak by se to mělo číst v noci pod peřinou, aby to bylo efektní. A protože je čtení při baterce zabiják na oči, tak si můžeš alespoň v malé míře kompenzovat hladinu adrenalinu právě při čtení v hodině.Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeThu Nov 09, 2006 9:39 pm

zajímavá argumentace, myslíš, že by byla přijata ze strany vyučující/ho, která/ý by zrovna neměl/a dobrou náladu???? Razz Razz Razz
ale vpodstatě s tebou nemůžu než souhlasit, možná si něco podobného taky ozkusím, řekněmu luštění sudoku o nějaké navýsost nudné a nezajímavé hodině; to vlastně znamená luštění sudoku po téměř všechny vyučovací hodiny - to je velmi optimistické Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeSun Nov 12, 2006 6:34 pm

Co takhle luštit sudoku při matice a pak se vymlouvat, že přece jen trénuješ do matiky?Laughing Anebo křížovky v češtině. Laughing Zkoušky smrti v tělocviku?Laughing
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeSun Nov 12, 2006 8:05 pm

Jo, co takhle navrhnout učitelce interaktivní tělák a místo plavání zkoušet vodní bludiště, místo sprintu běh kolem Síně s plameny... Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Vendik
Člověk
Člověk
Vendik


Poeet p?íspivku : 41
Age : 33
Localisation : Nový Jičín
Registration date : 10. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeSun Nov 12, 2006 8:32 pm

já jsem si poslední dobou čítavala v hodinách normálně. A ani na to nepřišli:D Smile Very Happy Laughing
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeSun Nov 12, 2006 9:10 pm

náš tělocvik je plný zkoušek smrti už od šesté třídy; a ani s přechodem na střední se to nějak výrazně nezměnilo, naše třída by ty úkoly prostě musela zvládnout, i kdyby nechtěla... Wink Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeMon Nov 13, 2006 7:44 pm

2silmarilien: taky ti přijde tělák těžký už sám osobě?Wink Když si vzpomenu jak jsem doma těžce trénovala kliky, abych z nich tu jedničku měla, zatímco se ostatní šrotili třeba zemák a absolutně nemohli pochopit jak se můžu učit do tělocviku;)
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeMon Nov 13, 2006 8:19 pm

tak zas zlé to tedy nemáme,i když kdo ví, jak se to ještě všechno vyvrbí...; mě největší problém dělá běh na delší vzdálenost, to prostě nejsem schopná udejchat, holt míhání není zas tak špatná věc Wink Wink Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeMon Nov 13, 2006 9:17 pm

To není, jen se u toho trochu zapotíšVery Happy
Návrat nahoru Goto down
Vendik
Člověk
Člověk
Vendik


Poeet p?íspivku : 41
Age : 33
Localisation : Nový Jičín
Registration date : 10. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeMon Nov 13, 2006 10:14 pm

To o ale aspon to udejchas
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 12:59 pm

přesně a to je u mě Laughing rozhodujícíVery Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeFri Nov 17, 2006 12:58 pm

Btw všimli jste si, kolik se tam zmiňuje rádoby "nedůležitých jmen"?
Například u toho patologa - byl tu starý známý Gavner Zurč Laughing
A hned na začátku se baví o Parisovi (akorát mu říkají Paris Skyle, Nebess se jmenuje až od 4.knihy)
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeFri Nov 17, 2006 1:20 pm

jj, autor si holt dělal půdu pro další díly Very Happy Razz Laughing , taky mi to pak při čtená následujících dílů docvaklo sunny
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeSun Nov 19, 2006 3:57 pm

Když jsem k těm jménům došla v pozdějších knihách, tak mi to nedalo a šla jsem si to hned najít.Smile
Návrat nahoru Goto down
Vendik
Člověk
Člověk
Vendik


Poeet p?íspivku : 41
Age : 33
Localisation : Nový Jičín
Registration date : 10. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeFri Nov 24, 2006 1:20 pm

t máte dobrý já si na ně ani nevzpomněla:oops:
Návrat nahoru Goto down
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeFri Nov 24, 2006 1:31 pm

To se stáváWink Btw tohle praktikuje docela dost autorů a je to obvykle určeno pro vášnivé čtenáře kteří tu knihu při čekání na další díl přečtou vícekrát.
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeSat Nov 25, 2006 10:33 pm

konec tohohle dílu byl docela brutální, já jsem jen zírala, neschopná slova, co to na nás hned ve druhém dílu vybalil, to jsem vážně nečekala, takovej drasťák affraid affraid tedy ervé si to tak trošku zasloužil, ale sam, to nebylo fér, tak to přeci nemělo dopadnout!!!! Mad Mad autor se vyloženě vyžíval v popisu, co ze sama zbylo, tedy respektive nezbylo; chudák darren, takový šok, já bych se z toho už asi nevzpamatovala, holt upíři a poloupíři maj tužší kořínek
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitimeSat Nov 25, 2006 11:14 pm

Autor chtěl asi dát najevo, že je to horor a horory bez úmrtí to není to pravé ořechové, ale souhlasím, Sam si to nezasloužil, dokonce i když ho Darren vystrašil, vrátil se a chtěl mu pomoct.Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





upírův pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: upírův pomocník   upírův pomocník Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
upírův pomocník
Návrat nahoru 
Strana 1 z 25Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Saga of Darren Shan :: Upírův pomocník-
Přejdi na: