Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Oblíbená pasáž

Goto down 
+12
Elie.777
Love Vandža*
AnčaZ
Vendea
Kay
Kaileena
Phoebe Umbríel Esteban
Silmarilien-Palantírilien
dextra
matl
Wontik
Kwitorka
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 9:23 pm

guga2 napsal:
Love Vandža* jo to bych taky brala nějakou povídku o Gavnerovi. Bylo by to zajímavé Smile
O Gavnerovi je povídek docela dost: ať už jedna oficiální od samotného Shana, nebo povídky od fanoušků. Smile 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Guga2

Guga2


Poeet p?íspivku : 463
Age : 30
Localisation : .. Fakt to chcete vědět??..
Registration date : 28. 12. 08

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 9:25 pm

Jé tak to abych zabrouzdala na netu a jukla se. A myslím, že dokonce na tvém blogu jsou nějaké ne Sil? Já se kouknu Smile
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 9:29 pm

Některé tam jsou. Většinou jde sice o slashe, ale najdou se tam i "normálnější". Razz 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Guga2

Guga2


Poeet p?íspivku : 463
Age : 30
Localisation : .. Fakt to chcete vědět??..
Registration date : 28. 12. 08

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 9:31 pm

Jj, já si to projedu Smile ..
Návrat nahoru Goto down
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 9:37 pm

Gavnerek je skvělý ve Sklenici pochybnosti, Sil. Embarassed Smile
A jinak je úžasný v... povídce s Liz. I love you
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 9:40 pm

Uch, zase máš navrch. Vím, že Sklenice pochybností je fajn, vím, o čem byla, vím, že Gavner je skvělý, ať je kde je, ale že je skvělý i tam... Razz Chápeš, co tím myslím, ne? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 9:53 pm

scratch Sil, po pravdě ani ne. Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 9:55 pm

Tak jednodušeji Laughing : nevím proč, ale připadá mi, že jsi doteď velmi dopodrobna, nebo snad jen dopodrobna (ale i tak je to hodně) obeznámena s jejím dějem. Já vím přibližně toto: Kurda, postel, Gavner, sklenice medu = jedna velká zábava. Embarassed Very Happy Ještě jsem vlastně zapomněla na pouta či co to tam figurovalo? Provaz? Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 10:04 pm

O med, pouta/provaz nejde. Embarassed Embarassed Embarassed
Je to sice dobrý slashík, ale spíše se mi líbí hlavně díky konečku, kde je Kurda prostě kawaii a Gavner ještě víc! I love you Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Love Vandža*

Love Vandža*


Poeet p?íspivku : 81
Age : 28
Registration date : 30. 12. 08

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 3:01 pm

Sil: ty máš blog? Nejsi náhodou SB s Gugou? Jestli jo, tvůj blog asi bude ten, s desingem Lartíkem (ORANŽOVÝtongue ) Že? Tak to se teda musím mrknout Very Happy
mimochodem s blogem jsem skončila ale dříve jsem se na Guginým blogu objevovala jako to naivní L&Dy sMoKe Embarassed eh....
taky jsem si tam, u tebe na blogu pár článků četla.. bohužel (JSEM JÁ TO ALE NESTYDATÉ DÍTĚ CO?Razz ) jen slashe.. osobně jsem byla naprosto vyřízená?Razz Razz Razz z slashe Be my Valentine.. nemohla jsem Rolling Eyes Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 6:54 pm

Tak když čteš slashe, není se co divit - občas způsobují újmu na zdraví; například teď mám pocit, že se připomínky na "vlhkou jeskyňku" nezbavím snad do konce života. Razz 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Love Vandža*

Love Vandža*


Poeet p?íspivku : 81
Age : 28
Registration date : 30. 12. 08

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 9:21 pm

Sil> ale né.. na mě mají celkem blahodárné účinky Razz
ovšem Vandžík se ve slashech moc neobjevuje Neutral a přopomínka v ,,Sebově plánu'' ala ,,Kde všude je Vandža obarvený'' mě moc nenažhavila Razz Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 10:27 pm

Tady se někdo vyzná. Razz Razz 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Love Vandža*

Love Vandža*


Poeet p?íspivku : 81
Age : 28
Registration date : 30. 12. 08

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 8:47 am

no jo Laughing .... ta dnešní mládež že?Razz
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 12:10 pm

Krásně jsi to vystihla. Razz 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Love Vandža*

Love Vandža*


Poeet p?íspivku : 81
Age : 28
Registration date : 30. 12. 08

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 19, 2009 9:26 pm

no co, alespoň nasbírám nějaké ty zkušenosti (zatím jen z pohledu čtenáře Razz ) do budoucna Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 6:54 pm

Elie.777 napsal:
AnčaZ napsal:
Love Vandža* napsal:
jo, to jo:P Já sice baštím spíš Vandžu:tongue: , ae Larten je hned po něm. I tak, mě dost překvapilo, že takovej starej, nevrlej morous mohl mít někdy nějakou známost:pirat: .. i když jsem byla úplně hotová když jsem se dočetla že umřel:(
Jakej to má bez něj smysl??!!No

Neuměla bych si představit DS bez Vanchy a neumím si představit DS bez Lartííííka... nečetla jsem už radši Jezero duší a dál... Sad

to já jo ale zdá se mi to potom takový už moc přemrštěný..jako že jde o záchranu světa atd....prostě newim mno....ještě že nebylo napsaný jak to bylo dál s Vanchou!!!:cry:a larten???chjoo

Přemrštěný? Mě se zdálo naopak... Darren tím dovedl knihu k bezva konci... Ono jenom málo autorů by asi napadl takový konec... A to už ani nemluvím o tom, že díky tomu kniha vypadá jako realita a ty nevíš, co si o tom myslet... Podle mě se to Shanovi povedlo Wink
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 1:45 pm

Tomu říkám správné slovo do pranice. lol! 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 12:06 pm

Wontik napsal:


Přemrštěný? Mě se zdálo naopak... Darren tím dovedl knihu k bezva konci... Ono jenom málo autorů by asi napadl takový konec... A to už ani nemluvím o tom, že díky tomu kniha vypadá jako realita a ty nevíš, co si o tom myslet... Podle mě se to Shanovi povedlo Wink

NJN tak každý má ale svůj nízor že?Mě se to prostě zdálo přemrštěný.Ale neříkám že by se mi to nelíbilo to zase jo ale jak jsem se už vyjádřila.Jsme přeci v demokracii takže mi nikdo můj názor brát nemůže.
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 2:00 pm

Elie.777 napsal:
Jsme přeci v demokracii takže mi nikdo můj názor brát nemůže.

To by stejně asi ani nešlo Smile když se ti to dál nelíbí, nic s tim neuděláme... Wontik jen řiká svuj názor... Mě osobně ty poslední 3 knížky přijdou uplně nejlepší. Je to ale věc názoru. Smile

Ančo: Já sice nejsem zas až takový fanoušek Lartena, ale taky mě dostalo, když se to stalo. Ale ty další knížky jsou i o tom, jak je Darren samostatnej. Určitě doporučuju si to přečíst... SmileWink
Návrat nahoru Goto down
AnčaZ

AnčaZ


Poeet p?íspivku : 696
Age : 29
Localisation : Jen upíří kníže ví...A možná taky Seba s Lártym :)
Registration date : 08. 12. 08

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 2:03 pm

plomo napsal:
Ančo: Já sice nejsem zas až takový fanoušek Lartena, ale taky mě dostalo, když se to stalo. Ale ty další knížky jsou i o tom, jak je Darren samostatnej. Určitě doporučuju si to přečíst... SmileWink

Pokusím se o to, až bude čas..... což bude.... za 14 dní o jarňácích
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 2:57 pm

AnčaZ napsal:


Pokusím se o to, až bude čas..... což bude.... za 14 dní o jarňácích

Jéé, ty já mám už teĎ... ale to sem nepatří
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 1:30 am

plomo napsal:
To by stejně asi ani nešlo Smile když se ti to dál nelíbí, nic s tim neuděláme... Wontik jen řiká svuj názor... Mě osobně ty poslední 3 knížky přijdou uplně nejlepší. Je to ale věc názoru. Smile

Ančo: Já sice nejsem zas až takový fanoušek Lartena, ale taky mě dostalo, když se to stalo. Ale ty další knížky jsou i o tom, jak je Darren samostatnej. Určitě doporučuju si to přečíst... SmileWink
Přesně tak, souhlasím s Plomem Wink
Návrat nahoru Goto down
Ďasík

Ďasík


Poeet p?íspivku : 62
Age : 40
Localisation : Opava, Český Těšín
Registration date : 21. 10. 10

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 12, 2010 4:55 pm

U některých z následujících věcí asi nemůžu říct, že jsou to moje nejoblíbenější pasáže, ale jsou to pasáže, které na mě nejvíc zapůsobily: (když chceš, klikni na spoiler)
Spoiler všech dílů:
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 12, 2010 6:22 pm

Oblíbená pasáž, byla jak zabily vampýra v Krvavé chodby , jak Hroozley vylez ze skříně a jak potom čistili pokoj od krve, aby bylo vygruntováno.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oblíbená pasáž - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbená pasáž   Oblíbená pasáž - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oblíbená pasáž
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Darren Shane všeobecně :: Obsah knih-
Přejdi na: