Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 zkoušky smrti

Goto down 
+28
plomo
Guga2
AnčaZ
Illidan Stormrage
Nom
Sharp
Elmone
Kwitorka
dextra
Kay
***
Aiedail
Fantasy cvok
Mizu no Suigetsu
Mei
Wontik
Epona
Stefanie Swift Vampire
Wolfka
Jassy
darren shan
Graga
Tarantule
Marina Holopainen
Vendik
Phoebe Umbríel Esteban
Aurora
Silmarilien-Palantírilien
32 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutorZpráva
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeSun Nov 05, 2006 12:28 pm

knížka je naprosto úžasná a to dlouhé čekání zato stálo, ale nejenom za sebe doufám, že teď už bude čekací lhůta čím dál kratší. děj mi naprosto vyrazil dech a některé stránky jsem musela pro nedostatek důvěry číst vícekrát, abych se ujistila, že jsem přečetla opravdu to, co jsem přečetla. Razz jedinné, co mě vytočilo, byl opět useknutý konec(ten chlápek na to má snad nějaký skrytý talent, či co), ale pak jsem "náhodou" narazila na tyto stránky, takže už mi je tak nějak jedno, kdy vyjde další díl, protože předpokládám, že phoebe se přakladů jen tak nevzdá. a to je dobře, protože každý den čekám velmi nedočkavě na další kapitolu, a kdyby náhodou nebyla, tak vážně nevím, co bych dělala, asi bych se z toho nprosto zbláznila. drunken
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeSun Nov 05, 2006 11:59 pm

Museli bysme to nějak přežít. Ale na jedné stránce jsem v diskuzi fanoušků Darrena Shana našla příspěvek od překladatele Richarda Podaného, nevím jestli to bylo opravdu od něj nebo se za něj někdo jen vydával, ale bylo tam napsané tohle:

Moji milí,
já jsem ten, co páše české překlady Shana, a můžu vám říct, že osobně bych to nezdržoval ani o den. Jenže Albatros je velké nakladatelství a velké firmy mají své zákonitosti. Ta mezera mezi 4. a 5. dílem mě mrví ze všech nejvíc, ale mám dorbou zprávu: už se to utrhlo, nejen že Zkoušky smrti konečně vyšly, ale taky jsem už odevzdal další díl a další dva mám dělat během příštích čtyř měsíců. Takže to snad bude odsýpat rychleji a všech zbylých dílů (z celkem dvanáctidílného cyklu) se dočkáme brzy. Váš Richard Podaný.


Tak či tak to znamená ještě hooodně čekání, takže jestli bude Pheobe překládat dál tak budu ten nejšťastnější člověk na světě
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeMon Nov 06, 2006 12:04 am

No nevím...kdyby to byla pravda, bylo by to samozřejmě fajn Very Happy , ale uvidíme ediční plány albatrosu po novém roce....i když bych řekla, že než to zpracují, bude to taky nějakou dobu trvat...
A překládat budu stopro, zrovna před týdnem jsem si vyzvedla krásný, lesklý, neošoupaný sedmý díl Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeMon Nov 06, 2006 12:06 am

Budeme doufat a velebit tě za tvoje skvělé překlady:D
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeTue Nov 07, 2006 6:55 pm

bylo by strašně super, kdyby konečně Albatrosu došlo, že je o tyhle knížky velký zájem a začal by je vydávat s menšími časovými intervaly, ale moc tomu nevěřím, to by bylo až moc krásné Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Vendik
Člověk
Člověk
Vendik


Poeet p?íspivku : 41
Age : 33
Localisation : Nový Jičín
Registration date : 10. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeFri Nov 10, 2006 1:27 pm

další díl bych brala.
Návrat nahoru Goto down
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeFri Nov 10, 2006 1:34 pm

A kdo by nebral?
Návrat nahoru Goto down
Vendik
Člověk
Člověk
Vendik


Poeet p?íspivku : 41
Age : 33
Localisation : Nový Jičín
Registration date : 10. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeFri Nov 10, 2006 1:37 pm

hele nech toho o tom si možeme pokecat doma Evil or Very Mad . třetí zkouška byla dosti drsná
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 10:48 pm

a která nebyla???? Very Happy Very Happy tedy, já osobně bych zařvala první minutu po začátku té první, možná i dřív Wink Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 11:59 pm

Nejlehčí se mi zdála asi cesta jehel, tu by člověk mooooooožná dal, ale jinak tu vodu jen s ooooooooooobrovským štěstím a v ohni by se hned usmažil.
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeWed Nov 15, 2006 6:18 pm

proč mám pocit, že bych se nabodla hned na první krápník. Razz a zrovna by to byl takový ten stojící osamotě Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Vendik
Člověk
Člověk
Vendik


Poeet p?íspivku : 41
Age : 33
Localisation : Nový Jičín
Registration date : 10. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeThu Nov 16, 2006 6:01 pm

u prvního krápníku by byla krize a u druhého by mě možná přijali do upířího nebe
Návrat nahoru Goto down
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeFri Nov 17, 2006 12:05 am

Ale no tak, co ten pesimismus? Pět bychom jich možná dali, tím šestým si nejsem jistá, ale když se po nich nemusí šplhat jako po tyči tak bychom jich pár určitě dali...Cool
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeFri Nov 17, 2006 10:58 am

Aurora napsal:
Ale no tak, co ten pesimismus? Pět bychom jich možná dali, tím šestým si nejsem jistá, ale když se po nich nemusí šplhat jako po tyči tak bychom jich pár určitě dali...Cool

mno, přílišný optimismus je také škodlivý Wink moc nevěřím tomu, že by nám to vyšlo, rozhodně nepočítám s tím, že bychom to prošli/y až do konce flower sunny ale ty tři by se možná daly Razz Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeFri Nov 17, 2006 12:40 pm

Já to vidim tak, že až by mi porpvý sklouzly ruce, zaječela bych a něco by na mě spadlo a problodlo by mě to Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeSun Nov 19, 2006 3:54 pm

Možná, že kdybychom tou zkouškou museli projít, tak by nám dovolili jako lidem nějaké rukavice.....a kdyby byly nějaké speciální s protizkluzovou vrstvou....
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeSun Nov 19, 2006 5:17 pm

upíři jsou sice strašně fajn, ale neidealizuješ si je tak trochu až moc Razz i když třeba by se nad námi slitovali, ale to by museli mít vyloženě slabou chvilku Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeSun Nov 19, 2006 10:20 pm

Darrenovi taky dali jen zkoušky, které měl šanci zvládnout
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeSun Nov 19, 2006 11:06 pm

to je pravda, ale nějak mě nenapadá zkouška, kterou bychom mohly zvládnout my. Razz třeba tam nějaká taková je, ale myslíš, že nám jakožto lidem by dali šanci se vykoupit splněním zkoušek smrti??? já myslím, že by nás tak maximálně čekaly kůly... pale pirat
vážně nevím; růžově to rozhodně nevidím Mad
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Marina Holopainen
Člověk
Člověk
Marina Holopainen


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Localisation : Libušín
Registration date : 05. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeMon Nov 20, 2006 8:23 pm

K tý Cestě jehel, já bych vešla, zakopla vo práh a nabodla se na první krápník:lol:LaughingLaughing
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeMon Nov 20, 2006 8:26 pm

Nebo vodní bludiště, to by byla taky lahůdka...jednou jsem si představila, jak by to asi procházela moje babička (no jo, mam zvrácený představy), která váží asi jako malej tank a dospěla jsem k tomu, že ta by si za sebou musela tahnout menhir Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeMon Nov 20, 2006 8:30 pm

Phoebe Umbríel Esteban napsal:
Nebo vodní bludiště, to by byla taky lahůdka...jednou jsem si představila, jak by to asi procházela moje babička (no jo, mam zvrácený představy), která váží asi jako malej tank a dospěla jsem k tomu, že ta by si za sebou musela tahnout menhir Laughing Laughing Laughing

tak tos mě vážně dostala, takhle jsem se už dlouho nezasmála Razz skutečně zajímavá představa; nebýt tebe, asi by mě nenapadlo scratch představit si moji tetu, která váží určitě minimálně 150 kilo a to jsem ještě optimista, ta by se tam nejspíš zasekla; ale jednu výhodu vidím - voda by jí krásně nadnášela Laughing Razz a co že by táhla za sebou, takovou menší alej menhirů...?! sunny sunny sunny
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeMon Nov 20, 2006 8:33 pm

Tarja Turunen napsal:
K tý Cestě jehel, já bych vešla, zakopla vo práh a nabodla se na první krápník:lol:LaughingLaughing

ty jsi můj člověk, přesně tohle si o sobě myslím taky; jak jsem psala výše, první krápník by stál osaměle a nejbližší by od něj byly vzdáleny šest metrů, ale já bych se přirozeně nenechala zahanbit a tak bych se na ten osamocený krápník nabodla ... Very Happy
prostě cesta jehel není pro mě What a Face
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Marina Holopainen
Člověk
Člověk
Marina Holopainen


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Localisation : Libušín
Registration date : 05. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeMon Nov 20, 2006 8:43 pm

Já to vidim tak, že mumie vleze do vody, stonehenge se lekne a uteče a
voda všechna vyteče, protože se tam dohromady s mumíí (babčou) nevejde:farao:LaughingLaughingLaughing
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitimeMon Nov 20, 2006 8:47 pm

Tarja Turunen napsal:
Já to vidim tak, že mumie vleze do vody, stonehenge se lekne a uteče a
voda všechna vyteče, protože se tam dohromady s mumíí (babčou) nevejde:farao:LaughingLaughingLaughing
Laughing Laughing Tak to máš pravdu, voda přece nějakou tou vztlakovou nebo jakou sílou vytíká.....to by měla babí asi smůlu.... by odplavala střecha.... Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Sponsored content





zkoušky smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkoušky smrti   zkoušky smrti Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
zkoušky smrti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 21Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Saga of Darren Shan :: Zkoušky smrti-
Přejdi na: