Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Život Grubbse

Goto down 
+8
Sharp
Iky
Wontik
Silmarilien-Palantírilien
Kay
Toren
Phoebe Umbríel Esteban
plomo
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 7:16 pm

Phoebe Umbríel Esteban napsal:
Sil, ale neříkej, že sis Grubbsíka nezamilovala? Laughing
Co na to říct, snad jen to, že Sharpova přezdívka Rubbish mi padla do noty. Razz               Christien: Já bych o negativním hodnocení věděla, Meera. Razz A Grubbs spole s B-E. Razz A největší klaďas? Lossík. Laughing 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 7:21 pm

Sil, nu... Na obradu Gradyho řeknu snad toto: konečně postava, která nebyla tak nudná a měla styl. Laughing Rozhodně lepší než Kernel. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 7:24 pm

Mě se Meera zamlouvala taková správna Drsňačka.....a jak flirtovala s Grubsím téda Very Happy ...mno Grubbs...no sice byl srab, ale to jen kvůli tomu jakým způsobem přišel o rodiče tudíž se není čemu divit.... Smile
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 8:49 am

Kay napsal:
Sil, nu... Na obradu Gradyho řeknu snad toto: konečně postava, která nebyla tak nudná a měla styl. Laughing Rozhodně lepší než Kernel. Laughing
Tak to už jsem snad Kernela měla radši, právě pro tu obyčejnost a všednost. Embarassed  Meera: právě to, jak si myslela, že může dostat snad každého, mě na ní žralo asi ze všeho nejvíc. Embarassed Laughing A Grubbs: i kdyby o ty rodiče nebyl býval přišel, beztak bych ho neměla ráda. To, že měl strach, to mi na něm bylo snad nejsympatičtější. Razz Ti, co mě už nějaký ten čas znají, vědí, že Rubbish je jedna z postav, které bych nemilosrdně vyškrtla Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 9:33 am

Teda.....Smile
Návrat nahoru Goto down
Ďasík

Ďasík


Poeet p?íspivku : 62
Age : 40
Localisation : Opava, Český Těšín
Registration date : 21. 10. 10

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 21, 2010 10:16 pm

Nevím, já mám rád Darrena, Grubbse i Kernela... Je neuvěřitelné, jak se charakterově i stylem vyprávění liší a přitom to pořád píše jeden a ten samý autor.
Kdybych je měl srovnat, tak Darren byl takový moc hodný, i když i on měl své chyby, což jsem jen ocenil - působil reálněji. Grubbs je pěkné kvítko, nenechá si nic líbit, ale to mi na něm právě hrozně imponuje. A Kernel je prostě obyčejný kluk, přemýšlivý a s odhodláním.
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 29
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 24, 2010 3:22 pm

Ahoj, vítám tě na fóru... vlastně máš docela pravdu Smile a vážně je zajímavá odlišnost postav. Možná právě tím se odlišují dobří autoři
Návrat nahoru Goto down
Ďasík

Ďasík


Poeet p?íspivku : 62
Age : 40
Localisation : Opava, Český Těšín
Registration date : 21. 10. 10

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 25, 2010 6:58 pm

Ahoj, dík za přivítání, to se mi ještě na žádném fóru nestalo. Smile
S těmi dobrými autory máš asi taky pravdu. Ale Darren Shan má jednu výhodu nad ostatními - píše v první osobě, vypráví to sám hrdina, ne nějaký nezaujatý vypravěč... Díky tomu se do příběhu můžeš úplně maximálně vžít.
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 29
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 25, 2010 10:29 pm

to je pravda. A taky postava postupně dospívá a vyvíjí se, což umožňuje delší ztotožnění se. A s tím přivítáním, u nás je to takový dobrý zvyk Smile
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 26, 2010 4:57 pm

Hmm, sice opožděně, ale taky vítám Cool
A co mě taky překvapilo - v jednom díle Demonaty dokonce Shan používá jako hlavní postavu dívku Wink
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Ďasík

Ďasík


Poeet p?íspivku : 62
Age : 40
Localisation : Opava, Český Těšín
Registration date : 21. 10. 10

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 26, 2010 8:31 pm

Ahoj, Phoebe, taky dík za přivítání. Wink
Jo, vím o tom, Demonaty je celkem deset dílů, šest vypráví Grubbs, dva Kernel a dva ta holka (Bec) - snad to nikdo nebude považovat za spoiler Smile. Bec ještě neznám, ale Kernel mohl mít o knihu navíc... A když už tě tu mám, kdy bude překlad 16. kapitoly Slawteru? Very Happy Anglicky umím (půlku Darrenovy ságy jsem přečetl v angličtině), ale čeština je přece jen pohodlnější a Tvé překlady jsou hodně dobré. Smile
Návrat nahoru Goto down
Teia Warrilow Gingl

Teia Warrilow Gingl


Poeet p?íspivku : 9
Age : 26
Localisation : Všude a nikde
Registration date : 27. 10. 10

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 27, 2010 9:20 pm

Ďasík, souhlasím, dobrá otázka. cyclops Phoebininy překlady mají cosi do sebe Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://forever-gone-forever-you.blog.cz/
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 28, 2010 2:56 pm

Hmm, děkuju za pochvalu, udělala mi hned po ránu radost Very Happy
No, co se další kapitoly týče... pokusím se na ni zapracovat co nejdřív, ale - nová škola, hora učení a když vytáhnu paty z knih, přiznávám se, nechce se mi nic moc dělat Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 28, 2010 2:58 pm

A Teio, taky vítám Cool Doufám, že ti mám/můžu říkat takhle, jak má člověk víc jmen v přezdívce, váhám Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Teia Warrilow Gingl

Teia Warrilow Gingl


Poeet p?íspivku : 9
Age : 26
Localisation : Všude a nikde
Registration date : 27. 10. 10

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 28, 2010 6:06 pm

Díky za přivítání Very Happy Jasně, říkejte mi Teia Laughing Ale doufám, že ta kapitola bude brzy Wink
Návrat nahoru Goto down
http://forever-gone-forever-you.blog.cz/
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 02, 2010 10:46 pm

Takže echm taky opožděně vítám: VÍÍÍÍTEJJJTEEEEE!!!!! Laughing cheers A 245% krkovicu pro všechny cheers Smile Jinak podle mě je Shan skvělej autor nejen odlišností postav, ale i spletitostí světa, který si dokázal stvořit sám pro sebe a navíc ho i reálně zakomponovat do toho našeho Smile
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 29
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 03, 2010 7:19 pm

další pravda Very Happy
btw všimli jste si, že jsme načali další stránku? po minimálně půl roce
Návrat nahoru Goto down
Teia Warrilow Gingl

Teia Warrilow Gingl


Poeet p?íspivku : 9
Age : 26
Localisation : Všude a nikde
Registration date : 27. 10. 10

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 03, 2010 10:26 pm

Wontik: Víííítááám Laughing Ale Shan píše naprosto úžasně. (Phoebe: Vím, že je to ot, ale máš v plánu překlad knihy o Lartenovi?)
Návrat nahoru Goto down
http://forever-gone-forever-you.blog.cz/
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 04, 2010 11:19 pm

No, uvidím, jak se mi bude líbit... už ji mám objednanou, tak až přijde, přečtu a uvidím Smile
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 05, 2010 4:36 pm

Teia: To já vítám vás Laughing Pár z nás už je tady takový forko staroušci, že Phoebe Laughing A jsem ráda, že opět přišli noví lidé. Tak jenom, aby vám to vydrželo Very Happy
Phoebe: No tak myslím, že skoro ani nebude pochyb Smile
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 05, 2010 9:31 pm

Tss, já nejsem stará, jen zkušená Cool

No nevím, nevím, bude to celé jen o Lartenovi... T_T
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 05, 2010 11:22 pm

Chááápu, když tam není Kurda, tak to není tak zajímavé Laughing
No s tím stářím jsem to myslela samozřejmě! obrazně Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 05, 2010 11:25 pm

Jo, uhodlas to naprosto přesně Cool A první kniha má být o Lartenově dětství a dospívání, to tam Kura nebude určitě T_T

I když... hmm, koukám, že jsem tady na fóru už 4 roky Surprised Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 05, 2010 11:32 pm

Páni před dvěma dny jsi měla výročí založení! GRATULUJUU! cheers No já jsem tu už tři...Taky to není málo Laughing
No ale i přesto by Lartenovo mládí mohlo být zajímavé Smile
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitimeSun Nov 07, 2010 12:39 am

No co mohl před těma X lety provádět? scratch
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Sponsored content





Život Grubbse - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život Grubbse   Život Grubbse - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Život Grubbse
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Jednotlivé postavy :: Postavy z Demonaty-
Přejdi na: