Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Re: Která byla nejlepší?

Goto down 
+16
Ďasík
jesic
taur
Christien
Kay
Elie.777
AnčaZ
Guga2
Vendea
Phoebe Umbríel Esteban
Love Vandža*
Kwitorka
Silmarilien-Palantírilien
Wontik
dextra
LadyW...
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 10:35 pm

Chdáku.To já mamce četla jednu kapitolu a bylo tam zrovna jak Seba trhal Oranžíkoví chlupy z těch nejcitlivějších míst!
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
AnčaZ

AnčaZ


Poeet p?íspivku : 696
Age : 29
Localisation : Jen upíří kníže ví...A možná taky Seba s Lártym :)
Registration date : 08. 12. 08

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 10:36 pm

Elie.777 napsal:
Chdáku.To já mamce četla jednu kapitolu a bylo tam zrovna jak Seba trhal Oranžíkoví chlupy z těch nejcitlivějších míst!

lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 8:44 am

AnčaZ napsal:
Pomóc... Zachraňte mě... Pustila jsem k DS mámu... Je z něj unešená.... Takhle si nepřečtu nic Smile Laughing
Razz Mojí mamce by se DS asi nelíbilo; tedy co to píšu - URČITĚ by se jí nelíbilo. Very Happy 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Love Vandža*

Love Vandža*


Poeet p?íspivku : 81
Age : 28
Registration date : 30. 12. 08

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 10:04 am

jo... tak to moje matička lol! se mě vždy jen tak zeptá: ,,A co to teď vůbec Sabi čteš?'' tak já začnu s vysilujícím vyprávněním o DS a nakonec se od ní dočkám jen toho, že mi řekne jestli bych to nemohla vzít od začátku, protože měla zrovna hrozně moc práce Razz
Návrat nahoru Goto down
AnčaZ

AnčaZ


Poeet p?íspivku : 696
Age : 29
Localisation : Jen upíří kníže ví...A možná taky Seba s Lártym :)
Registration date : 08. 12. 08

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 11:58 am

Silmarilien-Palantírilien napsal:
AnčaZ napsal:
Pomóc... Zachraňte mě... Pustila jsem k DS mámu... Je z něj unešená.... Takhle si nepřečtu nic Smile Laughing
Razz Mojí mamce by se DS asi nelíbilo; tedy co to píšu - URČITĚ by se jí nelíbilo. Very Happy

no tak já jsem maminku přilákala na upíry Stmíváním... a četla kousek konce Upíří kníže a vyžádala si všechny díly Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 12:53 pm

*uvažuje, zda by mamce vyhovovali upírci od Neomillnerové* Ne, nevyhovovali. *odpoví si vzápětí a objímá knížku* Naštěstí.
Meine Mutti ist ganc normal. Smile Hm, no... Upíry, vlkodlaky a jiné potvory nemá ráda. Laughing Naštěstí pro mě, protože louskat to, co louskám já, asi bych se hanbou propadla k sousedům. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 4:50 pm

Kay napsal:
Naštěstí pro mě, protože louskat to, co louskám já, asi bych se hanbou propadla k sousedům. Very Happy
Jak se to vezme, Kájí, jak se to vezme. Smile Klasika kolikrát přivede nevinného čtenáře do rozpaků, aniž to ten dotyčný předem čeká. Mezi takové "nezdvořáky" patří překvapivě i Čapek, Vrchlický a spol. Razz 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 6:47 pm

Love Vandža* napsal:
Silmarilien-Palantírilien> jo, taky jsem ráda... většina lidí říká že 10. je pěkně na nic, nebo ani neví, o čem je Rolling Eyes
Heh, tak to mě se desítka taky líbila... Třeba takovej poteen Razz nebo ten gepard... Byl to gepard, že jo?
Návrat nahoru Goto down
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 7:02 pm

Jejda no 10 se mi celkem líbila...Z mého pohledu se mi nejvíce líbila njespíša kniha č.2 Upírův pomocník ( jelikož sem nečetla Madame Oktu, Krvave Chodby a upíři Horu) neposoudím...a poslední knihy tj. Synové osudu sem neměla daleko k slzám:no:.....jejda jeda sme to ale citlivka
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 8:15 pm

Tak to doporučuju přečíst - bez nich to není ono... Wink
Návrat nahoru Goto down
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 8:50 pm

Jo hold nsažím se...hledám a hledám v knihovnách v našem městě...sháním a sháním v knihkupectvích taktéž v našem městě a nikde nic Sad
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 1:44 pm

To chce zkusit zakoupit přes internet. Smile 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 1:28 am

To se divím... Tak zkus stránky Neoluxoru, tam by to teoreticky měli mít... Wink
Návrat nahoru Goto down
AnčaZ

AnčaZ


Poeet p?íspivku : 696
Age : 29
Localisation : Jen upíří kníže ví...A možná taky Seba s Lártym :)
Registration date : 08. 12. 08

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 2:47 pm

Wontik napsal:
To se divím... Tak zkus stránky Neoluxoru, tam by to teoreticky měli mít... Wink

teoreticky.... Smile
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 6:59 pm

AnčaZ napsal:
Wontik napsal:
To se divím... Tak zkus stránky Neoluxoru, tam by to teoreticky měli mít... Wink

teoreticky.... Smile
No když ne tam, tak zkrátka někde na internetu se ten správný odkaz potulovat bude. Smile 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
taur




Poeet p?íspivku : 11
Age : 29
Localisation : Česká Republika
Registration date : 17. 03. 09

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 2:25 pm

Mě se hrozně líbila 3.kniha. Tam je ta romantika.lol!
Návrat nahoru Goto down
jesic

jesic


Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 29. 08. 09

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 3:45 pm

[/quote]
Heh, tak to mě se desítka taky líbila... Třeba takovej poteen Razz nebo ten gepard... Byl to gepard, že jo?[/quote]
byl to panter;)
Návrat nahoru Goto down
AnčaZ

AnčaZ


Poeet p?íspivku : 696
Age : 29
Localisation : Jen upíří kníže ví...A možná taky Seba s Lártym :)
Registration date : 08. 12. 08

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 4:37 pm

jesic napsal:
Heh, tak to mě se desítka taky líbila... Třeba takovej poteen Razz nebo ten gepard... Byl to gepard, že jo?[/quote]
byl to panter;)[/quote]


desítka byla fajnová *zakření se* huráááá Harkate xD
Návrat nahoru Goto down
Ďasík

Ďasík


Poeet p?íspivku : 62
Age : 40
Localisation : Opava, Český Těšín
Registration date : 21. 10. 10

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 12, 2010 3:29 pm

Tak já mám jasné pořadí prvních čtyřech míst, pak už ne... (dále jsou možné spoilery)

1. Upírův pomocník (2. díl) - hlavně kvůli konci a pak taky kvůli tomu, jak se Darren musí vyrovnávat s tím, že už není člověk... Obojí je napsáno tak sugestivně, že mě dokonce ten konec rozbrečel, což se zatím žádné jiné knize nepovedlo.
2. Madame Okta (1. díl) - to, jak leží v rakvi a všechno slyší, je fakt psycho...
3. Synové osudu (12. díl) - skvělá kniha, která krásně spojuje všechny předchozí a jeden z mála neodfláknutých konců (narozdíl třeba od Harryho Pottera).
4. Upíří kníže (6. díl) - začátek je prostě šílený a pak tam je taky jedno z pro mě nejdůležitějších Darrenových poprvé...

Co se Jezera duší (10. díl) týče, není špatné a do ságy prostě patří, ale dal bych ho skutečně na jednu ze spodních příček. Na druhou stranu, když si člověk uvědomí jeho poselství pro lidi a taky jeho důležitost pro zbytek děje, nemůže ho odsoudit. Wink
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 12, 2010 11:10 pm

No, nevím, jestli jsem už psal svoji oblíbenou knihu, určitě ano... a možná to byla jiná, ale jak tak stárnu a moudřím ( ta druhá část sice není úplně pravdivá, ale má-li někdo zvláštní druh zvráceného smyslu pro humor, přijde mu vtipnáVery Happy), docela se mění - nebo taky ne... vážně nevím, co jsem psal dřív - moje preference. Nejradši mám rozhodně Pána stínů. Ale možná stejně rád mám i Madame Oktu... vlastně miluju všechny díly, takže by bylo moc těžké vybrat další.. tyhle dvě ale rozhodně vedou. Na každé z celé ságy bych ale mohl psát dlouhé řádky chvály... o oblíbených dějových zvratech, jednotlivých situacích.. Je to prostě pecka takového formátu, že jsem ji jinde neviděl Very Happy a to se přeci cení
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 12, 2010 11:22 pm

Tak těžko říct, když se nad tím tak podívám zpětně... asi jsem pořád zaujatá a líbí se mi ty díly s Kurdou.
Z těch dalších... prostě první je klasika, s láskou na něj vzpomínám a asi pořád budu... A ten poslední, moc se mi íbil ten konec, podle mě nejlepší zakončení, jaké to mohlo mít Smile
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13, 2010 12:26 am

No jelikož jsem před půlkou knihy Upíří Hora teprve, takže moc toho nepovím. Ale přeci jen něco. Prozatím se mi líbila asi nejvíce kniha Krvavé chodby. Ty noci s panem Hroozlem tam v tom městě je skoro jako detektivka, jak tam Lartík pořád číhá na vampýra a jak ho Evra s Darrym sledují.

Potom bych dala Upírova Pomocníka-Tam je malinko krutý jak se s tím vším vyrovnává.

a až pak Oktu, protože opravdu to jak tam slyší když leží v té rakvi je strašné. Jak lidi nad ním brečí. To bylo hnusně ujetý. No ale zas kdyby mu Lartík dal to uspávadlo jak by chtěl Darren tak by to třeba zas nebylo ono.Smile Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13, 2010 3:28 am

Tak já vám nevím, ale já ty díly ani moc dělit nechci...Každý z nich má něco...Jak už jste psali tak konec...nejvíc mě dostalo jak to všechny knihy spojilo dohromady a nakonec jak to převedl do reality. No a desítka má pro mě svoje zvláštní kouzlo třeba kvůli Frašce a podobně Smile
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13, 2010 2:30 pm

prostě je to tak:D a ten konec... je to fakt libovka, člověka to přiměje k zamyšlení a přehrání si celého příběhu
Návrat nahoru Goto down
Teia Warrilow Gingl

Teia Warrilow Gingl


Poeet p?íspivku : 9
Age : 26
Localisation : Všude a nikde
Registration date : 27. 10. 10

Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13, 2010 5:07 pm

Tak to mě se určitě nejvíc líbila šestka king Zbožňuju Kurdieho
Návrat nahoru Goto down
http://forever-gone-forever-you.blog.cz/
Sponsored content





Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Re: Která byla nejlepší?   Re: Která byla nejlepší? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Re: Která byla nejlepší?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Knihy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Darren Shane všeobecně :: Obsah knih-
Přejdi na: