Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Arra..Oblíbená?

Goto down 
+3
Phoebe Umbríel Esteban
AnčaZ
Guga2
7 posters
AutorZpráva
Guga2

Guga2


Poeet p?íspivku : 463
Age : 30
Localisation : .. Fakt to chcete vědět??..
Registration date : 28. 12. 08

Arra..Oblíbená? Empty
PříspěvekPředmět: Arra..Oblíbená?   Arra..Oblíbená? Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 9:59 pm

Nechci se po nikom opakovat, ale napadlo mě taky udělat nějaký ten topic Smile . Co vlastně na Aře obdivujete? Je to vaše oblíbenkyně??
Já na ni obdivuji hlavně to, že je sama holka mezi upíry. To zaslouží obdiv nemyslíte??
Návrat nahoru Goto down
AnčaZ

AnčaZ


Poeet p?íspivku : 696
Age : 29
Localisation : Jen upíří kníže ví...A možná taky Seba s Lártym :)
Registration date : 08. 12. 08

Arra..Oblíbená? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arra..Oblíbená?   Arra..Oblíbená? Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 4:08 am

Obdivuju na ní hodně věcí....

1. žena a upírka.... že se dokázala udržet mezi našimi ostrými hochy
2. kladinářka
3. přežila společný život s Lartenem.... Laughing
Návrat nahoru Goto down
Guga2

Guga2


Poeet p?íspivku : 463
Age : 30
Localisation : .. Fakt to chcete vědět??..
Registration date : 28. 12. 08

Arra..Oblíbená? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arra..Oblíbená?   Arra..Oblíbená? Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 1:28 pm

No to máš pravdu.. Život s Lartenem asi nebude jednoduchý Smile ... Ale i tak, já bych asi mezi tolika upíry ( myslím muži) nevydržela. A to že je porazila na kladinách, to taky stojí za uznání!
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Arra..Oblíbená? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arra..Oblíbená?   Arra..Oblíbená? Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 2:41 pm

Neím, mně teda Arra moc nesedla... asi mi na ní vadilo přehnané sebevědomí a neschopnost připustit chybu... Neutral
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
AnčaZ

AnčaZ


Poeet p?íspivku : 696
Age : 29
Localisation : Jen upíří kníže ví...A možná taky Seba s Lártym :)
Registration date : 08. 12. 08

Arra..Oblíbená? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arra..Oblíbená?   Arra..Oblíbená? Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 2:59 pm

Phoebe, možná se tak chtěla udržet mezi upíry (muži)...
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Arra..Oblíbená? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arra..Oblíbená?   Arra..Oblíbená? Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 4:00 pm

AnčaZ, myslím, že jsou i jiné způsooby Wink Jasně, kdyby se bála trochu vystoupit do popředí a chovala se jako ufňukaní slepice, její životnost by nepřesáhla pár minut, ale na druhou stranu... její chování asi vážně bylo extrém, když si vezmeš, že jí to stálo i život...
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Guga2

Guga2


Poeet p?íspivku : 463
Age : 30
Localisation : .. Fakt to chcete vědět??..
Registration date : 28. 12. 08

Arra..Oblíbená? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arra..Oblíbená?   Arra..Oblíbená? Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 5:41 pm

Tak to máš asi trochu pravdu Phoebe. Když kvůli tomu umřela.. Měla raději přijmout pomoc. Ale zase, že vydržela mezi tolika upíry, to stojí za uznání. A to jak byla skvělá na kladinách.. No prostě to byla dobrá upírka Smile i když si asi neměla až tak moc věřit...
Návrat nahoru Goto down
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Arra..Oblíbená? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arra..Oblíbená?   Arra..Oblíbená? Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 5:50 pm

Huh, Arra...
Musím se ozvat, Arra nebyla jediná žena v celém klanu. Wink Myslím si, že několik jiných žen by se tam našlo. Wink
Podle mě se Arra v té bitvě, kdy přišla o život, chovala jako kterýkoliv jiný upír. Možná trošičku přehnané sebevědomí. Smile
Nesedla mi, nevím, proč. Smile Byli jiní, lepší než zrovna Arra. Smile
Návrat nahoru Goto down
Guga2

Guga2


Poeet p?íspivku : 463
Age : 30
Localisation : .. Fakt to chcete vědět??..
Registration date : 28. 12. 08

Arra..Oblíbená? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arra..Oblíbená?   Arra..Oblíbená? Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 5:55 pm

Jo to souhlasím Kay, byli lepší postavy než Arra ( například Larten), a jediná nebyla no dobře tak jedna z mála Smile , ale podle mě zas tak špatná nebyla ne? Mě přišla jako docela sympatická. Já na ni teda hlavně obdivuji, jak přežila život mezi tolika upíry.. To já bych asi nezvládla Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Arra..Oblíbená? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arra..Oblíbená?   Arra..Oblíbená? Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 6:09 pm

Člověk si zvykne na všechno a upír tím tuplem, řekla bych. Chtělo by to jen vytrvalost a odvahu. nemyslím si, že bychom to v Hoře nevydržely. Wink
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Arra..Oblíbená? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arra..Oblíbená?   Arra..Oblíbená? Icon_minitimeThu Jan 01, 2009 7:37 pm

guga2 napsal:
Jo to souhlasím Kay, byli lepší postavy než Arra ( například Larten), a jediná nebyla no dobře tak jedna z mála Smile , ale podle mě zas tak špatná nebyla ne? Mě přišla jako docela sympatická. Já na ni teda hlavně obdivuji, jak přežila život mezi tolika upíry.. To já bych asi nezvládla Very Happy
Arra... Nemůžu než souhlasit s Phoebe a Kay. Ty dvě mi prostě hovoří přímo z duše. A co se života s upíry týče... však ona Hora taky není pořád přecpaná. Smile 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Rachel Cassandra Zaccheo

Rachel Cassandra Zaccheo


Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 17. 10. 09

Arra..Oblíbená? Empty
PříspěvekPředmět: Arra   Arra..Oblíbená? Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 10:56 am

No, mne se Arra líbí kvůli tomu, že je tak dobrá kladinářka, skoro samotná mezi muži-upíry a není to Mary-SueArra..Oblíbená? Icon_biggrin
Návrat nahoru Goto down
http://www.rachel-rochelle.blog.cz
AnčaZ

AnčaZ


Poeet p?íspivku : 696
Age : 29
Localisation : Jen upíří kníže ví...A možná taky Seba s Lártym :)
Registration date : 08. 12. 08

Arra..Oblíbená? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arra..Oblíbená?   Arra..Oblíbená? Icon_minitimeFri Oct 23, 2009 9:27 pm

Rachel Cassandra Zaccheo napsal:
No, mne se Arra líbí kvůli tomu, že je tak dobrá kladinářka, skoro samotná mezi muži-upíry a není to Mary-SueArra..Oblíbená? Icon_biggrin


asi tak... ale kdo ví, jestli naše milá Arra neměla náhodou své stinné stránky! Arra..Oblíbená? Icon_rabbit
Návrat nahoru Goto down
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Arra..Oblíbená? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arra..Oblíbená?   Arra..Oblíbená? Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 9:53 pm

Rachel Cassandra Zaccheo napsal:
No, mne se Arra líbí kvůli tomu, že je tak dobrá kladinářka, skoro samotná mezi muži-upíry a není to Mary-SueArra..Oblíbená? Icon_biggrin

Arra..Oblíbená? Lol Sama mezi muži - upíry... já na jejím místě bych si to užívala. Není to nějaký extra důvod k obdivu, podle mě. Arra..Oblíbená? Icon_razz

Phoebe: "No, já ti nevím, ona je víc mužnější než většina z nich." Arra..Oblíbená? Icon_razz
(Teď mi tu Kníže nadává, ale to je jedno... Arra..Oblíbená? Icon_cool )

AnčaZ napsal:
asi tak... ale kdo ví, jestli naše milá Arra neměla náhodou své stinné stránky! Arra..Oblíbená? Icon_rabbit

Arra..Oblíbená? Icon_eek Já ti nevím, já myslím, že Arra už v knize měla nějaký ten mínus, aspoň v mých očích... Arra..Oblíbená? Icon_lol

(Phoebeina obdoba Arry coby Mary-Sue: "Budeme jí říkat Arry-Sue. *angel* )
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Arra..Oblíbená? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arra..Oblíbená?   Arra..Oblíbená? Icon_minitimeSat Nov 13, 2010 11:27 pm

To na té kladině byl hezký souboj, ale na mě je Arra moc vostrá upírka. Ale obdivuji její rovnováhu se tam udržet, já bych už byla totiž dole. Na malou chvíli jsem si představila soutěž Pevnost Boyard to s tou kladinou. Dostat Arru tam tak by to tam vymlátila všechno taky. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Arra..Oblíbená? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arra..Oblíbená?   Arra..Oblíbená? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Arra..Oblíbená?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Arra
» Minulost
» Arra Sails

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Jednotlivé postavy :: Arra Plachetová-
Přejdi na: