Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vaše HODNOCENÍ

Goto down 
+3
Sharp
Kay
plomo
7 posters
AutorZpráva
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Vaše HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Vaše HODNOCENÍ   Vaše HODNOCENÍ Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 5:59 pm

Phoebe na webu psala, že máme hodnotit Demon Thief... Podle mě je to absolutně perfektní nápad... Ptal jsem se jí, jestli už něco přišlo... zatím prý jen dvě... ode mě a od... nevim koho. Pošlete prosim taky něco... třeba to ani nemusí být dlouhý... já mám pár řádků. Jsem hrozně zvědavej, jak knížka zapůsobila na vás. děkuju Surprised
Návrat nahoru Goto down
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Vaše HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše HODNOCENÍ   Vaše HODNOCENÍ Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 6:03 pm

Plomo, ráda bych něco napsala, ale já to nedočetla a s dočtením to vidím bledě. Nějak mi tenhle díl opravdu nesedl. Embarassed Vyšší level v každém chapteru. Laughing Takže se s myšlenkou na čtenáře, kterým de DT líbil, nevyjádřím. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sharp

Sharp


Poeet p?íspivku : 239
Age : 35
Localisation : Prague - The core of old Europe
Registration date : 08. 01. 08

Vaše HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše HODNOCENÍ   Vaše HODNOCENÍ Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 3:36 am

No zajímavej díl.. moc na tohle fantasy nejsem ale posledních 10 kapitol mě v celku bavilo Smile Spíš se těšim víc na pokračování s Grubsem Smile
Návrat nahoru Goto down
http://my.sharpnet.cz/
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Vaše HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše HODNOCENÍ   Vaše HODNOCENÍ Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 8:54 am

Předem musím říct, že Demonata jako taková u mě nemá po počátečním nadšení na DS Ságu, ale i tak to není špatné. Někde jsem už snad psala, že dvojka mi přišla o mnoho lepší než díl první. Sice se také vyskytly okamžiky, kdy jsem četla jen z jakéhosi tichého donucení a naděje, že to bude lepší, a - jak psal Sharp - několik posledních kapitol (nevím přesně kolik, spočítané to opravdu nemám Razz ) mě konečně zase chytlo. Very Happy Hlavně konečné rozuzlení. 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Ďasík

Ďasík


Poeet p?íspivku : 62
Age : 40
Localisation : Opava, Český Těšín
Registration date : 21. 10. 10

Vaše HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše HODNOCENÍ   Vaše HODNOCENÍ Icon_minitimeSat Nov 20, 2010 6:50 am

No, nevím... Nemůžu s vámi souhlasit, mi se Demon Thief hodně líbil celý... Kernel je hodně zajímavá postava, stejně jako Grubbs, o nic horší. Kdybych zatím mohl určit pořadí knih Demonaty, co jsem četl, bude to 3-2-1...
Hodně se mi líbí, jak jsou v tomhle díle ty jednotlivé světy rozdílné a "barevné", narozdíl od upíské ságy, ta byla taková pochmurná, chladná, smutná (ale samozřejmě super Smile)... No a zápletka samotná je taky dost dobrá, i když ve trojce je ještě o něco lepší...
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Vaše HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše HODNOCENÍ   Vaše HODNOCENÍ Icon_minitimeSat Nov 20, 2010 2:44 pm

Tak mě se Demonata zatím líbí celá a nemám to nějak rozčleněný... Je to úplně něco jinýho než Sága, ale svět Démonů je taky zajímavej Smile Jsem zvědavá jak tohle všechno zase Shan ukončí Smile
Návrat nahoru Goto down
Ďasík

Ďasík


Poeet p?íspivku : 62
Age : 40
Localisation : Opava, Český Těšín
Registration date : 21. 10. 10

Vaše HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše HODNOCENÍ   Vaše HODNOCENÍ Icon_minitimeSat Nov 20, 2010 2:59 pm

Wontik napsal:
Jsem zvědavá jak tohle všechno zase Shan ukončí Smile
Jo, já taky... Už mám v hlavě připravených několik scénářů, jak by to asi mohlo dopadnout. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Vaše HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše HODNOCENÍ   Vaše HODNOCENÍ Icon_minitimeSat Nov 20, 2010 3:09 pm

Ďasík napsal:
Wontik napsal:
Jsem zvědavá jak tohle všechno zase Shan ukončí Smile
Jo, já taky... Už mám v hlavě připravených několik scénářů, jak by to asi mohlo dopadnout. Very Happy

Ne, že bych chtěl odporovat, ale myslím, že ať by těch scénářů byly třeba stovky, tak se stejně pravděpodobně netrefíš... Shan není úplně předvídatelný Smile
Návrat nahoru Goto down
Ďasík

Ďasík


Poeet p?íspivku : 62
Age : 40
Localisation : Opava, Český Těšín
Registration date : 21. 10. 10

Vaše HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše HODNOCENÍ   Vaše HODNOCENÍ Icon_minitimeSat Nov 20, 2010 3:19 pm

Tady to jde celkem dobře odhadnout, Shan napsal ve dvojce o Kernelovi jednu dost podstatnou věc, která souvisí s tím, co hledá a co se mu celou dobu nedaří najít a tím, co Kernel řekne na konci... Detaily samozřejmě odhadnout nejde, ale řekl bych, že Demon Thief je v tomhle ohledu dost zásadní díl...
A když tak o tom uvažuju, i když celkově mám radši třetí díl, tak ten druhý má mnohem víc pasáží, které na mě nějak silně zapůsobily... Třeba ten punkový koncert byl psycho.
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Vaše HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše HODNOCENÍ   Vaše HODNOCENÍ Icon_minitimeSat Nov 20, 2010 5:02 pm

Vlastně už jsem to četl před delší dobou... takže detaily mi vypadaly.. ale koncert tam rozhodně zůstal Very Happy je to povedená knížka, moc se mi líbila Smile
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Vaše HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše HODNOCENÍ   Vaše HODNOCENÍ Icon_minitimeSat Nov 20, 2010 11:49 pm

Tak, ve dvojce jsem si opět oblíbila postavu, která zradila a opět postavu, která je blonĎatá... a ani její životnost nebyla nic extra... proč zase já? Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Ďasík

Ďasík


Poeet p?íspivku : 62
Age : 40
Localisation : Opava, Český Těšín
Registration date : 21. 10. 10

Vaše HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše HODNOCENÍ   Vaše HODNOCENÍ Icon_minitimeSun Nov 21, 2010 12:39 am

Phoebe Umbríel Esteban napsal:
Tak, ve dvojce jsem si opět oblíbila postavu, která zradila a opět postavu, která je blonĎatá... a ani její životnost nebyla nic extra... proč zase já? Laughing
Krásně řečeno. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vaše HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše HODNOCENÍ   Vaše HODNOCENÍ Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vaše HODNOCENÍ
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Demonata :: 2 - Demon Thief-
Přejdi na: