Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Kurdův fanklub

Goto down 
+25
AnčaZ
Vendea
Elmone
Illidan Stormrage
Lole Miko
Kaileena
Kwitorka
Rina
Kay
Wontik
Přemoudřelý Zub
dextra
Wolfka
Haniiiiička
Mei
Mizu no Suigetsu
Stefanie Swift Vampire
Epona
Jassy
Graga
Tarantule
Silmarilien-Palantírilien
Marina Holopainen
Aurora
Phoebe Umbríel Esteban
29 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
AutorZpráva
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:10 pm

Má drahá Kwi, tak trochu si tou poslední větou protiřečíš. Wink
A proč není Kurda nejlepší upír všech dob?
- krása není všechno, jak mu řekl v 10DS Harkat Cool Ale souhlasím, je velmi přitažlivý, až se mi při pohledu na jeho pěstěný zevnějšek podlamují kolena a při jeho úsměvu skoro omdlévám.
-kreslil mapy.. a co. Laughing Úžasný koníček, nic víc. A proč kreslil mapy? Komu? Upíři se v Hoře orientovali a kam nemuseli, tam nelezli. Razz
- Muchachacha, na to se dá říci jen Vanezovo: a jak sis to zjistila, že není nikde jinde než na tváři zjizvený? Cool Razz Äno, beru. Ale já jsem spokojená se zohyzděným Vanniem. Cool
(Taky si myslím, že si ho kvůli oněm zraněním ostatní spíš dobírali než si ho vážili. Wink )
- knížecí titul vyznačuje jedinečnost onoho upíra, ale ne to, že na tomto postu musí být bezpodmínečně někdo.. moudrý a velmi zkušený- viz. Darren. Wink
- opravdový přítel.... Tak o tom by se dalo velmi dlouho polemizovat. Byl i opravdovým přítelem Gavnerovým... a vrazil mu zničehonic dýku do břicha. Wink
- to nevyvracím. Cool Nejlepší je spojení obojího.
- to obdivuji, ale nelíbí se mi jím zvolená cesta získání onoho míru. Cool
- lol! lol! lol! nejkrásnější je Kokuyo a Jima, ne Kurda. Z DS... mhm, Gavner! Laughing I love you
- je pravda, že by se s ním dalo diskutovat hodiny a hodiny na různá témata, ale... že by zrovna nejkrásnější a nejůžasnější názory? Nu.. Smile

Tak, nějak mě to zmohlo... Laughing
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:15 pm

Páni, Kay, smekám...takový elaborát Razz
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:16 pm

Phoebe, pouze reakce na body, co Kwi vypsala. Cool
Návrat nahoru Goto down
Kwitorka

Kwitorka


Poeet p?íspivku : 420
Age : 30
Localisation : U Kurdy v pokoji... =oD
Registration date : 24. 11. 07

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: ....   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:21 pm

-10 díl jsem nečetla, takže jako nevím mno =oD
- podle mě je to zajímavý =) s ním bych je kreslila ráda =oD....Embarassed...a no a že tam nikdo nechodí? To je snad dobře ne? aspoń bysme tam byli samy:lol!: lol!
- mě jizvy nijak na upírech nevaděj, ale Kurda prostě tím je pro mě lepší =oD
-mno o to mi zas tak nešlo, jenom se mi ten pojem kníže líbí =oD=oD a jaký viz Darren??!! Darren je taky supr =) ale lepší enž Kurda asi ne.. =P
- ale on říkal, že nechtěl, že to bylo nutný a kdyby mu Gavner nevnutil jinou cestu, tak by se to nestalo =P
- to teda jo! =oD
- Mno to mě taky moc ne mno..ale snažilse chuděrka =(

Mno tak to je konec..teda nwmmno,...já sem se do něj prostě jakýmsi způsobem zamilovala a nijak si to vyvrátit co jsem napsala nenechám =oD
uff namahavé to je=oD
Návrat nahoru Goto down
http://www.kwitorka.blog.cz
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:25 pm

Shocked Shocked Shocked Shocked Nakonec podle tebe si za to může Gavner sám, že ho Kurda tak násilně zavraždil, jo? TS!!! Evil or Very Mad

Chápu, každý máme své oblíbence. Smile
Návrat nahoru Goto down
Kwitorka

Kwitorka


Poeet p?íspivku : 420
Age : 30
Localisation : U Kurdy v pokoji... =oD
Registration date : 24. 11. 07

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: ....   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:26 pm

Ne to ne..ale kdyby poslechl Kurdu..tak by se z toho nic nestalo, Gavnera by nezabil a Kurda by nezemřel tak hnusnějc ne gavner..Gavner zemřel čestně v boji kdežto chudák Kurdík =(
Ale jo já to beru..jen jsem chtěla napsat svůj názor =oD=oD
Návrat nahoru Goto down
http://www.kwitorka.blog.cz
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:26 pm

Já bych se teda nestavěla ani na jednu stranu, tady to vidím na dva extrémní názory Laughing
Jenže musím uznat, že i přes to, jak ho mám ráda - udělal věci, které neměl... kdyby to byl druhý Mirek Dušín, tak bych si ho nikdy neoblíbila Wink
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:30 pm

Phoebe, jau jau.. to zabolelo, taková ťafka. Laughing

Kwi, nezlob se. Jen ti oponuji. Wink *objetí*
Ad Gavnerova a Kurdova smrt... Embarassed Máš pravdu, Gavner zemřel v boji a jaksi je v tomto případě jedno, čí rukou, pokud se dívám jen na samotnou smrt. Ale Kurda... Kurda musel od začátku počítat s tím, jak zemře on. Embarassed Sám to říkal a já osobně si myslím, že si prostě sedl někam do kouta a napřed si vše do detailů promyslel. Wink
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:35 pm

Vyzní to možná trochu krutě, jenže když se na to podívám úplně objektivně... Kurdu by v příběhu stejně čekala smrt, ať už od upírů nebo vampýrů, jen by se měnili lidé, kteří by zemřeli s ním Embarassed
I když je pravda, že by mě zajímalo, jak plánoval vést oba klany v souladu... scratch
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Kwitorka

Kwitorka


Poeet p?íspivku : 420
Age : 30
Localisation : U Kurdy v pokoji... =oD
Registration date : 24. 11. 07

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: ....   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:44 pm

Kay- jasně, já tvůj názor beru..nevadí mi to =) *objetí opětuji*
Jo to říkal, blbec =(...neměl se do tohoplést. Kdyby se nepletl mohl žít a já se mohla dál těšit z toho, když tam vystupuje =)Ale i kdyby udělal bůh ví co. tak bdue můj nej!! =)

Pheobe- asi jo=(....mno to bymě taky zajímalo, ale to se asi už nedovíme =oD
Návrat nahoru Goto down
http://www.kwitorka.blog.cz
Elmone

Elmone


Poeet p?íspivku : 248
Registration date : 05. 01. 08

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:50 pm

Phoebe Umbríel Esteban napsal:
Vyzní to možná trochu krutě, jenže když se na to podívám úplně objektivně... Kurdu by v příběhu stejně čekala smrt, ať už od upírů nebo vampýrů, jen by se měnili lidé, kteří by zemřeli s ním Embarassed
I když je pravda, že by mě zajímalo, jak plánoval vést oba klany v souladu... scratch

mozna by ho vampyri nezabili..prece jim pomohl..zradil kvuli nim.to nema logiku:no:
Návrat nahoru Goto down
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:51 pm

Elmone, má to logiku. Embarassed Zradil vlastní, jak zaručí, že nezradí i nás? Navíc ani nejde o to, koho zradil, ale o ten princip, že to udělal. Wink
I vampýři mají svou hrdost.
Návrat nahoru Goto down
Elmone

Elmone


Poeet p?íspivku : 248
Registration date : 05. 01. 08

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:55 pm

hmmf..no stejne..Very Happy mohli by ho jen vyhnat jak to delaj blaznivym vapyrum..ty sou mnohem horsi!!kdyn nekoho meli zabijet tak silence..
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:56 pm

Vampýři jsou ještě hrdější než upíři - sice jim pomohl, ale na úkor svého vlastního lidu, což je pro ně dost hrozné...
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Kwitorka

Kwitorka


Poeet p?íspivku : 420
Age : 30
Localisation : U Kurdy v pokoji... =oD
Registration date : 24. 11. 07

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: .....   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:57 pm

Tak teď nevím na kterou stranu. Obě strany mají pravdu, ale prostě je to chudák kdyby alespon umřel normálně třeba v boji nebo při těch blbejch zkouškách tak by mě to tak nezarmoutilo..ale co to plácám, jasně že jo!!! =oD
Návrat nahoru Goto down
http://www.kwitorka.blog.cz
Elmone

Elmone


Poeet p?íspivku : 248
Registration date : 05. 01. 08

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:01 pm

Phoebe Umbríel Esteban napsal:
Vampýři jsou ještě hrdější než upíři - sice jim pomohl, ale na úkor svého vlastního lidu, což je pro ně dost hrozné...

vampyri..hrdi..mno pise se to tam..ale podle me je to trochu nadhodnoceny
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:02 pm

Elmone: Proč myslíš? Mě se zdá, že si opravdu na hrdosti zakládají... scratch
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Elmone

Elmone


Poeet p?íspivku : 248
Registration date : 05. 01. 08

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:05 pm

mnoo..zatahuji do boje decka (shancus),zacali s vampetama,souhlasili s planem kurdy-tajne se dostat do hory
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:07 pm

Děti + vampeti - to vymyslel Steve, který rozhodně nectí zákony svého lidu, takže se s ním počítat nedá...
A ten plán - vždyť se našli i upíři, kteří s ním souhlasili Wink
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Elmone

Elmone


Poeet p?íspivku : 248
Registration date : 05. 01. 08

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:10 pm

-steve-jestli jou vapyri tak hrdi, tak by ho neposlechli..
-upiru sou hlasilo kolik?nmv asi 5?mozna trochu vic..
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:12 pm

Elmone: Vždyť v jedenáctém díle Harkat vysvětloval, že kdyby ho vampýři neposlechli, tak rovnou jejich klan zmizí... Sudd by je asi nějak zničil...a když mají na výběr mezi smrtí a ztrátou hrdosti, asi leckdo skloní hlavu...
A upírů mohlo být klidně víc - nikdy netvrdí, že museli být všichni zrovna v hoře, nebo že se přihlásili...
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Elmone

Elmone


Poeet p?íspivku : 248
Registration date : 05. 01. 08

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:17 pm

to s tim harkatem sem zapomela:oops:
ale myslim si, ze upiri by treba nesouhlasili s planem-vniknout nekam se zradcem
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:18 pm

No, asi by se našla skupina, která by s tím klidně souhlasila...tohle záleží na každém jednotlivci Neutral
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Elmone

Elmone


Poeet p?íspivku : 248
Registration date : 05. 01. 08

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:27 pm

tak jasny no..ale zalezi taky na poctu..kolik by souhlasilo upiru??kolik vampyru??
ale nechci se uz hadat:D Proste mam jinej nazor..mozna neni tak upe spravnej..ale stojim za nim:D
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:31 pm

Tak ty počty se asi nikdy nedozvíme Wink
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Sponsored content





Kurdův fanklub - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurdův fanklub   Kurdův fanklub - Stránka 17 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kurdův fanklub
Návrat nahoru 
Strana 17 z 20Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Fanklub Phoebe

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Jednotlivé postavy :: Kurda Smolt-
Přejdi na: