Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Steven...vampýrem...

Goto down 
+15
AnčaZ
Mei
darren shan
Epona
Stefanie Swift Vampire
Mizu no Suigetsu
Graga
Tarantule
Jassy
Wolfka
Aurora
Marina Holopainen
Phoebe Umbríel Esteban
Silmarilien-Palantírilien
x.fad
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Graga
Upír
Upír



Poeet p?íspivku : 1324
Age : 34
Localisation : Opavaaaa
Registration date : 24. 12. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 25, 2006 12:24 am

jo vlastne ted si strelila do cerneho muj mozek se rozjel na plne
obratky!diky je to preci uz par tydnu kdy sem naposledy cetl prvni
ctyri dily:king:
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 25, 2006 6:27 pm

Mad to já jsem to začala číst od začátku ale přečetla jsem teď dva díli pač má třřetí pučený kámoška
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 4:23 pm

Taky jsem si myslela, že Steve bude pán vampýrů, ale v 18té kapitole sedmé knížky je řečeno, že pán vympýrů je malý a pouze o trochu vyšší než Darren který by teď měl vypadat tak na patnáct šestnáct. Kdyby Steva zasvětili na polovampýra teprve nedávno, jak říkal Sudd, stárnul by normálním způsobem, tudíž by mu bylo asi kolem 25let. A to už by byl docela urostlý muž. Ovšem, je tu možnost, že by mohl být vzrůstem malý, ale takhle? Kluci ovbykle kolem těch 15ti rostou opravdu rychle (narozdíl od nás holek)
Návrat nahoru Goto down
Jassy
Pololidička
Pololidička
Jassy


Poeet p?íspivku : 576
Age : 33
Localisation : Střihov
Registration date : 04. 12. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 4:31 pm

Těžko říct jak to je, každopádně bude Steve u vampýrů, těžko říct, jestli jako pán vampýrů nebo jeho pomocník nebo tak něco.. Ale já bych řekla, že se autorovi asi m oc nechtělo vymýšlet novou postavu se celým rodokmenem a dá tam na to místo Steva, bude to pro něj taky jednosušší a pro někdetrý to bude zase šok, takže si msylím, že to bude asi tak... A Sudd mohl kecat, taky pořád neříká pravsu a když má rád ty katastrofy, tak jim mohl dát milné informace, stejěn za to všechno může on ... Kdyby neprorokoval, že nějaký pán vampýrů povstane, mohl to být poklidný život upírů a vampýrů .....
Návrat nahoru Goto down
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 4:41 pm

Pravda. Pořád ale doufám, že Steve pánem vampýrů nebude. Je to moc uhádnutelné a nedočkali bychom se žádného překvapení. Bohužel, zatím k tomu všechno směřuje
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 8:55 pm

Mad a je to veliká škoda ale věřím že to Steve nebude ... nebo jo?? už se mi z toho vařímozek Mad
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Mizu no Suigetsu
Vampýr
Vampýr
Mizu no Suigetsu


Poeet p?íspivku : 4385
Age : 33
Registration date : 27. 12. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 9:29 pm

x.fad napsal:
....kdesi na netu jsem se dočetl že Steven jeden z nejlepších bývalích přátel Darrena se stane polovampýrem bo úplně celým vapýrem teraz si nejsem jist ...když sem o tom tak přemýšlel nestane se on tím kdo povede vampýry v boji proti upírům????

To mě napadlo taky:face: ....A nechci nic řikat ale jsem si SKORO jistá..Kdykoliv se podívam na video je to tam....Takže...confused
Je tam Steve a drží Darrenovo hlavu v rukou a je tam napsaný"I am king vampirus" Rolling Eyes .
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 9:36 pm

hm to ne to se nesmí stát ale vuiděla jsem obrázek jak darren drží kůl nad Stevovím srdcem snad se to nevyplníMad
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 9:45 pm

jj, ten obrázek znám a ještě spoustu dalších a moc z nich tedy moudrá nejsem; to co vím je, že se mit o nelíbí
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 9:51 pm

tak to vim taky přesně
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Stefanie Swift Vampire
Poloupír
Poloupír
Stefanie Swift Vampire


Poeet p?íspivku : 162
Age : 32
Registration date : 27. 12. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 10:16 pm

Tarantule napsal:
Mad a je to veliká škoda ale věřím že to Steve nebude ... nebo jo?? už se mi z toho vařímozek Mad

Sorry jsem tu sice nová ale vím "vo co go" A musím říct že bych si klíďo vsadila že to bude Steve... Twisted Evil Taky se mi to nelíbí ale nějaký to vzrušení v tom přece být musílol!
Návrat nahoru Goto down
Stefanie Swift Vampire
Poloupír
Poloupír
Stefanie Swift Vampire


Poeet p?íspivku : 162
Age : 32
Registration date : 27. 12. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 10:17 pm

Tarantule napsal:
Mad a je to veliká škoda ale věřím že to Steve nebude ... nebo jo?? už se mi z toho vařímozek Mad

Sorry jsem tu sice nová ale vím "vo co go" A musím říct že bych si klíďo vsadila že to bude Steve... Twisted Evil Taky se mi to nelíbí ale nějaký to vzrušení v tom přece být musílol!
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 10:20 pm

ghm to jo ale přeci jen doufám že to tak nebude
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 10:27 pm

Stefanie Swift Vampire napsal:
Tarantule napsal:
Mad a je to veliká škoda ale věřím že to Steve nebude ... nebo jo?? už se mi z toho vařímozek Mad

Sorry jsem tu sice nová ale vím "vo co go" A musím říct že bych si klíďo vsadila že to bude Steve... Twisted Evil Taky se mi to nelíbí ale nějaký to vzrušení v tom přece být musílol!

tohle je ale přeci jen moc silný kafe, já bych se bez toho konce klidně obešla, no vážně Wink ne, kecám, štvalo by mě, kdyby žádnej konec neexistoval
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 10:33 pm

jo bez konce By to nešlo
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Stefanie Swift Vampire
Poloupír
Poloupír
Stefanie Swift Vampire


Poeet p?íspivku : 162
Age : 32
Registration date : 27. 12. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Konec   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 10:38 pm

Jo... Bez konce sice ne ale kdyby byl až tak drastickej...cyclops
Mě spadla brada a už jsem rozkousala polovinu myši jenom když Darrenovi zkřvili jenom jeden vlásek-konkrátně paleclol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 10:46 pm

jo to jo ale kdyby se stalo něco Lartenovi tak to bych asi rozmlátila počítač Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 11:42 pm

Stefanie Swift Vampire: Zdravím - dneska už třetí člověk, kterého vítám, i když taková nová krev fakt není na škodu - nové názory a nápady... Cool
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Mizu no Suigetsu
Vampýr
Vampýr
Mizu no Suigetsu


Poeet p?íspivku : 4385
Age : 33
Registration date : 27. 12. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 11:46 pm

Stefanie Swift Vampire napsal:
Tarantule napsal:
Mad a je to veliká škoda ale věřím že to Steve nebude ... nebo jo?? už se mi z toho vařímozek Mad

Sorry jsem tu sice nová ale vím "vo co go" A musím říct že bych si klíďo vsadila že to bude Steve... Twisted Evil Taky se mi to nelíbí ale nějaký to vzrušení v tom přece být musílol!

hej ségra ty máš ráda Hroozleyho ne?drunken nech mího Shana.na.kus=)
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 11:56 pm

hmm to jezajmaví máme tu dvě evřanky to je dobré
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Mizu no Suigetsu
Vampýr
Vampýr
Mizu no Suigetsu


Poeet p?íspivku : 4385
Age : 33
Registration date : 27. 12. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 28, 2006 12:13 am

Tarantule napsal:
hmm to jezajmaví máme tu dvě evřanky to je dobré

Razz jestli mluvíš o ségře tak ta má oči pro Darrena nebo Hroozleyho:drunken:
Návrat nahoru Goto down
Mizu no Suigetsu
Vampýr
Vampýr
Mizu no Suigetsu


Poeet p?íspivku : 4385
Age : 33
Registration date : 27. 12. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 28, 2006 12:14 am

Tarantule napsal:
hm to ne to se nesmí stát ale vuiděla jsem obrázek jak darren drží kůl nad Stevovím srdcem snad se to nevyplníMad

mohli by se smířit-viděla jsem obrázek jak se drží a to už bylo jak měl ten křížek na ruce a měl tam ty jizvičky na prstech
Návrat nahoru Goto down
Jassy
Pololidička
Pololidička
Jassy


Poeet p?íspivku : 576
Age : 33
Localisation : Střihov
Registration date : 04. 12. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 28, 2006 12:39 am

Je to on ! je pánem vampýrů... Viděla jsem tu Suddovi na očích, když jsem se ho ptala, pokud to na mě teda nehrál ...
Návrat nahoru Goto down
Mizu no Suigetsu
Vampýr
Vampýr
Mizu no Suigetsu


Poeet p?íspivku : 4385
Age : 33
Registration date : 27. 12. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 28, 2006 10:38 am

já to zase viděla na internetu....tam je to lehčí najít:lol:
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 28, 2006 11:57 am

to jo, ale u sudda je to takové jistější
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Sponsored content





Steven...vampýrem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steven...vampýrem...   Steven...vampýrem... - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Steven...vampýrem...
Návrat nahoru 
Strana 2 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Jednotlivé postavy :: Vampýři-
Přejdi na: