Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jak jste se dostali k Shaneovi?

Goto down 
+36
Rachel Cassandra Zaccheo
Hegi
AnčaZ
osel
Jane Bellow
Shalanis von Rottaw
Sharp
Nom
Elmone
Illidan Stormrage
matl
Kaileena
Kwitorka
Fantasy cvok
dextra
Kay
Nathaniel
Naggi
Antionette
Aiedail
Wontik
Utopia
Haniiiiička
Mei
Laylle
darren shan
Epona
Mizu no Suigetsu
Graga
Jassy
Tarantule
Wolfka
Silmarilien-Palantírilien
Aurora
Marina Holopainen
Phoebe Umbríel Esteban
40 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next
AutorZpráva
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeMon Nov 06, 2006 7:50 pm

Jen by mě tak zajímalo...jak jste se dostali k Shaneovi? Úplnou náhodou nebo vám ho někdo doporučil?
U mě to byla náhoda, jsem si vybírala v knihovně něco ke čtení a tady ta knížka (Madam Okta) mě nějak zaujala....ani nevím proč, pavouky moc nemusím, ale prostě jsem si jí půjčila.
Skoro bych jí anio nečetla, ale někam jsme zrovna jeli, tak jsem si řekla, na cestu to bude dobrý, a četla jsem a furt mě to bavilo víc a víc....
Nejlibovější okamžik nastal asi v půlce, v té scéně s divadlem, kdy já najednou:"Jéé, oni tam jsou upíři?" Laughing Laughing (ale na svojí obhajobu musím dodat, že Shan tehdy známej nebyl a na tý knize to napsaný taky neni).
Tak jsem si řekla, že si musím sehnat další díl - což byly Krvavé chodby, které jsem si s sebou vezla na tábor a s kámoškou jsme si to nahlas četla před spaním Laughing
No a pak jsem si konečně objednala vlastní knihy - 1.,2. i 3. díl, a asi po roce jsme byli v kině a byl čas, tak že se mrknem do knihkupectví a tam - 4.díl Shanea Laughing Cool
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Marina Holopainen
Člověk
Člověk
Marina Holopainen


Poeet p?íspivku : 85
Age : 33
Localisation : Libušín
Registration date : 05. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeMon Nov 06, 2006 7:55 pm

Jo, to si pamatuju, Pelešková z nás šílela:lol:LaughingLaughing

Jinak já k tomu přišla jak jinak než od Phoebe že;) my když se něco tý druhý hodně líbí tak se to furt snaží vnutit tý druhý, viď?Twisted EvilLaughingLaughingLaughing
Návrat nahoru Goto down
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeMon Nov 06, 2006 8:14 pm

Já jsem na něj přišla úplně náhodou. V knihovně jsem se dívala na nové knížky a tam byl DS Upírův pomocník. Nevěděla jsem, že to je druhý díl a zrovna jsem se začala zajímat o fantasy atd. Donesla jsem to doškoly, že si to ve výtvarce až dokreslím a budu se nudit přečtu. Tam si té knížky všimla kámoška a řekla mi, že je to druhý díl a že ona má z knihovny půjčený první. Tak jsem si od ní půjčila Madame Oktu a už to bylo.
Když pak po roce vyšly Krvavé chodby tak jsem zrovna zašla náhodou do knihkupectví když jsem šla s kámoškou do města a skoro jsem skákala radostí a pak už tady bylo jen zdlouhavé čekání na další díl.Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeTue Nov 07, 2006 6:50 pm

já se k DS dostala také náhodou; měla jsem zrovna přebytek peněz (jak je to jen možné?), a tak jsem si řekla, že si koupím nějakou knížku. A zrovna se mi zalíbil titul DS Upírův pomocník - to víte, zapracoval i ten název- , doma jsem pak jaksi zjistila, že to je vlastně druhý díl, takže jsem si v nejbližší možné době sehnala i jedničku, a pak už jsem jen sledovala v nabídkáck Albatrosu, kdy vyjdou další díly.
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Wolfka
Vlčí generál
Vlčí generál
Wolfka


Poeet p?íspivku : 3040
Age : 32
Localisation : postapokalyptická Pandora
Registration date : 23. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeThu Nov 23, 2006 1:47 pm

Já jsem se k DS dostala v knihovně(chodím tam každý týden) protože mě zaujal přebal no a pak už jsem DS chtěla k Vanocům, narozkám... :-)))
Návrat nahoru Goto down
http://www.wolfsirius.deviantart.com
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeThu Nov 23, 2006 9:54 pm

naše knihovna je sice super, ale DS bych tam asi hledala marně... přeci jen se tam moc novější literatury sehnat nedá; to máte nějaké spešl knihovny, ne??? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: DS   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeTue Dec 12, 2006 5:35 pm

Já jsem k tomu přišla od kamarádky dostala totiž 1.díl od paní učitelky za zběr atd .. a pak mi jí dala přečíst a já se do toho uplně zamilovala8) Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeTue Dec 12, 2006 8:03 pm

Týjo, oni někde ve škole rozdávaj Darrena? Very Happy A proč já jsem chodila na školu, kde jsem dostala akorát megatrapnýho Olivera Twista v angličtině, a to jsem se ještě musela dřít na anglickou olympiádu? I když...kdyby místo toho rozdávali Shana, dřu se od rána do noci Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeTue Dec 12, 2006 9:26 pm

pořád lepší oliver twist než Ušaté pohádky!!! ehm, ty jsem dostala v páté třídě za sběr, vážně se mi !moc" líbily. scratch
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeTue Dec 12, 2006 9:56 pm

Já jsem v sedmé třídě dostala maturitní otázky z němčiny. Pak už se naštěstí rozhodli dávat jen poukázky se slevami na různé knížky:)
Návrat nahoru Goto down
Jassy
Pololidička
Pololidička
Jassy


Poeet p?íspivku : 576
Age : 33
Localisation : Střihov
Registration date : 04. 12. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeWed Dec 13, 2006 7:19 pm

Já jsem se k Darrenovi dostala přes kámošku, která trochu slídila po knihovně a tohle jí udeřilo do očí.... Přečetla si to a nadchlo jí to, sice ne tak jako potom mě, ale chtěla si přečíst další díl a byl problém, že se k nám dostal druhý až po čtvrtém.. Ale nějka jsem to, že jsem se trošku ztrácela v ději trojky a čtverky, překousla a když jsem si přečetla další, bylo mi to jasný ! Smile) A já jsem se do toho zažrala tak, že jsem při každý příleřitosti lítala do knihoven, heldala na internetu... A nakonec jsem se dostala ke zkouškám smrti, byla jsem tak horlivá, že to ani v knihovně nestačili obalit a půjčili mi to, takže jsem byla první, kdo tu knížku čat, byl to krásný pocit Smile) A potom jsem se díky jiný kámošce dotala na jeden net, kde nějaký stráááááášně hodný člověk překládá Darrena Shana a nemohla jsem se od toho odtrhnout a teď s nadějí čekám na další kapitoly ..... Zajímalo by mě, jak to všechno dopadne a jestli budu fakt nedočkavá, tak si asi zajedu do británie a nakou pím si je tam v originále XD
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeMon Dec 18, 2006 2:28 pm

no tak to by bylo strašné překládání pro toho komu ty jazyky nejdou. Ale je to strašné čekání. Jo knížka darren shan 1.díl kámoška která to dostala mi to pušila za dva roky takže jsem se kt omu dostala až v sedmičce Sad Suspect
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Graga
Upír
Upír



Poeet p?íspivku : 1324
Age : 34
Localisation : Opavaaaa
Registration date : 24. 12. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeSun Dec 24, 2006 9:46 pm

jeeee to si pamatuji presne ikdyz to je uz hodne davno!! zrovna sem
nemel co cist tak sem sel do knihovny(kde sem mimochodem casto) ale
jelikoz tam bylo uz hodne knizek co sem precetl tak sem chtel neco
specialniho najednou se zarazim u 4. knih napsany darenem,sednu si
vezmu do ruky prvni a chvili se zactu najednou sem se pristihl ze tam
sedim uz asi hodinu tak sem nelenil vzal sem vsechny 4 a sel domu do
asi dvou dnu sem precetl vsechny a uplne me stvalo ze sem slysel od
nejakych lidi ze petka ma nekdy vijit ale ne a ne se ji dockat!konecne
vysla hned sem si ji koupil a za 3 hodiny sem mel precteno a zase me
trepilo ze nejsou dalsi dily a jak uz nevychazeli nejak dlouho tak sem
se malem zblaznil kdyz asi pred tydnem ke me prisel kamarad ktery taky
cte ze nasel stranku na kterem je 6. dil a skoro cely 7. dil tak sem
hned najel a zacal cist no a zas sem na konci a chci dalsi dil!vazne
nevim co budu delat az vsech 12 dilu prectu!king
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeSun Dec 24, 2006 11:05 pm

Já vím uplně přewně cop budu dělat ká je začnu číst odzačátku ;-) study study
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Graga
Upír
Upír



Poeet p?íspivku : 1324
Age : 34
Localisation : Opavaaaa
Registration date : 24. 12. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeSun Dec 24, 2006 11:52 pm

to me nenapadlo(zamyslel se)uz vidim jak umru jako stary clovek s knizkou darena shana na prsou Sleep
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeSun Dec 24, 2006 11:55 pm

to nejspíš my všichni; já už mám vyšlé díly přečtené tolikrát, že to je pomalu na těch knížkách vidět - přeci jen měkká vazba je měkká vazba Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Graga
Upír
Upír



Poeet p?íspivku : 1324
Age : 34
Localisation : Opavaaaa
Registration date : 24. 12. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeSun Dec 24, 2006 11:58 pm

no mam stesti ze sem narazil primo na darena no....I love you
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeMon Dec 25, 2006 11:33 am

Já zastávám názor, že čím je knížka lepší, tím je taky otrhanější a zmuchlanější (z nadmíry čtení)(neplatí o učebnicích Laughing )
Já když něco čtu, tak to prostě taham s sebou všude, když chce máma pomoct třeba s vařením, tak mám knihu položenou na stole, abych nezapomněl, kam jsem si jí dala Laughing neznám horší pocit, než mít něco rozečtené a nevědět, kde to je Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeMon Dec 25, 2006 11:41 am

to znám, taky se nemůžu od knížek odtrhnout; já třeba praktikuji chůzi ze schodů s knžkou v ruce Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Graga
Upír
Upír



Poeet p?íspivku : 1324
Age : 34
Localisation : Opavaaaa
Registration date : 24. 12. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeMon Dec 25, 2006 12:00 pm

no dokonce jednou sem zakopl na chodbe zakopl o jednu bednu a knizka mi
vyletela a zavrela se a jakozto sem byl do ni tak zacteny tak sem vubec
nevedel na jake sem strance sem byl pekne nastvany nez sem to nasel
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeMon Dec 25, 2006 4:28 pm

hm to je nejhorší, ale mě se to tak moc nestává. já si ratši dočtu kapitolu ale hned skočim na další takže vlastně to musim dočíst
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Graga
Upír
Upír



Poeet p?íspivku : 1324
Age : 34
Localisation : Opavaaaa
Registration date : 24. 12. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeMon Dec 25, 2006 4:30 pm

kdyz zacnu cist musim docist celou knihu jinak to nejde:lol!:
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeMon Dec 25, 2006 6:05 pm

Nápodobně a on to ještě tak zakončí že vlastně je uprostřed toho zajmavého tak to prostě nejde:lol:
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Graga
Upír
Upír



Poeet p?íspivku : 1324
Age : 34
Localisation : Opavaaaa
Registration date : 24. 12. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeMon Dec 25, 2006 6:09 pm

aspo nze v tomhle se mnou souhlasis kdyz ne u nejakych postav:P
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitimeMon Dec 25, 2006 6:44 pm

no to víš já jsem taková musim si stát za svim a navim jsem tvrdohlavá po taťkovi takže mám něco z kozoroha
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Sponsored content





Jak jste se dostali k Shaneovi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak jste se dostali k Shaneovi?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 35Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Darren Shane všeobecně :: Obsah knih-
Přejdi na: