Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Gavner Zruč

Goto down 
+14
Kay
Guga2
AnčaZ
Mei
Wontik
Wolfka
Haniiiiička
Graga
Epona
Mizu no Suigetsu
Jassy
Silmarilien-Palantírilien
Phoebe Umbríel Esteban
Tarantule
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorZpráva
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

Gavner Zruč - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gavner Zruč   Gavner Zruč - Stránka 11 Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 6:31 pm

No nevím jestli se mu líbí taková pověst.I když skoro každý v hoře má nějakou pověst.Plno upírů je toho příkladem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Gavner Zruč - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gavner Zruč   Gavner Zruč - Stránka 11 Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 6:33 pm

Tak to je pravda, lol! No ale má je rád takže mu může být jedno co si o nich myslí ostatní lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

Gavner Zruč - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gavner Zruč   Gavner Zruč - Stránka 11 Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 6:35 pm

To jo jemu to je asi jedno ale jak už potvrdilo mnoho záchatů ostatním to moc jedno není a udělají všechno aby ty trenky uviděli stále a stále dokola.lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Gavner Zruč - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gavner Zruč   Gavner Zruč - Stránka 11 Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 1:32 pm

A Gavner se bude snažit dělat vše proto, aby ty trenýrky znovu nespatřily, oči zvědavých upírů Very Happy
Návrat nahoru Goto down
AnčaZ

AnčaZ


Poeet p?íspivku : 696
Age : 29
Localisation : Jen upíří kníže ví...A možná taky Seba s Lártym :)
Registration date : 08. 12. 08

Gavner Zruč - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gavner Zruč   Gavner Zruč - Stránka 11 Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 2:23 pm

...Christien... napsal:
A Gavner se bude snažit dělat vše proto, aby ty trenýrky znovu nespatřily, oči zvědavých upírů Very Happy

například Lartena a Darrena Laughing
Návrat nahoru Goto down
Guga2

Guga2


Poeet p?íspivku : 463
Age : 30
Localisation : .. Fakt to chcete vědět??..
Registration date : 28. 12. 08

Gavner Zruč - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gavner Zruč   Gavner Zruč - Stránka 11 Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 5:46 pm

no hlavně těch dvou Laughing
Návrat nahoru Goto down
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Gavner Zruč - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gavner Zruč   Gavner Zruč - Stránka 11 Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 5:48 pm

No Vanez byl taky určitě na rozpacích, když spatřil je spatřil....kdo by taky nebyl......Very Happy....někdy chudáka Gavnera lituji, jak se mu všichni tak posmívají....
Návrat nahoru Goto down
AnčaZ

AnčaZ


Poeet p?íspivku : 696
Age : 29
Localisation : Jen upíří kníže ví...A možná taky Seba s Lártym :)
Registration date : 08. 12. 08

Gavner Zruč - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gavner Zruč   Gavner Zruč - Stránka 11 Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 6:31 pm

...Christien... napsal:
No Vanez byl taky určitě na rozpacích, když spatřil je spatřil....kdo by taky nebyl......Very Happy....někdy chudáka Gavnera lituji, jak se mu všichni tak posmívají....

ach ty noci, kdy jsem ho litovala... *zasním se* Laughing
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Gavner Zruč - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gavner Zruč   Gavner Zruč - Stránka 11 Icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:08 pm

Silmarilien-Palantírilien napsal:
jsem nucena změnit názor na Gavnerův vkus, co se spodního prádla týče; kombinace barev - žlutá+ růžoví sloníci- je sice šílená, ale jemu ty trenky prostě strašně slušej!!! Razz Razz Razz Embarassed Razz

Přesně tak, on a jeho trenky spodáry k němu patřej. Gavner má ale slušné bafací shcopnosti.Smile. Teda má jich mnohem více, když je generál,ale to jak 2X už vybafl na Darrena a Lartena bylo skvělé.Smile Až na to, že děsně prý funí a chrápe. Nebude Vám vadit až mi zabijou Lartena, že bude Gavner i moje oblíbená postava? Shocked Mám další v záloze:)
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Gavner Zruč - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gavner Zruč   Gavner Zruč - Stránka 11 Icon_minitimeSat Nov 13, 2010 3:36 am

No to je vystřídáš snadno..Prej záloha Shocked Smile
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Gavner Zruč - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gavner Zruč   Gavner Zruč - Stránka 11 Icon_minitimeSat Nov 13, 2010 1:53 pm

Nojo, ta musí být. Ta je na tom nejlepší. Sice je nerada střídám:) ale pak budu muset:) A Gavník je taky dobrý upír:)
Návrat nahoru Goto down
Guga2

Guga2


Poeet p?íspivku : 463
Age : 30
Localisation : .. Fakt to chcete vědět??..
Registration date : 28. 12. 08

Gavner Zruč - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gavner Zruč   Gavner Zruč - Stránka 11 Icon_minitimeSat Nov 13, 2010 7:54 pm

Vystřídat Lartena?? Tssss Laughing ... A u jaké knihy už vlastně jsi?? Smile
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Gavner Zruč - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gavner Zruč   Gavner Zruč - Stránka 11 Icon_minitimeSat Nov 13, 2010 8:14 pm

Guga2 napsal:
Vystřídat Lartena?? Tssss Laughing ... A u jaké knihy už vlastně jsi?? Smile
U konce upíří Hora:) ještě pár kapitol a mám to:) ale střídačka bude až mi ho zabijí.Smile Neže bych se nato těšila:) protože Lartyho mám ráda jako upíra a dřívějšího generála:).
Návrat nahoru Goto down
Guga2

Guga2


Poeet p?íspivku : 463
Age : 30
Localisation : .. Fakt to chcete vědět??..
Registration date : 28. 12. 08

Gavner Zruč - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gavner Zruč   Gavner Zruč - Stránka 11 Icon_minitimeSat Nov 13, 2010 8:24 pm

Aha.. Tak to jo.. To tě ještě čeká několik knížek a několik zajímavých zvratů Wink ... Já mám taky nejraději z celé ságy Lartena.. Ale u Gavnera prostě nemůžu z těch jeho trenýrek Laughing Laughing ...
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Gavner Zruč - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gavner Zruč   Gavner Zruč - Stránka 11 Icon_minitimeSat Nov 13, 2010 8:26 pm

No ty se mi taky líbily. Korn když popisovali v knize ty barvy:) Žluté trenky s velkými růžovými slony:) Very Happy JIJ Larty je fajn upír.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Gavner Zruč - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gavner Zruč   Gavner Zruč - Stránka 11 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Gavner Zruč
Návrat nahoru 
Strana 11 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Jednotlivé postavy :: Ostatní-
Přejdi na: