Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 New vzhled

Goto down 
+21
Sharp
***
Kay
Nathaniel
dextra
Haniiiiička
Naggi
Aiedail
Fantasy cvok
Mizu no Suigetsu
Mei
Wolfka
Wontik
Laylle
Graga
Jassy
Tarantule
Epona
Silmarilien-Palantírilien
Stefanie Swift Vampire
Phoebe Umbríel Esteban
25 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next
AutorZpráva
Mei
Upír
Upír
Mei


Poeet p?íspivku : 3595
Age : 33
Localisation : Vážně to chcete vědět?
Registration date : 30. 01. 07

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 12, 2007 9:22 pm

jéžiš,blázen. Máma to má po babičce - oni vlastně vůbec nemaj vkus, teta je Jindřiška.
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 12, 2007 9:24 pm

Nebo bych mohla říkat tělocvikářce Lýdie-sensei Razz
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Mei
Upír
Upír
Mei


Poeet p?íspivku : 3595
Age : 33
Localisation : Vážně to chcete vědět?
Registration date : 30. 01. 07

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 12, 2007 9:24 pm

toje jak vložky
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 12, 2007 9:27 pm

No ona je Lýdia naprosto strašná Razz Jí říkáme familierně plukovnice Razz
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Mei
Upír
Upír
Mei


Poeet p?íspivku : 3595
Age : 33
Localisation : Vážně to chcete vědět?
Registration date : 30. 01. 07

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 12, 2007 9:43 pm

my máme janu - na tu se toho moc vymyslet nedá. ale mečí jako koza
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeFri Apr 13, 2007 7:09 pm

no my máme Moniku a nevim co by jsme na ní vymysleli

ale kdyby mě někdo říkal Jana-sanpai tfuj Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Mei
Upír
Upír
Mei


Poeet p?íspivku : 3595
Age : 33
Localisation : Vážně to chcete vědět?
Registration date : 30. 01. 07

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeFri Apr 13, 2007 7:54 pm

Nebo jana-chan, to zní ještě hůř. A nebo Jaroslav-kun Razz
Návrat nahoru Goto down
Fantasy cvok
Poloupír
Poloupír
Fantasy cvok


Poeet p?íspivku : 1075
Localisation : Krutá realita
Registration date : 25. 03. 07

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeFri Apr 13, 2007 7:55 pm

Já vlastně ani nwm, jak se naše tělocvikářka jmenuje křestním. Nás to nikoho moc nezajímá. Říkáme jí Kvapilka, jestli jí vymysleli dětska nějakou přezdívku to nwm. Každopádně není mezi námi oblíbená. Je přísná, přetěžuje nás a dává špatný známky. A taky necení snahu, což mi každoročně přivodí 2 z tělocviku Mad mno ale co nadělám.
Návrat nahoru Goto down
Mei
Upír
Upír
Mei


Poeet p?íspivku : 3595
Age : 33
Localisation : Vážně to chcete vědět?
Registration date : 30. 01. 07

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeFri Apr 13, 2007 8:06 pm

sím tě, já se snažímjak mourovatá a je mi to prd platný. nejde mi basket (se 150 cenťáky se ani nedivím) a jsem kopyto na akróbu, na který si zakládá.
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeFri Apr 13, 2007 11:25 pm

no tak to máš blbí
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Fantasy cvok
Poloupír
Poloupír
Fantasy cvok


Poeet p?íspivku : 1075
Localisation : Krutá realita
Registration date : 25. 03. 07

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 14, 2007 11:05 am

Jo, mno já jdu do hry celkem se zápalem, ale potíž je v tom, že ona nás nechává skákat přez kozu na známky, sedy lehy, kliky, na kruzích, stojku, stoj na hlavě a teď zrovna hvězdice. Cvičili jsme to strašně málo a já (dle mého očekávání) jsem dostala jako jediná 3 (horší známky nedává). Užasné, takže dvojce z tělocviku se nevyhnu. Mno co se dá dělat? Její hodiny jsou jako mírnější forma Zkoušek smrti Mad A to ještě nechodíme ven. Až začneme, budeme se potit ptž na hřiště vždy praží slunko, je pokrytý nekvalitním pískem a je mooooc velky pale lidi a budem tam běhat šestistovku, osmistovku, ale nejhorší je patnáctistovka!! Vždyť to je něco přes kilák a pul!! Doufám, že tam umřu vysušením, Kvapilku vyhodí z práce a mě dají hezkou černou rakev a žádný umělý kytky!!! Sice by mi bylo milejší umřít se ctí v boji, ale v dnešní době si člověk nemůže moc vybírat Mad
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 14, 2007 12:10 pm

Tak ještě že my běhat nemůžeme - máme malé hřiště, na kterém se dá možná šedesátka.... Ale jinak bych řekla, že s tím, jak nás Lýdie trénuje, bychom všichni udělali Zkoušky levou zadní Razz
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Mei
Upír
Upír
Mei


Poeet p?íspivku : 3595
Age : 33
Localisation : Vážně to chcete vědět?
Registration date : 30. 01. 07

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 14, 2007 12:57 pm

naše hřiště je sice taky malý,ale to jí nezabrání s náma běhat patnáctistovku -jdeme na jiný,kde běháme dokolečka jako magoři a ještě k tomu na písku. Ještě že neděláme kruhy, stačími hrazda -mám šílený závratě No
Návrat nahoru Goto down
Fantasy cvok
Poloupír
Poloupír
Fantasy cvok


Poeet p?íspivku : 1075
Localisation : Krutá realita
Registration date : 25. 03. 07

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 14, 2007 12:59 pm

Jo, mno já to taky tak vidím. Mohla bych poprosit Evanu, ať mi půjčí pár ropuch, aby nějakým způsobem znehodnotili naše hřiště. Ale na to tam moc praží slunce, takže by asi naskákaly do koupaliště, které je od hřiště asi dva skoky. (zajímavé, tam nás Kvapilka nevezme Evil or Very Mad ) Ale řekla bych, že Evana bude mít pár věciček, které by Kvapilce pěkně zatopily, ale bohužel nemá nejmenší důvod mi pomáhat. Škoda Neutral
Návrat nahoru Goto down
Mei
Upír
Upír
Mei


Poeet p?íspivku : 3595
Age : 33
Localisation : Vážně to chcete vědět?
Registration date : 30. 01. 07

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 14, 2007 1:00 pm

tak jí zkus nějak vydírat
Návrat nahoru Goto down
Fantasy cvok
Poloupír
Poloupír
Fantasy cvok


Poeet p?íspivku : 1075
Localisation : Krutá realita
Registration date : 25. 03. 07

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 14, 2007 1:06 pm

Jasně a dopadnu jako Larten ne? Mě stačí jedna jizva na nose. Nemusím mít ještě jednu přes celej obličej. A čím bych ji mohla asi tak vydírat? je neutrální, takže fakt nwm. scratch Ale já bych stejně nemohla. Na to jsem moc čestná Razz
Návrat nahoru Goto down
Mei
Upír
Upír
Mei


Poeet p?íspivku : 3595
Age : 33
Localisation : Vážně to chcete vědět?
Registration date : 30. 01. 07

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 14, 2007 1:08 pm

tak to já bych zkoušela -jsem trochu masochista Razz Ale teda taky mě nenapadá čím...
Návrat nahoru Goto down
Fantasy cvok
Poloupír
Poloupír
Fantasy cvok


Poeet p?íspivku : 1075
Localisation : Krutá realita
Registration date : 25. 03. 07

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 14, 2007 1:12 pm

Hele, kdyby tě slyšel Larten, dostaneš myslím kázeňskou lekci.Razz Vydírání není zrovna čestné a na cti záleží. Tomu se vůbec nedivím, protože člověk, který žije s potupou tak 50 - 80 let, to má v pohodě, ale vemte si, kdyby vámi opovrhovali ostatní 800 let. Nedivím se, že takový upír se nechá ratši zabít.
Návrat nahoru Goto down
Mei
Upír
Upír
Mei


Poeet p?íspivku : 3595
Age : 33
Localisation : Vážně to chcete vědět?
Registration date : 30. 01. 07

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 14, 2007 1:13 pm

mě potupa nevadí,já sijí prostě nepřipouštím. A zatímnejsem upír, tak je to fuk Razz
Návrat nahoru Goto down
Fantasy cvok
Poloupír
Poloupír
Fantasy cvok


Poeet p?íspivku : 1075
Localisation : Krutá realita
Registration date : 25. 03. 07

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 14, 2007 1:17 pm

Mno jo, zatím....ale řekla bych, že nejde tak o to, připouštět si potupu, jako o to, vážit si cti. Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Mei
Upír
Upír
Mei


Poeet p?íspivku : 3595
Age : 33
Localisation : Vážně to chcete vědět?
Registration date : 30. 01. 07

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 14, 2007 1:20 pm

jak si můžu vážit něčeho, ce nemám?
Návrat nahoru Goto down
Fantasy cvok
Poloupír
Poloupír
Fantasy cvok


Poeet p?íspivku : 1075
Localisation : Krutá realita
Registration date : 25. 03. 07

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 14, 2007 1:30 pm

Tak si ji časem získáš, ale když budeš dělat věci, které prostě upíři neuznávají, tak jen těžko. Jenomže bych řekla, že v dnešní době, je těžké si čest získat. Evil or Very Mad Války už se nevedou, tedy skoro, maximálně někoho zachránit, ale to je nevalný. I když, kdyby to byl někdo významný....ale ten by pomoc asi nepotřeboval, taakže... Neutral scratch Neutral
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 14, 2007 9:23 pm

hm mi při tělocviku když je hezky tak běám ekolem přehrady hrůza
jednou na národce jsme měli nějákiý olimpíjský dny a museli jsme běžet tři kiláky když bylo vedro ..ty bláho tfuj
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 14, 2007 10:21 pm

Arra Sails napsal:
Tak si ji časem získáš, ale když budeš dělat věci, které prostě upíři neuznávají, tak jen těžko. Jenomže bych řekla, že v dnešní době, je těžké si čest získat. Evil or Very Mad Války už se nevedou, tedy skoro, maximálně někoho zachránit, ale to je nevalný. I když, kdyby to byl někdo významný....ale ten by pomoc asi nepotřeboval, taakže... Neutral scratch Neutral

jak vidím, bude jí těžko získávat Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Fantasy cvok
Poloupír
Poloupír
Fantasy cvok


Poeet p?íspivku : 1075
Localisation : Krutá realita
Registration date : 25. 03. 07

New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitimeSun Apr 15, 2007 11:10 am

Jo, to zjevně bude Neutral
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





New vzhled - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New vzhled   New vzhled - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
New vzhled
Návrat nahoru 
Strana 6 z 23Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Ostatní :: Stránka-
Přejdi na: