Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Darren-kníže

Goto down 
+9
Guga2
AnčaZ
Haniiiiička
Mizu no Suigetsu
Graga
Epona
Silmarilien-Palantírilien
Phoebe Umbríel Esteban
Tarantule
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Darren-kníže - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darren-kníže   Darren-kníže - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 12, 2010 1:39 am

A tak, co víme, žejo. A nebo jim je pan Sudd potají holí, protože je sám nemá na hlavě a tak proč by měli lidičkové. Chudinky malinký v tomto chápu Darrena, že mu jich bylo líto, když šli tím trním a pan Hroozley je předhodil dopředu aby dělali cestu. Týjo, jako když ted mají oblečky skoro na cáry, co budou mít potom? Shocked Darren ten má zas svou nesoustředěnost, ale hlavně že se skamarádil s vlky. Ty jména...Smile cat
Návrat nahoru Goto down
Wolfka
Vlčí generál
Vlčí generál
Wolfka


Poeet p?íspivku : 3040
Age : 32
Localisation : postapokalyptická Pandora
Registration date : 23. 11. 06

Darren-kníže - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darren-kníže   Darren-kníže - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 15, 2010 9:19 pm

Co budou mít potom? no přece velmi těsné bederní roušky Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.wolfsirius.deviantart.com
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Darren-kníže - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darren-kníže   Darren-kníže - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 15, 2010 9:39 pm

"Uuááá....radši si nic nepředstavuje" Laughing
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Darren-kníže - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darren-kníže   Darren-kníže - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 16, 2010 2:55 pm

Já už radši taky nic, protože oni mají ještě náhubky a masky se vzduchem či kyslíkem Shocked To jim prý stačí. No náhodou Harkat je oháklíSmile už slavíme Upíří nemrtvý svátek:)
Návrat nahoru Goto down
Ďasík

Ďasík


Poeet p?íspivku : 62
Age : 40
Localisation : Opava, Český Těšín
Registration date : 21. 10. 10

Darren-kníže - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darren-kníže   Darren-kníže - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 19, 2010 1:36 pm

No, já se vrátím k té diskusi ohledně Darrena-knížete a Deus ex machina - měl jsem naprosto stejný pocit... Šestka je pro mě jedním z nejlepších dílů - kvůli první půlce - ale ten závěr byl fakt divný.

Jo a k té psychologické poradně - klidně by tam mohl jít i Darren, stěžovat si, že se mu celá Upíří hora směje, jak se opil pivem a zpíval, že je kníže... kníže piva. Smile
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Darren-kníže - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darren-kníže   Darren-kníže - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 19, 2010 7:07 pm

Ďasík napsal:
No, já se vrátím k té diskusi ohledně Darrena-knížete a Deus ex machina - měl jsem naprosto stejný pocit... Šestka je pro mě jedním z nejlepších dílů - kvůli první půlce - ale ten závěr byl fakt divný.

Jo a k té psychologické poradně - klidně by tam mohl jít i Darren, stěžovat si, že se mu celá Upíří hora směje, jak se opil pivem a zpíval, že je kníže... kníže piva. Smile
Tak to se mám zase na co těšit asi co? Vidět Darrena v opilém stavu Shocked Laughing Já jen vím že ho posílali aby se opil, zda šel to ještě nevím. Prostě tam má někdy super hlášky at je to jaká koliv kniha 1-12.
Návrat nahoru Goto down
Ďasík

Ďasík


Poeet p?íspivku : 62
Age : 40
Localisation : Opava, Český Těšín
Registration date : 21. 10. 10

Darren-kníže - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darren-kníže   Darren-kníže - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 19, 2010 8:17 pm

Vlkcam: Kde vůbec v sáze jsi? Smile Protože já bych asi neměl odvahu jít na fórum o něčem, co jsem ještě nedočetl... Bál bych se spoilerů. Za tu opilost se teda omlouvám, každopádně to je asi nejvtipnější moment vůbec, četl jsem to asi třikrát, než jsem šel dál. Smile
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Darren-kníže - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darren-kníže   Darren-kníže - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 19, 2010 8:31 pm

Ďasík napsal:
Vlkcam: Kde vůbec v sáze jsi? Smile Protože já bych asi neměl odvahu jít na fórum o něčem, co jsem ještě nedočetl... Bál bych se spoilerů. Za tu opilost se teda omlouvám, každopádně to je asi nejvtipnější moment vůbec, četl jsem to asi třikrát, než jsem šel dál. Smile
No jsem u konce upířího knížete:)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Darren-kníže - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darren-kníže   Darren-kníže - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Darren-kníže
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» darren
» Darren Shan

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Jednotlivé postavy :: Darren Shan-
Přejdi na: