Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Chvála..

Goto down 
+16
Mei
Haniiiiička
Epona
Stefanie Swift Vampire
Jassy
Phoebe Umbríel Esteban
Mizu no Suigetsu
Graga
Tarantule
Wolfka
Vendik
Aďa
Aurora
Silmarilien-Palantírilien
Marina Holopainen
x.fad
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
AutorZpráva
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 10:50 pm

Tarantule napsal:
jo už zautočili to je super takže sepotkali hmmm

jsem napnutá, jakže to bude pokračovat dál, jen doufám, že se to stihnu dozvědět dřív než odjedu na lyžák, to bych jinak ten týden asi nepřežila No
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Haniiiiička
Člověk
Člověk
Haniiiiička


Poeet p?íspivku : 319
Localisation : Brno
Registration date : 02. 02. 07

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeFri Feb 02, 2007 9:23 pm

Přečetla jsem všechny díly a tuhle jedinou nemůžu nikde sehnat!!!

Mám pocit že si na ni knihkupci snad zasedli...

Dost mě to vytáčí, ale stejně vím co se tam stalo.
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeFri Feb 02, 2007 9:26 pm

Tak si objednej přes net, já to tak dělám pořád Wink
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Mizu no Suigetsu
Vampýr
Vampýr
Mizu no Suigetsu


Poeet p?íspivku : 4385
Age : 33
Registration date : 27. 12. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeFri Feb 02, 2007 9:28 pm

já bych to udělala taky kdybych měla nějaký peníze...ted jsem momentálně úplně švorc.(((Neutral affraid confused
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeFri Feb 02, 2007 9:33 pm

Takže silmariliena určitě to přežiješ..je tam celé 18 kapitola což je dobře..Díky phoebe
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Haniiiiička
Člověk
Člověk
Haniiiiička


Poeet p?íspivku : 319
Localisation : Brno
Registration date : 02. 02. 07

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeFri Feb 02, 2007 10:00 pm

Přes net je to číst nejlepší, jelikož je to (skoro) zadarmo.

Taky se divím jak se ty peníze rychle vytrácejí...
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeFri Feb 02, 2007 10:13 pm

no jo ale stejně si ty knížky musím koupit
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Mizu no Suigetsu
Vampýr
Vampýr
Mizu no Suigetsu


Poeet p?íspivku : 4385
Age : 33
Registration date : 27. 12. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeFri Feb 02, 2007 10:22 pm

já si je přečtu v tý knihovně...to je o hafo lejnější.D akorád nefim proč ta jedna holka nechce vrátit ty krvaví chodby:confused: ...to je ale stejnak jedno když už jsem si je přečetla:P
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeFri Feb 02, 2007 10:55 pm

Nimble she-wolf napsal:
já si je přečtu v tý knihovně...to je o hafo lejnější.D akorád nefim proč ta jedna holka nechce vrátit ty krvaví chodby:confused: ...to je ale stejnak jedno když už jsem si je přečetla:P

já bych na tyhle knížky nemohla chodit jen do knihovny No takhle když je mám doma, tak si je můžu přečíst kdykoli se mi zachce a nejsem závislá na někom, kdo knížky vrací pozdě nebo vůbec Razz koupě je vždycky to nejlepší řešení
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeFri Feb 02, 2007 10:58 pm

Tarantule napsal:
Takže silmariliena určitě to přežiješ..je tam celé 18 kapitola což je dobře..Díky phoebe

díky phoebe za spoustu nových článku za dnešní den, takhle možná i ten lyžák přežiju lol!
ale stejně se mi po vás bude stýskat Crying or Very sad Crying or Very sad tak tu hlavně nezlobte a poslouchejte phoebe Razz a taky se nehádejte Laughing a vůbec, užijte si to tu beze mě ( už vidím, jak to od zítřka všichni oslavíte, až zjistíte, že máte na celý týden tohle fórum jen a jen pro sebe; konečně se mě na nějaký čas zbavíte, je mi jasné, že po tom už dlouho toužíte lol! )
ale nebojte, já se hodlám ještě vrátit Razz:P:P
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeFri Feb 02, 2007 11:03 pm

Silmarilien-Palantírilien napsal:
Tarantule napsal:
Takže silmariliena určitě to přežiješ..je tam celé 18 kapitola což je dobře..Díky phoebe

díky phoebe za spoustu nových článku za dnešní den, takhle možná i ten lyžák přežiju lol!
ale stejně se mi po vás bude stýskat Crying or Very sad Crying or Very sad tak tu hlavně nezlobte a poslouchejte phoebe Razz a taky se nehádejte Laughing a vůbec, užijte si to tu beze mě ( už vidím, jak to od zítřka všichni oslavíte, až zjistíte, že máte na celý týden tohle fórum jen a jen pro sebe; konečně se mě na nějaký čas zbavíte, je mi jasné, že po tom už dlouho toužíte lol! )
ale nebojte, já se hodlám ještě vrátit Razz:P:P
ale no tak, víš, jak se nám (přinejmenším mě) bude stýskat? Sad Už abys byla zpátky Razz
A užij si to tam, a hlavně si nezlom ruku, aby ses k nám mohla po příjezdu zase vrátit Razz
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeSat Feb 03, 2007 9:29 pm

Co si o mě myslíš?? jako že budu slavit až gtu nebudeš??? mě se tu bude po tobě stýskat...aprostě si to tam užij ale né abys sis tam něcoudělala snad tě Larten ohlídá i přez den
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Epona
Poloupír
Poloupír
Epona


Poeet p?íspivku : 610
Age : 33
Localisation : Brno
Registration date : 27. 12. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeTue Feb 06, 2007 9:34 am

Silmarilien-Palantírilien napsal:
Nimble she-wolf napsal:
já si je přečtu v tý knihovně...to je o hafo lejnější.D akorád nefim proč ta jedna holka nechce vrátit ty krvaví chodby:confused: ...to je ale stejnak jedno když už jsem si je přečetla:P

já bych na tyhle knížky nemohla chodit jen do knihovny No takhle když je mám doma, tak si je můžu přečíst kdykoli se mi zachce a nejsem závislá na někom, kdo knížky vrací pozdě nebo vůbec Razz koupě je vždycky to nejlepší řešení
je to otrava ale někdo třeba nemá na vybranou....Wink
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeTue Feb 06, 2007 3:10 pm

co koupit soi knížky je otrava nebo co myslíš??confused
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeSat Feb 10, 2007 4:46 pm

Tarantule napsal:
co koupit soi knížky je otrava nebo co myslíš??confused

spíš jako že se blbě schánějí popř. že je to finančně náročné, nevím scratch

tak jsem málem tu abstinenci po tomhle fóru nepřežila, už jsem měla menší absťáky, ale nakonec jsem to zvládla lol! a larten si mě tam ohlídal, to se nebojte, i když tak trochu žárlil na jednoho instruktora Embarassed Embarassed Razz i když vůbec nevím proč Razz já jsem v tom byla naprosto nevinně Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeSun Feb 11, 2007 2:42 pm

to je dobře že tě Larten ohlídal....Ale taky nevim proč by žárlil..určitě si vtéom byla nevině to ti věřím ale je vidět že Larten tě nikomu dát nechce Razz Razz Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeSun Feb 11, 2007 10:33 pm

Tarantule napsal:
to je dobře že tě Larten ohlídal....Ale taky nevim proč by žárlil..určitě si vtéom byla nevině to ti věřím ale je vidět že Larten tě nikomu dát nechce Razz Razz Wink

já prostě nechápu, proč tak strašně žárlil, připouštím, že ten instruktor byl tak trošičku úchylnej, ale já přece nebyla jediná kdo to odnášel Razz Embarassed každopádně lartenovi se to nelíbilo a byl pěkně naštvanej; dokonce toho instruktora ve dne schodil během lyžování tak, že dotyčný napálil hlavou do sněžného děla pale chudáček Crying or Very sad larten během toho přirozeně míhal, takže jsem si ho všimla jenom já
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Epona
Poloupír
Poloupír
Epona


Poeet p?íspivku : 610
Age : 33
Localisation : Brno
Registration date : 27. 12. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeTue Feb 13, 2007 5:40 pm

Silmarilien-Palantírilien napsal:
Tarantule napsal:
to je dobře že tě Larten ohlídal....Ale taky nevim proč by žárlil..určitě si vtéom byla nevině to ti věřím ale je vidět že Larten tě nikomu dát nechce Razz Razz Wink

já prostě nechápu, proč tak strašně žárlil, připouštím, že ten instruktor byl tak trošičku úchylnej, ale já přece nebyla jediná kdo to odnášel Razz Embarassed každopádně lartenovi se to nelíbilo a byl pěkně naštvanej; dokonce toho instruktora ve dne schodil během lyžování tak, že dotyčný napálil hlavou do sněžného děla pale chudáček Crying or Very sad larten během toho přirozeně míhal, takže jsem si ho všimla jenom já
hlavou do sněžného děla......brrrrrrr
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeTue Feb 13, 2007 11:34 pm

Epona napsal:
Silmarilien-Palantírilien napsal:
Tarantule napsal:
to je dobře že tě Larten ohlídal....Ale taky nevim proč by žárlil..určitě si vtéom byla nevině to ti věřím ale je vidět že Larten tě nikomu dát nechce Razz Razz Wink

já prostě nechápu, proč tak strašně žárlil, připouštím, že ten instruktor byl tak trošičku úchylnej, ale já přece nebyla jediná kdo to odnášel Razz Embarassed každopádně lartenovi se to nelíbilo a byl pěkně naštvanej; dokonce toho instruktora ve dne schodil během lyžování tak, že dotyčný napálil hlavou do sněžného děla pale chudáček Crying or Very sad larten během toho přirozeně míhal, takže jsem si ho všimla jenom já
hlavou do sněžného děla......brrrrrrr

taky si říkám, že to muselo bolet; Larten musel vážně dost žárlit, když se uchýlil k takovýmhle výpadům No
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeWed Feb 14, 2007 5:53 pm

Hmm to je fakt zajímavý chudák ictruktor....přežil to??? třeba to Larten udělal aby měl Otřes mozku a velkou strátu paměti aby si už na tebe nepamatoval
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeWed Feb 14, 2007 9:04 pm

Tarantule napsal:
Hmm to je fakt zajímavý chudák ictruktor....přežil to??? třeba to Larten udělal aby měl Otřes mozku a velkou strátu paměti aby si už na tebe nepamatoval

tak instruktor to přežil, naštěstí sunny , a paměť co vím neztratil, spíš naopak Razz:P:P

ovšem nejvíc Larten žárlil poslední večer, protože to jsme hráli různé hry no a já jsem nejdřív seděla na klíně tomu vedoucímu (bylo to přirozeně součástí hry Razz) a potom on mně Laughing to už Larten málem nepřekousl a něco mu musel v noci udělat, protože pak nás budil někdo jiný Crying or Very sad a tamten vedoucí nás přitom budil vždycky tak hezky :"Vstávejte, moje holčičky"; no není to pěkný? lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeThu Feb 15, 2007 6:48 pm

Jasně že je to pěkný...ale nevim není nějýák žárlivej ten Larten??? Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeThu Feb 15, 2007 10:26 pm

Tarantule napsal:
Jasně že je to pěkný...ale nevim není nějýák žárlivej ten Larten??? Razz Razz

docela jo taky jsme se kvůli tomu tak trošičku pohádali; nakonec se Larten rozhodl, že mě vezme s sebou do Hory, protože asi nepředpokládá, že by se tam vyskytovala nějaká konkurence - v téhle době se tam prý zdržuje jenom vancha, seba a paris Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Graga
Upír
Upír



Poeet p?íspivku : 1324
Age : 34
Localisation : Opavaaaa
Registration date : 24. 12. 06

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeFri Feb 16, 2007 9:20 am

Silmarilien-Palantírilien napsal:
Tarantule napsal:
Jasně že je to pěkný...ale nevim není nějýák žárlivej ten Larten??? Razz Razz


docela jo taky jsme se kvůli tomu tak trošičku pohádali; nakonec se
Larten rozhodl, že mě vezme s sebou do Hory, protože asi nepředpokládá,
že by se tam vyskytovala nějaká konkurence - v téhle době se tam prý
zdržuje jenom vancha, seba a paris Razz

pozor tohle nemuze...kdyby se tak stalo mohl by ho postihnout docela slusny trest...
Návrat nahoru Goto down
Mei
Upír
Upír
Mei


Poeet p?íspivku : 3595
Age : 33
Localisation : Vážně to chcete vědět?
Registration date : 30. 01. 07

Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitimeFri Feb 16, 2007 3:51 pm

Teda silmarilien, tys na tom lyžáku nezahálela, co? ale ani se chudákovi Lartenovi nedivim - instruktor na klíně...Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chvála.. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvála..   Chvála.. - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chvála..
Návrat nahoru 
Strana 10 z 20Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Saga of Darren Shan :: Krvavé chodby-
Přejdi na: