Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 krvavé chodby

Goto down 
+19
AnčaZ
Vendea
Kwitorka
***
Epona
Kay
dextra
Nathaniel
Naggi
Aiedail
Wolfka
Wontik
Fantasy cvok
Mizu no Suigetsu
Haniiiiička
Phoebe Umbríel Esteban
Mei
Silmarilien-Palantírilien
Tarantule
23 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorZpráva
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

krvavé chodby - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: krvavé chodby   krvavé chodby - Stránka 13 Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 10:25 am

Kay napsal:
To víš, padouši jsou prostě... I love you Neodolatelní! Razz

No, jak se to vezme. Razz Já například v jedné knížce (Dračí oči od Kinga) sice protěžovala padoucha, protože byl prostě báječně padoušsky padoušský, ale taky proto, že zbylé charaktery byly až moc přízemní popřípadě až moc dobré (což je v jistých případech jako tady nechutné Razz) a rozhodně se o Flaggovi nedá říct, že by byl neodolatelný. Razz (Tedy ve svém padoušství neodolatlný byl až k nesnesení, to jo Razz) Aspoň co se vzhledu týče. Mám pocit, že už měl být dávno v hrobě a že celkově ta fasáda byla docela dost oprýskaná, ale vem to ďas... Razz Flagg byl prostě skvělý. Razz lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
AnčaZ

AnčaZ


Poeet p?íspivku : 696
Age : 29
Localisation : Jen upíří kníže ví...A možná taky Seba s Lártym :)
Registration date : 08. 12. 08

krvavé chodby - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: krvavé chodby   krvavé chodby - Stránka 13 Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 3:39 pm

Tato kniha se mi taky líbila......už kvůli Darrenovi, Evrovi a Lartym...Sad
Návrat nahoru Goto down
Guga2

Guga2


Poeet p?íspivku : 463
Age : 30
Localisation : .. Fakt to chcete vědět??..
Registration date : 28. 12. 08

krvavé chodby - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: krvavé chodby   krvavé chodby - Stránka 13 Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 9:52 pm

Tak každý tam měl podle mě svoje kouzlo..A hlavně se nám tam Darren zamiloval Smile
Návrat nahoru Goto down
AnčaZ

AnčaZ


Poeet p?íspivku : 696
Age : 29
Localisation : Jen upíří kníže ví...A možná taky Seba s Lártym :)
Registration date : 08. 12. 08

krvavé chodby - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: krvavé chodby   krvavé chodby - Stránka 13 Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 4:38 pm

Tak podruhé jsem četla tuto knihu.... Největší srandu jsem měla z Evry, jak chodil po městě v tom převleku Very Happy... Debbie se mi tentokrát moc nelíbila... Spíš tam překážela, ale to říct Darrenovi Embarassed Laughing... Živě jsem si představovala jak Larten vyjel na Darrena na těch jatkách. Sama bych taky nebyla v pohodě... Naštěstí Darren je hlavička a vymyslel ten skvělej plán.... Smála jsem se, jak se Darry "jako" naštval na Lártyho a běžel pryč... Naštěstí to všechno dobře dopadlo a naši milí dobroduzi se vrátili k panoptiku.Cool
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

krvavé chodby - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: krvavé chodby   krvavé chodby - Stránka 13 Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 7:29 pm

Uch, Darrenova finta... ještě teď si vybavuji, že jsem naletěla. Embarassed 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

krvavé chodby - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: krvavé chodby   krvavé chodby - Stránka 13 Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 7:31 pm

Sil to nejsi jedniná kdo naletěl.Prostě to s Lartym skěle sehrali.btw já se teď dala do čtení 9.dílu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

krvavé chodby - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: krvavé chodby   krvavé chodby - Stránka 13 Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 7:33 pm

Uff, to se mi hned ulevilo. Smile Proč mám ale pocit, že např. Matl nebo Plomo měli hned od začátku jasno. Laughing To je hned vidět, kdo nad Shanem přemýšlí až do extrémů - a to já rozhodně nejsem. Embarassed Vždycky si počkám, kam mě chce autor nasměrovat. Razz U DS jsem holt na něco, jako je přemýšlení, dostatečně líná. Laughing 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 29
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

krvavé chodby - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: krvavé chodby   krvavé chodby - Stránka 13 Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 8:02 pm

Silmarilien-Palantírilien napsal:
Uff, to se mi hned ulevilo. Smile Proč mám ale pocit, že např. Matl nebo Plomo měli hned od začátku jasno. Laughing To je hned vidět, kdo nad Shanem přemýšlí až do extrémů - a to já rozhodně nejsem. Embarassed Vždycky si počkám, kam mě chce autor nasměrovat. Razz U DS jsem holt na něco, jako je přemýšlení, dostatečně líná. Laughing

Já nemám vždy jasno... ačkoliv u první demonaty se moje teorie docela vyplatily... Very Happy:D:D no jinak ke třetímu dílu... zrovna si nějakou nachytávku nějak moc nevybavuje... Herr Gott já si to snad budu muset zase přečíst... alespoň k něčemu se ta moje skleroza hodí. Život je tak pestrý Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

krvavé chodby - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: krvavé chodby   krvavé chodby - Stránka 13 Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 8:48 am

Razz Ve třetím díle je to skoro až na konci. Very Happy No každopádně máš na své teorie štěstí. lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

krvavé chodby - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: krvavé chodby   krvavé chodby - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 09, 2010 2:33 pm

AnčaZ napsal:
Tak podruhé jsem četla tuto knihu.... Největší srandu jsem měla z Evry, jak chodil po městě v tom převleku Very Happy... Debbie se mi tentokrát moc nelíbila... Spíš tam překážela, ale to říct Darrenovi Embarassed Laughing... Živě jsem si představovala jak Larten vyjel na Darrena na těch jatkách. Sama bych taky nebyla v pohodě... Naštěstí Darren je hlavička a vymyslel ten skvělej plán.... Smála jsem se, jak se Darry "jako" naštval na Lártyho a běžel pryč... Naštěstí to všechno dobře dopadlo a naši milí dobroduzi se vrátili k panoptiku.Cool

To bylo taky dobrý no, ale Darren dobře přemýšlel, když Lartenovi jednou pokazil plán, tak si po druhý přilepšil v tom kanále, jen aby opět měl na mušce Larten toho psychouše Marlouhgka. Prej Evru misto Debi. Já se spíš smála tomu jak Darrenovi Marlough naletěl a šel za ním k té Debi. Já si neuměla představit jak po tom uspávadle ve víně je Larten přenášel na půdu. Tu kozu jak tam nastrčili s Debininou krví potřenou. Hezky ho tam Larten zabil pak. Každopádně ten jako útek naštvání na Lartyho byl upa nejlepší, kdo si ale myslel, že to bylo opravdu byl Morlough.Ten tam má ale super hlášky o tom jak je nejlepší a nejchytřejší za dva. Laughing Ješte že Darren pozorně při učení naslouchá Lartyho, když pak říkal sám Darren Marlougovi o tom, že hadí a upíří krev je jedovatá. Mimochodem taky jsem myslela, že to bylo doopravdy. Už jsem si říkala to tam jako Darren nechá Lartyho a nepomůže mu? A ono na konci vylezlo že to bylo souhra:). Nejlepší bylo než řekl Darren Lartymu, že je zamilovaný, jak se mu to bál říci.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





krvavé chodby - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: krvavé chodby   krvavé chodby - Stránka 13 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
krvavé chodby
Návrat nahoru 
Strana 13 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Saga of Darren Shan :: Krvavé chodby-
Přejdi na: