Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Kurda

Goto down 
+9
matl
Wolfka
Tarantule
Phoebe Umbríel Esteban
Silmarilien-Palantírilien
Kay
dextra
Wontik
Rina
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
AutorZpráva
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 8:01 pm

Phoebe Umbríel Esteban napsal:
A přitom by stačilo, kdyby se za něj Darren přimluvil, a mohl to mít aspoň o trošku lepší Crying or Very sad

Tak tohle.. nemůžete Darrenovi vyčítat, ne? Embarassed Já být na jeho místě, tak mi v hlavě buší tisíc kladívek a kouří se mi z uší, jaký bych v ní měla guláš. Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Kwitorka

Kwitorka


Poeet p?íspivku : 420
Age : 30
Localisation : U Kurdy v pokoji... =oD
Registration date : 24. 11. 07

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: jj   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 8:21 pm

Kay napsal:
Phoebe Umbríel Esteban napsal:
A přitom by stačilo, kdyby se za něj Darren přimluvil, a mohl to mít aspoň o trošku lepší Crying or Very sad

Tak tohle.. nemůžete Darrenovi vyčítat, ne? Embarassed Já být na jeho místě, tak mi v hlavě buší tisíc kladívek a kouří se mi z uší, jaký bych v ní měla guláš. Embarassed

lol! jj..to jo...Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.kwitorka.blog.cz
Kaileena
Poloupír
Poloupír
Kaileena


Poeet p?íspivku : 310
Age : 33
Localisation : Někde s Kurdou.... :D
Registration date : 11. 11. 07

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 9:23 pm

Phoebe Umbríel Esteban napsal:
Kurda je prostě zlatíčko I love you

ANO!!!!!!!!!! I love you I love you I love you I love you I love you
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 10:01 pm

Kaileena: Ty jsi můj člověk (brzy už poloupír Cool ) Razz
Ale aspoň si Darren mohl vzpomenout, jak se k němu Kurda choval... Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 10:12 pm

Phoebe, vždyť on na to pamatoval. Embarassed

Týjo, Kaileeno, ty šplhoune. Ty máš u Phoebe protekci za toho Kurdu, co? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 10:15 pm

Kay: Tak aspoň mohl něco říct, za tím si stojím... i když byl rozrušený jak chtěl, nic by tím nezkazil...
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 10:25 pm

pale No, nevím. Embarassed
Sám se rozhodl, sám si v sobě utvořil názor proč ano a proč by neměl nic říct. A navíc.. tak nějak do hloubky nevíme, jaké přátelství ho s Kurdou pojilo. Embarassed Si myslím, že s Gavnerem byl přece jen tak nějak víc než s Kurdou.
Ach ta zmatená mluva. Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 10:27 pm

Jenže Kurda se mu v Hoře poměrně dost věnoval, i když měl krátce před povýšením a starostí nad hlavu...a proti Darrenovi vůbec nic neměl... i když na něj byl Darren naštvaný, přeci jen měl myslet i na to dobré...
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 10:39 pm

Embarassed Embarassed Embarassed Vyvěšuji bílý prapor.... Tady je na mě prostě ohledně Kurdy Smahlta přesila. Embarassed Embarassed

Ale nedá mi to, jdu si pro Šestku... :-/

study Kurda si za to mohl sám, tak znějí Darrenovy myšlenky, sám se rozhodl. Navíc, Darren neměl tu pravomoc do toho zasahovat. Tedy měl, ale.. snad mě chápete. Embarassed

Nu, z této diskuze zbaběle odcházím, protože.. argumenty jsou moc silné a už tak jsem ohledně této plavovlasé osůbky udělala velký ústupek. Embarassed

Ps. Darren si to uvědomoval, co všechno pro něj Kurda udělal. Ale taky si uvědomil, coby Kurda udělal jeho dalším přátelům. Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 10:44 pm

V tomhle souhlasim s Kay....jakkoli mám Kurdu ráda a vím,že se obětoval,ale sama musíš uznat,že on sám neměl právo tohle udělat....i když v dobrém....mám Kurdieho ráda,ale myslím ,že v tomhle soudíš darrena moc zaujatě Wink
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 10:44 pm

Tvoje ústupky oceňuju - a uvědomuju si, že v tomhle problému nejsem tak úplně nestranná Embarassed
Jeho trest bych samozřejmě nezrušila, ale ta smrt mi přišla moc... já bych navrhovala třeba vyhnanství - to je pro upíra dost velká potupa, nemoct se vrátit do Hory...
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 10:47 pm

S tim souhlasim...taky bych ho nezabíjela,ale oni si v tu chvíli museli knížata udržet autoritu a kdyby kurdu nezabili asi by byla upíří občanská válka....a vím,že je to vůči kurdovi ode mě krutý Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 10:50 pm

Nechci být zbytečně krutá, ale.. překonal by bolest a utrpení vyhnaného a zatraceného upíra a určitě by se s tím nějak smířil a vytvořil si vhodné podmínky pro spokojený život. Jeho lidská nátura by to tak zařídila. Embarassed

Nu, mně osobně se zdálo moc to, co se mu jako zrádci dělo po smrti. Embarassed Nemoci odejít ze země, jeho duše podle upířích legend nikdy neměla dojít pokoje... Br. Embarassed

A i jeho smrt byla.. dost krutá, když... když musel ležet na zádech. Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 11:00 pm

Jo to co se dělo po tom sem mu nepřála už vůbec.... Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 11:24 pm

Phoebe Umbríel Esteban napsal:
Tvoje ústupky oceňuju - a uvědomuju si, že v tomhle problému nejsem tak úplně nestranná Embarassed
Jeho trest bych samozřejmě nezrušila, ale ta smrt mi přišla moc... já bych navrhovala třeba vyhnanství - to je pro upíra dost velká potupa, nemoct se vrátit do Hory...

 ta myšlenka s vyhnanstvím není marná, i když zase wonťulin postřeh ohledně lidské přizpůsobivosti...

scratch je těžké o něčem takovém rozhodovat - já bych něco takového nezvládla. Embarassed aneb "Někdo žije a zaslouží si smrt a jiný umírá a zasluhuj si život. Můžeme mu ho snad dát? Pak nevynášejme příliš horlivé rozsudky o smrti..." (aneb v rychlosti vydedukovaná a upravená citace z Lotra - prosím, nebijte mě za to Razz)

přesto si myslím, že knížata učinila v tu chvíli jediné možné rozhodnutí a přesto, přesto bylo fatální... *oops*
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 11:30 pm

Jo s tímhle souhlasim.... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 11:36 pm

Ale kdyby ho neučinili? Nechali by ho třeba v jejich vězení? (Nepochybuji o tom, že mají dokonale vybavenou Horu...) A dokázali by ho ubránit před rozhořčenými upíry? Embarassed

A že bylo fatální? Hm... Sad Asi ano.
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 11:41 pm

Kay napsal:
Ale kdyby ho neučinili? Nechali by ho třeba v jejich vězení? (Nepochybuji o tom, že mají dokonale vybavenou Horu...) A dokázali by ho ubránit před rozhořčenými upíry? Embarassed

A že bylo fatální? Hm... Sad Asi ano.

 ono je těžké říci, jak se vlastně měla knížata rozhodnout . kdyby kurdovy návrhy přijala, tratily by méně než když je odmítla? kdo ví... 

a pouhopouhá separace by se asi setkala s vlnou odporu a nesouhlasu. rozvášněný dav je rozvášněný dav a něco jako zrada dokáže upíry nejspíš pořádně dožrat
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 12:04 am

Sil, nejen upíry. Cool
Návrat nahoru Goto down
Kwitorka

Kwitorka


Poeet p?íspivku : 420
Age : 30
Localisation : U Kurdy v pokoji... =oD
Registration date : 24. 11. 07

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: nová ikonka jo?   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 6:52 pm

Kay- změna ikonky jo?lol!..ale tahle je good:alien:..davám jí Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven hvězdiček z 5:lol!:
Návrat nahoru Goto down
http://www.kwitorka.blog.cz
matl
Poloupír
Poloupír
matl


Poeet p?íspivku : 983
Localisation : near PC
Registration date : 05. 07. 07

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 6:56 pm

Kay napsal:
Ale kdyby ho neučinili? Nechali by ho třeba v jejich vězení? (Nepochybuji o tom, že mají dokonale vybavenou Horu...)
myslis ze maji vezeni???? zatim jsem se u nich nesetkal s jinym druhem trestu nez se smrti Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://derekshunt.blog.cz
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 8:08 pm

Matl, myslím, že ano. Jsem si tím na devadesát procent jistá a mají také další místnost... nerada bych se v ní ocitla. Embarassed Br!
(prosím, nevyfoukněte mi tento nápad, v hlavě nosím už několik týdnů o tomto povídku, tak.. prosím. Embarassed )

Kwitorka, thanks, měním ikonky a podpisy docela často. Záleží na náladě. Wink A tohle očičko je dílkem bájo kamarádky.. je to šikulka! :-)
Návrat nahoru Goto down
Kwitorka

Kwitorka


Poeet p?íspivku : 420
Age : 30
Localisation : U Kurdy v pokoji... =oD
Registration date : 24. 11. 07

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: kámoška...   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 8:23 pm

jj..je moooc hezkýsunny...tak to máš šikovnou kámošku;).....
Návrat nahoru Goto down
http://www.kwitorka.blog.cz
matl
Poloupír
Poloupír
matl


Poeet p?íspivku : 983
Localisation : near PC
Registration date : 05. 07. 07

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 8:47 pm

to teda mas a neboj ten napad ti nikdo nevyfoukne jinak se primluvim u sudda aby tomu zaskodnikovi neco udelal Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://derekshunt.blog.cz
Kwitorka

Kwitorka


Poeet p?íspivku : 420
Age : 30
Localisation : U Kurdy v pokoji... =oD
Registration date : 24. 11. 07

Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: jj   Kurda - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 8:49 pm

Souhlas Smile...
Návrat nahoru Goto down
http://www.kwitorka.blog.cz
Sponsored content





Kurda - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurda   Kurda - Stránka 13 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kurda
Návrat nahoru 
Strana 13 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» kurda

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Jednotlivé postavy :: Kurda Smolt-
Přejdi na: