Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Madam Okta III

Goto down 
+19
Vendea
drapek
Siria
Elie.777
Shalanis von Rottaw
Wontik
Sharp
ArraSails
Elmone
Kay
dextra
Kwitorka
Tarantule
Kaileena
Phoebe Umbríel Esteban
Wolfka
matl
Mei
Silmarilien-Palantírilien
23 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorZpráva
Guga2

Guga2


Poeet p?íspivku : 463
Age : 30
Localisation : .. Fakt to chcete vědět??..
Registration date : 28. 12. 08

Madam Okta III - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madam Okta III   Madam Okta III - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 9:55 pm

Jj Smile . Však já si na to čas udělám Smile .. To já si taky vždycky vychutnám i když kolem mě pobíhá ségra s jekotem Laughing ..Njn, jsem klidná rodina Laughing Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Madam Okta III - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madam Okta III   Madam Okta III - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 9:59 pm

Já můžu taky číst za všech okolností - kámoška má ze mě tiky, když vidí, jak jdu ve škole po chodbě, do schodů/ze schodů a nos mám přitom zabořený v knize. Embarassed Bohužel nemůžu říct, že by to bylo DS, tohle do školy netahám 1. abych si nepokazila reputaci u profesorů, přeci jen Hugo a spol versus Darren Shan se tak trošku vylučují, aspoň podle jejich měřítek. Razz 2. Jak je snad už všem na DSF známo, české překlady od jistého okamžiku zavrhuji a mám sto chutí je prohlásit za libris prohibiti. Laughing 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Guga2

Guga2


Poeet p?íspivku : 463
Age : 30
Localisation : .. Fakt to chcete vědět??..
Registration date : 28. 12. 08

Madam Okta III - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madam Okta III   Madam Okta III - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 10:01 pm

To jo no. Ale to jsi šikovná. To já zase až tak nečtu. Ale u tebe je vidět, že jsi moc šikovná. Hlavně v povídkách Smile
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Madam Okta III - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madam Okta III   Madam Okta III - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 10:06 pm

Embarassed  Uch, rozpaky na entou. Díky, ale tož na Kay s Phoebe nemám. Kam se na ně hrabe těch mých pár povídek. Smile 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

Madam Okta III - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madam Okta III   Madam Okta III - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 10:09 pm

Tak to já zas takový blázen do knížek nejsem.Ve škole využiju čas se svýma kámoškama a kámošema protože se ve volný čase skoro vůbec nevídáme(až na vyjímky)Do čtení se vždy pustím doma.A gugi má pravdu.Nejen Phoebe a Kay mají skvělé povídky,ale ty máš taky super.Vždy když už se do nějaké "zakousnu"neodtrhnu se od ní dokud ji nepřečtu.Ptostě přestávám vnímat okolí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Madam Okta III - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madam Okta III   Madam Okta III - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 10:41 pm

Nepletš si je s mými překlady? Embarassed 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

Madam Okta III - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madam Okta III   Madam Okta III - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 11:09 pm

Já teď fakt newim.Jsem zmatená protože mi před chvílí umřel ptáček,takže brečím.Omluvám se za chyby protože ani pořádně nevidím na klávesnici:cry: Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
Guga2

Guga2


Poeet p?íspivku : 463
Age : 30
Localisation : .. Fakt to chcete vědět??..
Registration date : 28. 12. 08

Madam Okta III - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madam Okta III   Madam Okta III - Stránka 10 Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 6:09 pm

Já myslím, že neplete Sil..všichni tu plostě máte pěkné povídky.. to je mi moc Líto Eie. Tak upřímnou soustrast mno...
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Madam Okta III - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Okta   Madam Okta III - Stránka 10 Icon_minitimeSun Nov 07, 2010 11:26 pm

Ahoj, tak jsem si hezky početla:úOkta
I
II
III
No v celku mě rozesmála ta Vaše debata s tím aliasem upírem:). Jinač jsem dnes četla konec Okty, to ani ve filmu nebyl Darren tak hladový jako v knize, prej "jsem upírů pán" Ten Sam na konci jak ho skoro zabil. Ani by mě ve snu nenapadlo, že dal Hroozley Darrenovi spomalovací jed, aby udělali dobře ten pohřeb apod. Ale jako voslintat mu ruce jen proto aby mu zahojil rány na prstech bylo hnusný. confused br. Jsem si představovala naživo jak mu bere jeho prsty do upíří pusy a olízává mu je jazykem. Dobré však bylo že Lartík má tehdence zalézat do skříní. Nojo bylo na něj tam moc těsno,ale do té mojí by se taky nevešel. Laughing Ale v jeho rakvi na něj těsno není? Laughing Laughing Ten má prostě hlášky pořád i v oktě v knize. A já mu jsem za ty hlášky a rady vděčná. I když Lartík si to vyloženě s Darrena vynutil, bud, že se stane jeho pomocníkem a nebo jeho kamarád Stewe zemře. Ta proměna se mi tam líbila více než ve filmu. Už jen ta představa jak upír v nemocnici háže deku po zdravotní sestře jen proto aby se vytratil dřív než se ona odmotá z deky. Už jen ta představa kdybych po zdravotní sestře hodila deku já. Laughing Shocked
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Madam Okta III - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madam Okta III   Madam Okta III - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Madam Okta III
Návrat nahoru 
Strana 10 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Madam Okta
» Madam Okta
» Knihy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Saga of Darren Shan :: Madam Okta-
Přejdi na: