Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sons of Destiny

Goto down 
+25
Leoparde
AnčaZ
smetyl
Toren
Epona
Elie.777
O'Shej-gha
Lady-Shadow
Jane Bellow
Shalanis von Rottaw
Nom
Elmone
Illidan Stormrage
Wontik
Kwitorka
Tarantule
Wolfka
matl
dextra
Sharp
ArraSails
Phoebe Umbríel Esteban
nitrowolf
Silmarilien-Palantírilien
Kay
29 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
AutorZpráva
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Sons of Destiny - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sons of Destiny   Sons of Destiny - Stránka 22 Icon_minitimeSat Dec 10, 2011 12:36 am

Jo no Umbričku taky nemusím jak je tam trápila tím krvavým brkem...To jsem s hnedka řekla a že to někdo něudělá jí,,,,
Já jí tak přála jak jí odváděli kamsi do lesa aby udělali tu pomstu na ní...

No, jenže Stewe potom vzal sebou Darrena do Jezera duší, myslím že to tak bylo...(já mám pro změnu knížku zastavěnou vánočním malým stromečkem.. nevím jakou budou mít odvahu jí znova číst, poslední dobou mě stačí málo a brečím... Laughing )
Návrat nahoru Goto down
Ďasík

Ďasík


Poeet p?íspivku : 62
Age : 40
Localisation : Opava, Český Těšín
Registration date : 21. 10. 10

Sons of Destiny - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sons of Destiny   Sons of Destiny - Stránka 22 Icon_minitimeSat Dec 10, 2011 12:43 am

Nebylo to tak. Very Happy

spoiler konce 12. dílu - pro zobrazení na něj klikněte:
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Sons of Destiny - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: :)   Sons of Destiny - Stránka 22 Icon_minitimeSat Dec 10, 2011 12:46 am

tak opačně no... Very Happy já že jsem u ní brečela,,,,tak jí raději nevytáhnu... Very Happy Laughing
Návrat nahoru Goto down
Ďasík

Ďasík


Poeet p?íspivku : 62
Age : 40
Localisation : Opava, Český Těšín
Registration date : 21. 10. 10

Sons of Destiny - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sons of Destiny   Sons of Destiny - Stránka 22 Icon_minitimeSat Dec 10, 2011 12:49 am

No, je dost smutná... Ale zároveň jedna z nejlepších v sáze.
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Sons of Destiny - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sons of Destiny   Sons of Destiny - Stránka 22 Icon_minitimeSat Dec 10, 2011 12:51 am

jij je v ní jaksi hodně odpovědí proč a jak co bylo.... Já když jsem jsem dycky dostala k odpovědi jsem zírala s otevřenou pusou.Smile
Návrat nahoru Goto down
Ďasík

Ďasík


Poeet p?íspivku : 62
Age : 40
Localisation : Opava, Český Těšín
Registration date : 21. 10. 10

Sons of Destiny - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sons of Destiny   Sons of Destiny - Stránka 22 Icon_minitimeSat Dec 10, 2011 12:57 am

Jo, třeba to vysvětlení s těma lístkama na představení je psycho, to mě fakt dostalo...
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Sons of Destiny - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sons of Destiny   Sons of Destiny - Stránka 22 Icon_minitimeSat Dec 10, 2011 1:01 am

A nebo proč a co lidičkové,to bylo taky hustý... nebo proč vlastně Lárten zakrvil Darrena...
tam je odpovědí... ty mě tam taky dostávali. Jedna lepší než druhá. Jenže než jsem se z nich vzpamatovala putovali přes hodinky těmi světy... a než jsem se z toho vzpamatovala tak se Darren rozpouštěl na střeše,,,
Mě se líbylo co tu řekl paragon, že ho pan Sudd pro měnil v zalepenou obludu.
Já když jsem se dozvěděla že Stewe a Darren jsou jeho synové jsem si říkala "děsné, strašné, dyk Darren má rodiče... No a Sám Darren to ta, taky tak nějak říká... njn odpovědi jsou husté.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sons of Destiny - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sons of Destiny   Sons of Destiny - Stránka 22 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sons of Destiny
Návrat nahoru 
Strana 22 z 22Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Saga of Darren Shan :: Synové osudu-
Přejdi na: