Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Demon Thief

Goto down 
+12
Elie.777
plomo
Epona
Wolfka
Kay
matl
dextra
Wontik
Silmarilien-Palantírilien
Sharp
Toren
Phoebe Umbríel Esteban
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Demon Thief - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon Thief   Demon Thief - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 12:01 pm

Dextři, ano, rozumíš tomu dobře. Ono... *kníká, zahnaná do koutku* mně to nebavíííí. Embarassed To už mi přijde Derv/Grubbs reálnější. Embarassed
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Demon Thief - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon Thief   Demon Thief - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 4:20 pm

Kay napsal:
Dextři, ano, rozumíš tomu dobře. Ono... *kníká, zahnaná do koutku* mně to nebavíííí. Embarassed To už mi přijde Derv/Grubbs reálnější. Embarassed


No to sis asi vybrala špatný žánr Very Happy neznám reálný fantasy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Demon Thief - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon Thief   Demon Thief - Stránka 8 Icon_minitimeSat Mar 07, 2009 10:14 pm

Plomo tak záleží na mentalitě toho, kdo to čte. Podle toho se dělí zda je to podle něj reálné anebo ne Wink
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Demon Thief - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon Thief   Demon Thief - Stránka 8 Icon_minitimeSat Mar 07, 2009 10:19 pm

Wontik napsal:
Plomo tak záleží na mentalitě toho, kdo to čte. Podle toho se dělí zda je to podle něj reálné anebo ne Wink

Zajímavý názor...
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Demon Thief - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon Thief   Demon Thief - Stránka 8 Icon_minitimeSat Mar 07, 2009 10:56 pm

Mě to přijde docela normální. I třeba u víry záleží na tom jak člověk smýšlí(teda na mentalitě) a podle toho prostě posuzuje zda Bůh mohl existovat nebo existuje a zda je to reálné... Razz
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Demon Thief - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon Thief   Demon Thief - Stránka 8 Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 12:14 am

Wontik napsal:
Mě to přijde docela normální. I třeba u víry záleží na tom jak člověk smýšlí(teda na mentalitě) a podle toho prostě posuzuje zda Bůh mohl existovat nebo existuje a zda je to reálné... Razz

No tak já osobně si myslím, že existuje nějaká vyšší moc, ale nevím, jestli je to Bůh... Smile ale to sem nepatří...Smile každopádně by se o tomhle tématu dalo napsat spoustu listů...
Návrat nahoru Goto down
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Demon Thief - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon Thief   Demon Thief - Stránka 8 Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 12:45 am

Plomo, můžeme tuhle debatu rozvířit v jiném topicu. Wink Laughing

Hm, jinak... jako... reálné, nereálné... nemám ráda tu jako by neomezenost ve světě Demonaty. Let, regenerace, ... Embarassed Nevím, nu.
Rozhodně mám v plánu si po Wontušině spoileru tenhle díl někdy dočíst. Laughing
Návrat nahoru Goto down
dextra
Upír
Upír
dextra


Poeet p?íspivku : 1835
Age : 31
Localisation : Rhíminee
Registration date : 28. 05. 07

Demon Thief - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon Thief   Demon Thief - Stránka 8 Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 12:04 pm

Kay napsal:
Dextři, ano, rozumíš tomu dobře. Ono... *kníká, zahnaná do koutku* mně to nebavíííí. Embarassed To už mi přijde Derv/Grubbs reálnější. Embarassed

Embarassed takže nejsem jediná Embarassed
Návrat nahoru Goto down
http://www.8dextra8.deviantart.com
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

Demon Thief - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon Thief   Demon Thief - Stránka 8 Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 1:59 pm

Taky jsem ráda že má někdo radši Grubbse/Derva.Já teda rozhodně.Už mám Grubbse radši i tím jak přemýšlí.Prostě že to není malé dítě.Něco jako Darren:oops: (sry ale Grubbse jsem si teda oblíbila nejvíc)Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
Ďasík

Ďasík


Poeet p?íspivku : 62
Age : 40
Localisation : Opava, Český Těšín
Registration date : 21. 10. 10

Demon Thief - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon Thief   Demon Thief - Stránka 8 Icon_minitimeSun Dec 19, 2010 7:02 pm

Mi se teda tenhle díl líbil víc než první, už jen z důvodů, které na minulé stránce vypsal Plomo... Z nich bych vyzdvihnul hlavně tu spoustu dalších světů a to, že to není tak monotématické jako první díl (tam se vlastně fakt neřešilo nic jiného než šachy). A například celý konec je naprosto nečekaný a úžasný. Je pravda, že Grubbs je jiný, drzejší, než Kernel, ale Kernela mám rád úplně stejně. Kdyby byli oba stejní, byla by to nuda.
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Demon Thief - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon Thief   Demon Thief - Stránka 8 Icon_minitimeSun Dec 19, 2010 8:20 pm

díky Ďasíkovi za "soucítění".

Pomalu se znovu dávám do čtení tohohle dílu, už ani pořádně nevím, co vše se dělo
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Demon Thief - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon Thief   Demon Thief - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Demon Thief
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Demonata :: 2 - Demon Thief-
Přejdi na: