Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Dervish Grady

Goto down 
+4
Christien
Silmarilien-Palantírilien
plomo
Kay
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 11:23 pm

Upozornění pro ty, kteří ještě Demonatu nezačali číst: Téma obsahuje spoilery!

Dervish Grady... Starší, na pohled nenápadný podivín.
Co se vám při zmínce o tomto muži mihne hlavou? Co vás na něm zaujalo, co naopak odradilo, co chytilo za srdíčko? Smile
Co si myslíte, že s ním bude, nebo naopak nebude? Smile

Pokud se smím vyjádřit já sama, perfektní postava, awwww, snad nejlepší ze všech v Demonatě.
Nejvíc mě dostal při hře šachů.
Teď v třetím díle, soudě podle teaseru, budu ze začátku trochu fufíkovat, ale doufám, že se v ději objeví starý dobrý Dervish, co měl v mládí poněkud zajímavý styl oblékání a účesů. Laughing I love you


Naposledy upravil Kay dne Sat Feb 14, 2009 6:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 11:29 pm

Tak Dervish je perfektní postava... v LL mě tolik nenadchl, ale tíky TD jsem si ho velice oblíbil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 8:43 am

Dervish je jedna z postav, která mi nevadí, občas mile překvapí a neurazí, jako jiné... Razz Nevím, v Demonatě jsem si zatím až na Lossíka žádného jiného oblíbence nevytvořila. Embarassed 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 7:13 pm

U mě je právě oblíbencem Dervish...už kvůli jeho zájmu k Magii Smile , taky se nám ve druhe knize ukázal co vše svede Wink....
Návrat nahoru Goto down
Toren

Toren


Poeet p?íspivku : 658
Age : 31
Registration date : 11. 05. 08

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 7:32 pm

Tak Dervish je v první knize moje nejoblíbenější postava,doufám,že nezůstane ve 3 díle takovej suchar a vrátí se nám zpátky ve vší své kráse:D
Návrat nahoru Goto down
http://www.nojmik.blog.cz
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 7:58 pm

No Dervishe jsem si taky dost oblíbila.Ale nejlepší byl ten jeho smysl pro humor.Nikdy nikdo nevěděl čemu se směje..Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 8:39 am

...Christien... napsal:
U mě je právě oblíbencem Dervish...už kvůli jeho zájmu k Magii Smile , taky se nám ve druhe knize ukázal co vše svede Wink....
Tak to u mě spíš než magie by zabodovaly šachy. Laughing 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 3:58 pm

No šachy....mě to prvně odradilo už kvůli tomu jak všdchny postavy až na Grubbse zbožnovaly hru....
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 4:08 pm

Náhodou, šachy jsou fajn Cool
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 4:09 pm

Já vím, ne že bych proti ním něco měla, ale přeci jen aby každá postava milovala tuhle hru, to mi přišlo trochu moc.... Smile
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 4:12 pm

Podle mě ji nemilovali, ale rodiče spíš věděli, že tím jednou můžou zachránit život dětem... Proto se tak snažili se to naučit a vštípit i dětem...
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 4:13 pm

Nevím alůe zdá se mi že Dervish říkal něco že to byla jejich vleká vášen. No vážně nevím
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 4:14 pm

Podle mě to říkal tedy Grubbs... scratch

Někdo z rodiny je mohl mít vážně rád, ale podle mě tedy většina hrála "o život"... Wink
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 4:17 pm

no to ano a doslovně, ale Dervis je nehrál jen kvůli rodině, byla to jeho velká vášen (teda myslím), přeci jen podle popisu domu, měl tam tolik šachovnic, určitě to nebylo jen kvůli tomu aby je připravil pro další generace rodíny rodu Graddyu
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 4:18 pm

Na hru s Lordem Lossem je potřeba pět šachovnic, takže každá rodina musela mít pár do zásoby... Cool
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 4:20 pm

No jo, ale Devish jich měl snad milioony Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 4:22 pm

Já teda žila v domnění, že je měl jen v pracovně, ale možná se pletu... scratch
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 4:23 pm

No já pravě myslela že byly v každém pokoji.....Shocked
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 10:05 pm

Nechci vám kazit debatul, ale musím se vlažit Very Happy ... je relativně dlouho, co jsem četl LL , ale myslím si, že ne u Dervishe, ale u Gradyů byly šachy skoro všude... přikláním se k názoru Phoebe... Hráli šachy kvůli sobě a svým dětem... spíš si myslím, že většina rodiny tu hru nenáviděla... dávalo by to tak větší smysl... Bylo to přeci jejich prokletí. Kdo by ho miloval?
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 10:28 pm

scratch Nějaký zvrhlík? Razz
Návrat nahoru Goto down
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 3:30 pm

Mno většina Graddyu je nejspíš hrála kvůli té kletbě, ale stejnak mám něaké domění, že u Dervidhe to bylo vážně něco víc.... Neutral
Návrat nahoru Goto down
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 3:32 pm

No já newim.U Dervishe těžko říct.no to bylo asi i tak napůl.Hrál je kvůli té kletbě ,ale asi si na to tak zvykl že tím začal být prostě "posedlý"(nenašla jsem jiný výraz)Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 3:35 pm

Já vím že sem hrozná, jelikož musím mít vždy poslední slovo, ale přeci musel mít Dervish tu hru rád, pochybuji že by jinak dával do každé místnosti minimálně jednu šachovnicovou sadu(i když mohla být pro nasledující generace),no ale jeden nikdy neví snad se v dalších dílech dočteme jak to opravdu je
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 4:02 pm

...Christien... napsal:
Já vím že sem hrozná, jelikož musím mít vždy poslední slovo, ale přeci musel mít Dervish tu hru rád, pochybuji že by jinak dával do každé místnosti minimálně jednu šachovnicovou sadu(i když mohla být pro nasledující generace),no ale jeden nikdy neví snad se v dalších dílech dočteme jak to opravdu je

Snad Smile
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 4:58 pm

Tak jsem teď projížděla kapitolu popisu domu a vážně jsem našla zmínku jen o pěti šachovnicích v pracovně... scratch

BTW pozor na ty překlepy a "w", slovo "nevím" se vážně píše s jednoduchým -> přečtěte si nová pravidla Cool
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Sponsored content





Dervish Grady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dervish Grady   Dervish Grady Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dervish Grady
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Jednotlivé postavy :: Postavy z Demonaty-
Přejdi na: