Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 DavidA Haym

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

DavidA Haym Empty
PříspěvekPředmět: DavidA Haym   DavidA Haym Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 9:12 pm

Přiznávám, zatím nidko nevíme, jak bude tato postava důležitá, ale myslím, že si zaslouží svoji diskusi... alespoň malinkou. Nevím, jestli umře, bude žít, bude jen ve Slawteru, bude v dalších dílech. Ale Je to perfektní postava... Působí na mě mile... postarší pani, záliba ve filmech... Taková hodná teta Smile Teda alespoň zatím... co si o ní myslíte vy?
Návrat nahoru Goto down
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

DavidA Haym Empty
PříspěvekPředmět: Re: DavidA Haym   DavidA Haym Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 9:46 pm

Tak upřímně o této osobě zatím nevím co si mám myslet.Nevím ale myslím si,že se jí jednou podaří setkat s nějakým démonem.Mám pocit že ona si jde za svým...
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

DavidA Haym Empty
PříspěvekPředmět: Re: DavidA Haym   DavidA Haym Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 9:52 pm

No, prostě doufám, že přežije... ale mám takový pocit, že ji čeká ošklivá a bolestivá smrt... Shanoidní smrt...
Návrat nahoru Goto down
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

DavidA Haym Empty
PříspěvekPředmět: Re: DavidA Haym   DavidA Haym Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 11:13 pm

No to asi jo.Shan se v tomhle vyžívá až je to k neuvěření..ale přeci jen to ty konce dělá zajímavějšíVery Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

DavidA Haym Empty
PříspěvekPředmět: Re: DavidA Haym   DavidA Haym Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 7:42 am

plomo napsal:
Přiznávám, zatím nidko nevíme, jak bude tato postava důležitá, ale myslím, že si zaslouží svoji diskusi... alespoň malinkou. Nevím, jestli umře, bude žít, bude jen ve Slawteru, bude v dalších dílech. Ale Je to perfektní postava... Působí na mě mile... postarší pani, záliba ve filmech... Taková hodná teta Smile Teda alespoň zatím... co si o ní myslíte vy?
Mile? Davida na tebe působí mile? Razz Tak z tohohle ještě dlouho v klidu neusnu. Laughing Svůj názor na ni jsem už stihla vyjádřit někde jinde, takže když to shrnu: moc sebejistá sama sebou. Trocha skromnosti by neuškodila. Embarassed A co se týče možné shanoidní smrti - já říkám klidně, s Davidou nebo bez ní, mně je to fuk. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

DavidA Haym Empty
PříspěvekPředmět: Re: DavidA Haym   DavidA Haym Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 5:28 pm

Ačkoliv mi Davida nepřijde protivná nebo mi nevadí, rozhodně si myslím, že díky své neopatrnosti a více sebevědomí buď umře rukou démonů a sebou vezme i někoho dalšího nebo to bude ještě nějaká větší katastrofa...
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

DavidA Haym Empty
PříspěvekPředmět: Re: DavidA Haym   DavidA Haym Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 7:39 am

Wontik napsal:
Ačkoliv mi Davida nepřijde protivná nebo mi nevadí, rozhodně si myslím, že díky své neopatrnosti a více sebevědomí buď umře rukou démonů a sebou vezme i někoho dalšího nebo to bude ještě nějaká větší katastrofa...
Já bych tipovala tu větší katastrofu... To by bylo pro Shana typické. Razz 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Ďasík

Ďasík


Poeet p?íspivku : 62
Age : 40
Localisation : Opava, Český Těšín
Registration date : 21. 10. 10

DavidA Haym Empty
PříspěvekPředmět: Re: DavidA Haym   DavidA Haym Icon_minitimeFri Nov 19, 2010 2:26 pm

Jo, teď když víme, jak to dopadlo, myslím, že můžu říct, že se Shan opět vyznamenal... Davida zůstane v mé hlavě ještě dlouho, je to vážně hodně dobře napsaná a zajímavá postava. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





DavidA Haym Empty
PříspěvekPředmět: Re: DavidA Haym   DavidA Haym Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
DavidA Haym
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Jednotlivé postavy :: Postavy z Demonaty-
Přejdi na: