Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Série Město

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Vendea
Člověk
Člověk
Vendea


Poeet p?íspivku : 182
Age : 30
Localisation : ...U Evry v houpací síti :D...
Registration date : 06. 10. 08

Série Město Empty
PříspěvekPředmět: Série Město   Série Město Icon_minitimeSun Feb 12, 2012 11:46 pm

Jelikož nám tu forum trochu upadlo, a Darren nám přinesl do Čr další novou sérii, tentokrát Město, sérii pro dospělé, tak bychom tu mohli trochu rozvířit diskuzi.
Chtěla bych se zeptat, jestli už někdo četl Procesí mrtvých, či na horizontu pekla. Viz anotace dole (2. díl):


Série Město 430298


Drsný městský thriller pro dospělé od autora úspěšné Demonaty. I v druhé knize Shanovy trilogie vládne Městu nelítostný Kardinál. Al Jeery byl po léta spolehlivým členem jeho osobní stráže, ale jeho loajalita se začíná drolit při vyšetřování brutální vraždy. Postupně odhaluje děsivá tajemství, která se dotýkají inckých zakladatelů města, samotného Kardinála, ale především pověstného zabijáka Paukara Wamiho.

Návrat nahoru Goto down
http://vendea.blog.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Série Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Série Město   Série Město Icon_minitimeSun Mar 04, 2012 7:28 pm

Páni, a to je to už dokonce i v češtině? Jestli to překládá Podaný, tak i když ho nesnáším, musela bych smeknout. Ani jsem si nějak nevšimla, že něco takového vydal.
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Série Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Série Město   Série Město Icon_minitimeTue Mar 20, 2012 12:26 am

četl jsem první díl... docela zajímavý, líbilo se mi to... je to něco uplně jinýho... Smile ale tak třeba se mi to tak líbilo jen protože to je Shan Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Série Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Série Město   Série Město Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 8:52 pm

Tak to snad ne. Shan má svoje kvality, ale že by se ti to líbilo jenom z téhle podstaty scratch
Návrat nahoru Goto down
Sharp

Sharp


Poeet p?íspivku : 239
Age : 35
Localisation : Prague - The core of old Europe
Registration date : 08. 01. 08

Série Město Empty
PříspěvekPředmět: Baff   Série Město Icon_minitimeMon Mar 26, 2012 7:50 pm

Tak to asi budu mít o knížku do sbírky víc, jen co se dokopu zajít do knihkupectví Smile

Děkuji za připomenutí Smile
Návrat nahoru Goto down
http://my.sharpnet.cz/
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Série Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Série Město   Série Město Icon_minitimeMon Mar 26, 2012 10:35 pm

Dobrá, asi to nebude jen proto že je to Shan Very Happy je tam prostě zajímavý prostředí, zvláštní zápletka a hustý vyvrcholení Smile hlavní námět jako takovej se mi docela líbí a překvapil mě... musím si sehnat druhej díl Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Série Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Série Město   Série Město Icon_minitimeMon Mar 26, 2012 10:45 pm

To já se teď budu radovat z 5. dílu (Blood beast) Demonaty v aj cheers
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Série Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Série Město   Série Město Icon_minitimeTue Mar 27, 2012 12:22 am

to teď čtu a je to docela zajímavý Smile
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Série Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Série Město   Série Město Icon_minitimeTue Mar 27, 2012 8:01 am

Tak jak by Shanova kniha nemohla být zajímavá Smile Ale jsem na ní zvědavá Smile
Návrat nahoru Goto down
Vendea
Člověk
Člověk
Vendea


Poeet p?íspivku : 182
Age : 30
Localisation : ...U Evry v houpací síti :D...
Registration date : 06. 10. 08

Série Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Série Město   Série Město Icon_minitimeTue Mar 27, 2012 8:55 pm

Čtu teď druhej díl Města a musím říct, že Shan se s takovýmhle tématem popral dost dobře. Ještě, že to zatím není tak psychózní jak Procesí.. ale asi tak, je to Shan, to je prostě někdo
Návrat nahoru Goto down
http://vendea.blog.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Série Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Série Město   Série Město Icon_minitimeTue Mar 27, 2012 10:20 pm

Hm, začíná mě to čím dál víc zajímat. Jediný problém je absolutní nedostatek času Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Vendea
Člověk
Člověk
Vendea


Poeet p?íspivku : 182
Age : 30
Localisation : ...U Evry v houpací síti :D...
Registration date : 06. 10. 08

Série Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Série Město   Série Město Icon_minitimeSat Aug 11, 2012 12:20 pm

To chápu. Kdybych ty knihy nerecenzovala pro nakladatelství, tak se k nim taky moc nedostanu. Je ale hezký vidět, že u nás pořád maj Shana rádi.
Návrat nahoru Goto down
http://vendea.blog.cz
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Série Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Série Město   Série Město Icon_minitimeTue Mar 12, 2013 1:18 am

Tak už mám za sebou i druhý a třetí číslo Smile obojí se mi líbilo - druhej díl je podle mě taková detektivka, což mě u Shana trochu překvapilo, ale každopádně to bylo strašně napínavý a celkově docela pecka... a třetí díl? No, nebyl by to Shan, kdyby to nebylo jako celek dost promyšlený, takže to byl docela zajímavej závěr Smile Někdy se určitě musím dostat i k nějakejm jeho jinejm knížkám pro dospělý. Bylo to něco jinýho, ale stejně v Shanovským duchu Smile
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Série Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Série Město   Série Město Icon_minitimeTue Mar 12, 2013 10:42 am

No, ještě jsem se k tomu nedostala. To by mi to někdo nejdřív musel strčit až pod nos Very Happy:D Ale jak jsem psala výše, zní to zajímavě Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Série Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Série Město   Série Město Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Série Město
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Darren Shane všeobecně :: Darren Shan-
Přejdi na: