Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jak jste se dostali k Shaneovi?

Goto down 
+36
Rachel Cassandra Zaccheo
Hegi
AnčaZ
osel
Jane Bellow
Shalanis von Rottaw
Sharp
Nom
Elmone
Illidan Stormrage
matl
Kaileena
Kwitorka
Fantasy cvok
dextra
Kay
Nathaniel
Naggi
Antionette
Aiedail
Wontik
Utopia
Haniiiiička
Mei
Laylle
darren shan
Epona
Mizu no Suigetsu
Graga
Jassy
Tarantule
Wolfka
Silmarilien-Palantírilien
Aurora
Marina Holopainen
Phoebe Umbríel Esteban
40 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35
AutorZpráva
Ďasík

Ďasík


Poeet p?íspivku : 62
Age : 40
Localisation : Opava, Český Těšín
Registration date : 21. 10. 10

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Icon_minitimeFri Nov 19, 2010 1:22 pm

No, souhlasím s Wolfkou v názoru na toho režiséra, skutečně nechápu, proč ten příběh a postavy samotné tak strašně změnil... Na druhou stranu, pokud se oprostíte od toho, že znáte knihy, bude se vám film fakt líbit.

Vlkcam: Neboj, dočteš a budeš vědět. Smile Jo a Demonatu si rozhodně přečti, stojí za to...
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Icon_minitimeFri Nov 19, 2010 6:55 pm

No však jsem u Upíří kníže u konce.Smile opět zase, mají po malé válce s pavouky, vampýry, upíry, vlci, tam toho bylo. Konečně pořádná akce. Laughing která stála za to se neodlepit od knihy:)
Návrat nahoru Goto down
werasek94

werasek94


Poeet p?íspivku : 22
Age : 30
Localisation : Brno
Registration date : 06. 07. 09

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Icon_minitimeMon Jan 17, 2011 11:10 pm

To já jsem se k Darrenovi dostala vlastně přes mamku queen ... vybírala co koupit k Vánocům santa a koupila mě myslím to byli Spřeženci noci .. byla tehdy nejnovější ... mě se moc líbila a dokupovala jsem si všechny díly ... dneska už mám plnohodnotnou sbírku sunny

A film se mě líbil ... beru to jako že knížka byla jen taková předloha a podle ní se to jen trochu orientuje protože hodně věcí tam je jinak. Hlavně Larten to je něco jak ho chudáka zkazili. lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.weboit.ic.cz
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Icon_minitimeMon Jan 17, 2011 11:31 pm

werasek94 napsal:
To já jsem se k Darrenovi dostala vlastně přes mamku queen ... vybírala co koupit k Vánocům santa a koupila mě myslím to byli Spřeženci noci .. byla tehdy nejnovější ... mě se moc líbila a dokupovala jsem si všechny díly ... dneska už mám plnohodnotnou sbírku sunny

A film se mě líbil ... beru to jako že knížka byla jen taková předloha a podle ní se to jen trochu orientuje protože hodně věcí tam je jinak. Hlavně Larten to je něco jak ho chudáka zkazili. lol! lol!
Spíš ve filmu je všechno jinak.) když srovnáš Film Upírův pomocník a kniha Upírův pomocník, tak kniha je o hodně hezčí:)Zatím co jsem četla, všude se našla postava, co měla hlášky na spadnutí ze židle. Laughing
Návrat nahoru Goto down
werasek94

werasek94


Poeet p?íspivku : 22
Age : 30
Localisation : Brno
Registration date : 06. 07. 09

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Icon_minitimeTue Jan 18, 2011 11:01 am

Vlkcam napsal:
werasek94 napsal:
To já jsem se k Darrenovi dostala vlastně přes mamku queen ... vybírala co koupit k Vánocům santa a koupila mě myslím to byli Spřeženci noci .. byla tehdy nejnovější ... mě se moc líbila a dokupovala jsem si všechny díly ... dneska už mám plnohodnotnou sbírku sunny

A film se mě líbil ... beru to jako že knížka byla jen taková předloha a podle ní se to jen trochu orientuje protože hodně věcí tam je jinak. Hlavně Larten to je něco jak ho chudáka zkazili. lol! lol!
Spíš ve filmu je všechno jinak.) když srovnáš Film Upírův pomocník a kniha Upírův pomocník, tak kniha je o hodně hezčí:)Zatím co jsem četla, všude se našla postava, co měla hlášky na spadnutí ze židle. Laughing

No to máš pravdu je to jen film o upírech kde jsou použitý stejný jména, knížka je něco úplně jinýho study Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.weboit.ic.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Icon_minitimeTue Jan 18, 2011 8:13 pm

Jo to je asi nejlepší přirovnání, který jsem o filmu četla Smile
Návrat nahoru Goto down
werasek94

werasek94


Poeet p?íspivku : 22
Age : 30
Localisation : Brno
Registration date : 06. 07. 09

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Icon_minitimeTue Jan 18, 2011 8:16 pm

Very Happy Embarassed no ale když to tak vezmeš je to pravda ... s knížkou to moc společnýho nemá scratch ale jako film se mi líbí a herci jsou taky jakš takš Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.weboit.ic.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Icon_minitimeTue Jan 18, 2011 8:18 pm

To mě se film nelíbí, ale moje protesty vůči němu tu jsou známé, takže se nebudu opakovat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
werasek94

werasek94


Poeet p?íspivku : 22
Age : 30
Localisation : Brno
Registration date : 06. 07. 09

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Icon_minitimeTue Jan 18, 2011 8:25 pm

jo dobře Laughing Laughing ... hlavně klid a nohy v teple Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.weboit.ic.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Icon_minitimeTue Jan 18, 2011 8:47 pm

*nádech, výdech* Už jsem klidnější Laughing
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: knihy   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Icon_minitimeTue Jan 18, 2011 9:28 pm

Za Lártena a Vandžu:) že kniha je hezčí:)tedy knihy:))))
Návrat nahoru Goto down
werasek94

werasek94


Poeet p?íspivku : 22
Age : 30
Localisation : Brno
Registration date : 06. 07. 09

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Icon_minitimeTue Jan 18, 2011 10:28 pm

Netvrdím že je hezčí film affraid ... knížky jsou tisíckrát lepší I love you I love you film nikdy není lepší než knížka at je to cokoliv
Návrat nahoru Goto down
http://www.weboit.ic.cz
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Icon_minitimeTue Jan 18, 2011 11:29 pm

přesně tak:))) V knize jsou právě ty detajly, které ve filmu třeba nejsou. Ale pro změnu film je xxx sestříhaný, že tam není všechno, třeba se jim to musí vejít celá jedna kniha do hodiny nebo dvouch.Smile Ale videli jste ukázky na dvd toho filmu?Smile je tam to jak Larten říká o vampírovi Marloughovi, že je mrtví.Smile. Ale stejne se mi tam líbí ukázka celého cirkusu:) je to takový průvodce:) po areálu:) na to dvd taky na Upírův pomocník.Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 35 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak jste se dostali k Shaneovi?
Návrat nahoru 
Strana 35 z 35Jdi na stránku : Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Darren Shane všeobecně :: Obsah knih-
Přejdi na: