Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Steve Leopard

Goto down 
+18
Kay
dextra
Fantasy cvok
Mei
Wontik
smerfick
Laylle
Aiedail
Stefanie Swift Vampire
Phoebe Umbríel Esteban
Epona
Wolfka
Mizu no Suigetsu
Graga
Jassy
Aurora
Tarantule
Silmarilien-Palantírilien
22 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeThu Dec 14, 2006 11:01 pm

Tak nějak si říkám, jestli jsme všichni steva předčasně neodsoudili. V jedničce sice nepůsobil nejlepším dojmem, ale pořád to byl darrenův nejlepší kamarád a já si myslím, že i když už se dlouho neviděli, tak navzdory tomu, že každý bude třeba zastávat jiný názor, tak pokud se setkají, že se asi oba budou pěkně divit, až zjistí, že k sobě mají stále blízko.... Nevím, prostě si nemyslím, že by jejich dlouholeté přátelství mělo najednou skončit; a určitě se musí ještě potkat.
Jako většina zastávám názor, že Pánem vympýru bude právě Steven. Podle mě, až se potkají, nebudou schopni jeden druhého zabít. Tím si ovšem zřejmě vyslouží opovržení jak upírů tak vampýrů. Bojím se, že se s nimi oběma v posledním dílu rozloučíme navždy

To jsou ovšem ničím nepodložené dohady. Prostě jsem jen měla pocit, že by nebylo od věci se na steva podívat i z té lepší stránky, možná, že si to zaslouží. Třeba nás ještě nakonec velmi mile překvapí. Nemůže být přeci až tak zlý, určitě v něm někde zůstala vzpomínka na darrena - z valné části pozitivní - , což ho musí v budoucnu strašně moc ovlivnit. Konec 12. dílu si představuji podobný se Zaklínačem, ale jenom trošičku, spíš jde o ten konečný princip než o doslovnou spodobu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeFri Dec 15, 2006 3:37 pm

jo to je dobrý ale musíme se nechat řekvapit aby to vyšlo, ať je le¨pší než se zdál v 1. díle
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Aurora
Poloupír
Poloupír
Aurora


Poeet p?íspivku : 240
Age : 33
Registration date : 05. 11. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeFri Dec 15, 2006 9:33 pm

Já bych spíš řekla, že ho bude hodně hryzat fakt, že se místo něj stal upírem Darren a bude se chtít ještě pořád pomstít. Jizva na ruce mu to bude neustále připomínat. Možná by ho nemusel dokázat zabít, kdyby si spolu chvílku "povídali" ale že by měl Steve Darrena nějak zvlášť v lásce si moc nemyslím.scratch
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeSat Dec 16, 2006 2:48 pm

nojo ale byli to nejlepší kamarádi, a on si neuvědomuje (steve) že ho darren zachránil před smrtí, a jen ptoto se stal poloupírem alien geek
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Jassy
Pololidička
Pololidička
Jassy


Poeet p?íspivku : 576
Age : 33
Localisation : Střihov
Registration date : 04. 12. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 5:29 pm

A další na koho jsem narazila byl Steve... Potenciální pán vampýrů, ale v hloubi duše doufám, že to tak nebude, to by mě zdrtilo, protože bych řekla, že by ho Darren nedokázal zabít. Darren je totiž taková dobrá duše noci ....
Abych to nezakecala, to mi jde opravdu dobře, tak se chci trošku vyjádřit ke Stevovi ...
POdle LAtherena má špatnou krev, vož mě utvrzuje v názoru, že by mohl být ... a nemůžemu od něj čekat nic dobrého a jak slíbil Darrenovi, že se mu pomstí, to taky nevypadá zrovna přátelsky, ale třeba to z něj od té doby vyšumělo a už je hodnej ( o tom fakt pochybuju, ale naděje tu je)....
Návrat nahoru Goto down
Graga
Upír
Upír



Poeet p?íspivku : 1324
Age : 34
Localisation : Opavaaaa
Registration date : 24. 12. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 5:31 pm

jojo darren to tak napise pan vampiru je steve! muj nazor
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 6:32 pm

Jo to si myslí každej ale já doufám že tomu tak není!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Jassy
Pololidička
Pololidička
Jassy


Poeet p?íspivku : 576
Age : 33
Localisation : Střihov
Registration date : 04. 12. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 7:08 pm

Moje inteernetový zdroje říkají opak toho, co bych si přála a opak toho, co si tady přeje většina...
Návrat nahoru Goto down
Jassy
Pololidička
Pololidička
Jassy


Poeet p?íspivku : 576
Age : 33
Localisation : Střihov
Registration date : 04. 12. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 7:08 pm

Ale i internet se může mílit, na to se nesmí zapomínat, takže třeba je to jen vypuštěná fáma a nebude to tak...
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 10:06 pm

hmm to jen doufejme ale kdo ví ratši nad tím už nebudu přemýšlet:clown:
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Jassy
Pololidička
Pololidička
Jassy


Poeet p?íspivku : 576
Age : 33
Localisation : Střihov
Registration date : 04. 12. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 12:48 am

To bude lepší... člověk si tím aspoň nezkazí překvapení a víc si tu knihu užije Smile
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 8:53 pm

jojo to jo ale je to zjmaví jak to opřád vrtá tou hlavou Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Mizu no Suigetsu
Vampýr
Vampýr
Mizu no Suigetsu


Poeet p?íspivku : 4385
Age : 33
Registration date : 27. 12. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 11:52 pm

afro můj oblíbenej Steve Leopard...neví někdo jestli bude mít leoparda?podel mích "zdrojů" ho mít bude a pak bude mít křeslo z leopardí kůže,nevim jistěking
Návrat nahoru Goto down
Jassy
Pololidička
Pololidička
Jassy


Poeet p?íspivku : 576
Age : 33
Localisation : Střihov
Registration date : 04. 12. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeThu Dec 28, 2006 12:30 am

Hmm mít leoparda? To by bylo docela ne praktický tahat ho s sebou na těch cestách, vždyť není na stejném místě, ael ten trůn by potom možná mít mohl ...
Návrat nahoru Goto down
Mizu no Suigetsu
Vampýr
Vampýr
Mizu no Suigetsu


Poeet p?íspivku : 4385
Age : 33
Registration date : 27. 12. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeThu Dec 28, 2006 10:34 am

scratch no tak třeba v tý nějaký jejich základně ne?
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeThu Dec 28, 2006 12:22 pm

haha a ten leopard by odháněl všechbny vetřelce od trůnu který byl vyrobený z jegho sružky Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Jassy
Pololidička
Pololidička
Jassy


Poeet p?íspivku : 576
Age : 33
Localisation : Střihov
Registration date : 04. 12. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 12:31 am

Bylo by to dobrý mít svýho leoparda, ael musel by být ochočený, jinak bych ho radši nehladila..
Návrat nahoru Goto down
Wolfka
Vlčí generál
Vlčí generál
Wolfka


Poeet p?íspivku : 3040
Age : 32
Localisation : postapokalyptická Pandora
Registration date : 23. 11. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 12:37 am

Nimble she-wolf napsal:
afro můj oblíbenej Steve Leopard...neví někdo jestli bude mít leoparda?podel mích "zdrojů" ho mít bude a pak bude mít křeslo z leopardí kůže,nevim jistěking

podlemých zdrojů ho bude mít taky
Návrat nahoru Goto down
http://www.wolfsirius.deviantart.com
Jassy
Pololidička
Pololidička
Jassy


Poeet p?íspivku : 576
Age : 33
Localisation : Střihov
Registration date : 04. 12. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 1:11 am

Wow, tak to bude fakt něco... Já jsem ho viděla na jednom obrázku, ael myslela jsem si, že je to jen tak, ale jak to tak čtu, tak si říkám, že to asi bude pravda ...
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 6:33 pm

Jassy napsal:
Wow, tak to bude fakt něco... Já jsem ho viděla na jednom obrázku, ael myslela jsem si, že je to jen tak, ale jak to tak čtu, tak si říkám, že to asi bude pravda ...

taky si to myslím, ty obrázky jsou podle mě v tomhle pravdivé, ke stevovi by se takovej mazlíček i hodil
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 6:35 pm

charakterově by si odpovídali a doplňovali se, oba dva jsou určitě stejně divocí a nezkrotní; prostě by to byl takovej stevův sourozenec
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Epona
Poloupír
Poloupír
Epona


Poeet p?íspivku : 610
Age : 33
Localisation : Brno
Registration date : 27. 12. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 9:00 pm

mě se nezdá že by se kněmu hodil leopard co takhle potkan?
Návrat nahoru Goto down
Mizu no Suigetsu
Vampýr
Vampýr
Mizu no Suigetsu


Poeet p?íspivku : 4385
Age : 33
Registration date : 27. 12. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 10:15 pm

mě se zase zdá že se to kněmu hodí až moc dobře!:-))
za hcvilku ho poznam víc-jako vampýrka...lalalalá:-)
Návrat nahoru Goto down
Mizu no Suigetsu
Vampýr
Vampýr
Mizu no Suigetsu


Poeet p?íspivku : 4385
Age : 33
Registration date : 27. 12. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 10:16 pm

Sirius napsal:
Nimble she-wolf napsal:
afro můj oblíbenej Steve Leopard...neví někdo jestli bude mít leoparda?podel mích "zdrojů" ho mít bude a pak bude mít křeslo z leopardí kůže,nevim jistěking

podlemých zdrojů ho bude mít taky

hale nejseš můj zdroj?:-DD
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 11:50 pm

to víš i to je možný.. tady je možný vše
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Sponsored content





Steve Leopard Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Leopard   Steve Leopard Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Steve Leopard
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Steve a jeho zrada
» Steve a jeho zrada

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Jednotlivé postavy :: Ostatní-
Přejdi na: