Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Lord Loss

Goto down 
+22
Guga2
Frank
Elie.777
Epona
Setus
Siria
Kwitorka
Kaileena
Sharp
Iky
Toren
Shalanis von Rottaw
plomo
dextra
Silmarilien-Palantírilien
Jane Bellow
matl
Elmone
Wolfka
Wontik
Kay
Phoebe Umbríel Esteban
26 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24
AutorZpráva
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

Lord Loss - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 24 Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 9:23 pm

Njn prostě Shan to umí skvěl vylíčit a má skvělou fantazii.Kreativní člověk.
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
Guga2

Guga2


Poeet p?íspivku : 463
Age : 30
Localisation : .. Fakt to chcete vědět??..
Registration date : 28. 12. 08

Lord Loss - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 24 Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 9:45 pm

Jo to jo Eli a taky umí tím zaujmout! Prostě jeho knihy jsou nej Embarassed Very Happy ...
Návrat nahoru Goto down
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

Lord Loss - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 24 Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 9:47 pm

JJ taky myslim.Nepochopím kámošku která si to ne a ne přečíst.Kdyby si přečetla aspoň Madame Oktu pak by ji to navnadilo na další díly ale já ji k tomu pořád nemůžu dokopat.Nebo kdyby si přečetla toho Lorda Losse...Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
Guga2

Guga2


Poeet p?íspivku : 463
Age : 30
Localisation : .. Fakt to chcete vědět??..
Registration date : 28. 12. 08

Lord Loss - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 24 Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 9:50 pm

Jéj tak to já jsem na tom stejně. Pořád jí říkám jak je to super ale jí se nechce Mad .. Njn neví o co přichází Very Happy ...
Návrat nahoru Goto down
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

Lord Loss - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 24 Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 9:52 pm

To jo.Fígle jako "Nebudeš se od toho moct odtrhnout."nebo "Uvudíš je to skvělý a ne nudný" zatím na mou kámošku nezabraly.Já ji snad napíšu tu stránku na Lorda Losse a donutím ji násilím!Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
Toren

Toren


Poeet p?íspivku : 658
Age : 31
Registration date : 11. 05. 08

Lord Loss - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 24 Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 10:07 pm

HH vím,je to teď mimo téma ale dneska jsem zrovinka zjistil,že máme dalšího fanouška Darrena Shana v podobě mojí nové spolužačky Very Happy To je náhoda,dostali jsme se ktomu když jsme se bavili o Stmívání Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.nojmik.blog.cz
smetyl

smetyl


Poeet p?íspivku : 2
Age : 28
Registration date : 13. 07. 09

Lord Loss - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 24 Icon_minitimeWed Jul 15, 2009 10:19 am

Lord Loss mě zaujal, ale ne tolik jako Madame Okta, druhý díl mi taky přijde lepší a zajímavější akorát mě štve že je jinej hlavní hrdina;)



Lord Loss - Stránka 24 2s1xd1kg
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Lord Loss - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 24 Icon_minitimeWed Jul 15, 2009 5:47 pm

Neboooj však se ho v jiném díle zase dočkáš Smile
Návrat nahoru Goto down
katty

katty


Poeet p?íspivku : 2
Age : 31
Registration date : 29. 08. 10

Lord Loss - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 24 Icon_minitimeSun Aug 29, 2010 11:00 pm

ahoj nebude vadit když se přidám? Smile četla jsem ságu Darrena Shana a ráda bych si přečetla i Demonatu ale nemám tolika času abych vysedávala u počítače tak mě napadlo se zeptat jestli to někdo nemáte jako knihu do mobilu Smile chtěla jsem si jí vytvořit sama ale jaksi se mi to nepodařilo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Lord Loss - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 24 Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 12:35 am

Klidně se k nám přidej, to vadit nebude stoprocentně. Ale forko už není takový jako bývalo. Jako knihu do mobilu jí bohužel nemám, ale tak snad se ti jí podaří přečíst i bez toho.
Návrat nahoru Goto down
werasek94

werasek94


Poeet p?íspivku : 22
Age : 30
Localisation : Brno
Registration date : 06. 07. 09

Lord Loss - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 24 Icon_minitimeMon Jan 17, 2011 3:15 pm

katty napsal:
ahoj nebude vadit když se přidám? Smile četla jsem ságu Darrena Shana a ráda bych si přečetla i Demonatu ale nemám tolika času abych vysedávala u počítače tak mě napadlo se zeptat jestli to někdo nemáte jako knihu do mobilu Smile chtěla jsem si jí vytvořit sama ale jaksi se mi to nepodařilo Very Happy

No záleží na tom jakej máš mobil ... na mým Sony Ericssonu tu stačí zkopírovat do .txt a vložit do mobilu a jde to přečíst v pohodě ale nevím jak je to s Nokiama Smile

Jinak já jsem stašnej hříšník affraid protože já jsem se o Demonatě dozvedela tenhle pátek a hned v nedělu jsem si ju šla koupit ... mám radši když mám v ruce knížku a čtu ju do noci v teple mojí postele ... moc se mi nechce číst to na netu. Suspect
Knížky o úpírech mám od Darrena všechny a čtu je pořád dokola takže jsem ráda že napsal další. cheers cheers cheers
Moc se mi ta nová knížka líbí hlavně hned nazačátku název kapitoli Krysí střeva to mě dostalo.
Návrat nahoru Goto down
http://www.weboit.ic.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Lord Loss - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 24 Icon_minitimeTue Jan 18, 2011 8:21 pm

No myslím, že na netu je ten překlad kvalitnější, i když se nám Rýša lepší tongue Razz
Návrat nahoru Goto down
werasek94

werasek94


Poeet p?íspivku : 22
Age : 30
Localisation : Brno
Registration date : 06. 07. 09

Lord Loss - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 24 Icon_minitimeTue Jan 18, 2011 8:30 pm

No jako jak jsem ju přečetla tak jsem hned stáhla do mobilu 2. díl a čtu to kde se dá rabbit je to moc povedený a čte se to stejně výborně jak Darča předtím
Návrat nahoru Goto down
http://www.weboit.ic.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Lord Loss - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 24 Icon_minitimeTue Jan 18, 2011 8:50 pm

Návrat nahoru Goto down
werasek94

werasek94


Poeet p?íspivku : 22
Age : 30
Localisation : Brno
Registration date : 06. 07. 09

Lord Loss - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 24 Icon_minitimeTue Jan 18, 2011 10:29 pm

jj znám Like a Star @ heaven odtam to taky mám Very Happy super překlad king queen
Návrat nahoru Goto down
http://www.weboit.ic.cz
Sponsored content





Lord Loss - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 24 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lord Loss
Návrat nahoru 
Strana 24 z 24Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24
 Similar topics
-
» Lord Loss
» lord of the shadows

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Demonata :: 1 - Lord Loss-
Přejdi na: