Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Lord Loss

Goto down 
+22
Guga2
Frank
Elie.777
Epona
Setus
Siria
Kwitorka
Kaileena
Sharp
Iky
Toren
Shalanis von Rottaw
plomo
dextra
Silmarilien-Palantírilien
Jane Bellow
matl
Elmone
Wolfka
Wontik
Kay
Phoebe Umbríel Esteban
26 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next
AutorZpráva
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 1:51 pm

Možná trochu předčasně, ale myslím, že to nikomu vadit nebude Wink

Překlad Demonaty mám v plánu žačít zveřejňovat ještě do konce tohoto týdne; prosím - žádné spoilery na děj, který se na stránce ještě neobjevil Cool Prozatím zde nechávám místo pro vaše názory a očekávání Wink

A ještě malá ochutnávka v podobě zadní strany knihy:
Dveře jsou rudé a horké, jako by za nimi hořel oheň. Přitisknu ucho ke dřevu – ale neslyším žádné praskání plamenů. Žádný kouř. Jen hluboký pomalý dech… a podivné kapání. Pokládám ruku na kliku. Za dveřmi se někdo zahihňá – drsně a sadisticky. Ozve se trhnutí a pak křupání. Pohnu rukou. Dveře se otvírají. Přede mnou je Peklo.
*
Když se Grubbs Grady poprvé setká s Lordem Lossem a jeho ďábelskými posluhovači, zjistí hned tři věci:
-svět je krutý
-magie existuje
-démoni jsou skuteční
Má pocit, že už nikdy nezažije noc plnou smrti a temnoty… a strašlivě se mýlí.
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 2:59 pm

1) vůbec netuším, o čem to bude (nebijte mne! Embarassed)
2) Phoebe mě dokonale nalákala.
3) Phoebein bravurní překlad, co říct víc...

Hrozně se těším!
Podle toho, co jsi tu, Phoebe, hodila z obalu knihy, tak to vypadá na další pořádnou Shanovskou smršť! Laughing

A mé očekávání?
No, doufám, že to bude zase jedna z knih, co se bude číst, dá se říct, sama! Laughing
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 6:09 pm

Razz Razz Razz Nooo, že by zase další kniha, kde Shan s oblibou vraždí svoje postavy? lol!
JO! Těším se Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Wolfka
Vlčí generál
Vlčí generál
Wolfka


Poeet p?íspivku : 3040
Age : 32
Localisation : postapokalyptická Pandora
Registration date : 23. 11. 06

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 6:58 pm

Vraždění postav? To snad nee Sad. Ale jinak to vypadá extra zajímavě. xD Nehorázně se těším
Návrat nahoru Goto down
http://www.wolfsirius.deviantart.com
Elmone

Elmone


Poeet p?íspivku : 248
Registration date : 05. 01. 08

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeTue Apr 29, 2008 10:42 am

už se těším..zní to lákavě:lol:snad bude zase masakr nejlepších postav:cheers:
Návrat nahoru Goto down
matl
Poloupír
Poloupír
matl


Poeet p?íspivku : 983
Localisation : near PC
Registration date : 05. 07. 07

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeTue Apr 29, 2008 1:48 pm

lol podle toho zadniho obalu to vypada zajimave (co se da taky jinak cekat od Shana nez zajimava kniha lol! lol! lol! lol! )
Návrat nahoru Goto down
http://derekshunt.blog.cz
Jane Bellow

Jane Bellow


Poeet p?íspivku : 24
Age : 29
Localisation : Pohodlné rakve s masožravými pavouky uvnitř.
Registration date : 02. 03. 08

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeTue Apr 29, 2008 8:19 pm

Je! Vypadá to zajímavě. Very Happy Už se těším afro
Návrat nahoru Goto down
http://my-shiny.blog.cz/
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeWed Apr 30, 2008 4:12 pm

lol! Phoebe, ty lákáš. Very Happy Už se na tenhle Shanův počin mocka těším - částečně proto, že si až na pár maličkostí nejsem absolutně schopná představit, o čem by to tak mohlo celé být. Razz
Zatím stále řeším dilema: Kdo je lepší - upíři nebo démoni? Razz:P:P
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
dextra
Upír
Upír
dextra


Poeet p?íspivku : 1835
Age : 31
Localisation : Rhíminee
Registration date : 28. 05. 07

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeMon May 05, 2008 1:29 pm

Silmarilien-Palantírilien napsal:
lol! Phoebe, ty lákáš. Very Happy Už se na tenhle Shanův počin mocka těším - částečně proto, že si až na pár maličkostí nejsem absolutně schopná představit, o čem by to tak mohlo celé být. Razz
Zatím stále řeším dilema: Kdo je lepší - upíři nebo démoni? Razz:P:P

Myslím, že nejde určit, jestli jsou lepší démoni nebo upíři Razz Ale asi se nikdy nezbavím pocitu, že k Shanovi prostě patří upíři Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.8dextra8.deviantart.com
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeMon May 05, 2008 3:33 pm

dextra napsal:
Silmarilien-Palantírilien napsal:
lol! Phoebe, ty lákáš. Very Happy Už se na tenhle Shanův počin mocka těším - částečně proto, že si až na pár maličkostí nejsem absolutně schopná představit, o čem by to tak mohlo celé být. Razz
Zatím stále řeším dilema: Kdo je lepší - upíři nebo démoni? Razz:P:P

Myslím, že nejde určit, jestli jsou lepší démoni nebo upíři Razz Ale asi se nikdy nezbavím pocitu, že k Shanovi prostě patří upíři Razz

Sil, styď se. :-P
Dextři, určitě upíři!!! Upíři 4ever. Razz Ale asi to bude tím, že upíry jsme četli dřív. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeMon May 05, 2008 4:26 pm

Sil, styď se. :-P
Dextři, určitě upíři!!! Upíři 4ever. Razz Ale asi to bude tím, že upíry jsme četli dřív. Laughing[/quote]

stydím se, strašně moc se stydím Embarassed Jdu se zahrabat do koutečku. Embarassed Razz 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
dextra
Upír
Upír
dextra


Poeet p?íspivku : 1835
Age : 31
Localisation : Rhíminee
Registration date : 28. 05. 07

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeMon May 05, 2008 5:04 pm

Kay napsal:
dextra napsal:
Silmarilien-Palantírilien napsal:
lol! Phoebe, ty lákáš. Very Happy Už se na tenhle Shanův počin mocka těším - částečně proto, že si až na pár maličkostí nejsem absolutně schopná představit, o čem by to tak mohlo celé být. Razz
Zatím stále řeším dilema: Kdo je lepší - upíři nebo démoni? Razz:P:P

Myslím, že nejde určit, jestli jsou lepší démoni nebo upíři Razz Ale asi se nikdy nezbavím pocitu, že k Shanovi prostě patří upíři Razz

Sil, styď se. :-P
Dextři, určitě upíři!!! Upíři 4ever. Razz Ale asi to bude tím, že upíry jsme četli dřív. Laughing

Určitě to bude tím Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.8dextra8.deviantart.com
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 29
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeTue May 06, 2008 8:53 pm

Taky nevím, co si o tom mám myslet... žádní upíři... jen démoni. No co, musíme doufat.Wink
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeTue May 06, 2008 8:58 pm

Už pár lidí se mě na Demonatu ptalo - v co nejbližší době už se objeví na webu, prozatím dávám aspoň kousíček sem pro nedočkavé Shanovce Wink



Krysí vnitřnosti


Dvě hodiny dějáku ve středu odpoledne – tomu říkám noční můra! Ještě před pár minutami bych tvrdil, že si nic horšího neumím ani představit. Ale pak někdo zaklepe, dveře se otevřou, a když zahlédnu vstupovat mamku, tak si uvědomím, že život může být mnohem horší.

Když se některý z rodičů nečekaně objeví ve škole, může to znamenat jen dvě věci. Buď se někomu z vašich blízkých něco stalo nebo zemřel, nebo máte velký problém.

Moje první reakce – prosím, ať není nikdo mrtvý! Vzpomněl jsem si na tátu, Gret, tety, strýce, bratrance a sestřenice. Mohl to být kterýkoliv z nich. Ráno svěží a naprosto v pohodě. Teď celí ztuhlí a studení s vystrčeným jazykem; kus masa čekající na pohřbení.Pamatuju si na babiččin pohřeb. Ta otevřená rakev. Lesknoucí se pokožka, jak jsem jí musel dát pusu na čelo, všechna ta bolest, všechny slzy. Prosím, ať není nikdo mrtvý! Prosím! Prosím! Prosím! Pro –

Pak jsem se podíval na máminu vzteklou tvář a došlo mi, že mě chce potrestat a ne utěšovat.

Povzdychl jsem si, protočil jsem oči v sloup a zamumlal jsem si: „Tak jen do mě!“


***



Ředitelna. Já, mamka a pan Donnellan.Máma pořád mele o cigaretách. Zjistila, že kouřím za boudou pro kola (klišé, jaké najdete v každé druhé knize!). Chce vědět, jestli ředitel vůbec tuší, co se v jeho škole děje.

Je mi pana Donnellana trochu líto.Musí tu sedět, tvářit se jako neposlušný školák, šoupat nohama a povídat, že o tom rozhodně nevěděl, že zahájí vyšetřování a učiní tomu rychlý konec. Lhář jeden! Jasně že to věděl. Kouří se v každé škole. To je život. Učitelé s tím nesouhlasí, ale většinou dělají, že nic nevidí. Některé děti kouří – tak to je. Je bezpečnější, když budou kouřit v okolí školy, než kdyby se o polední pauze kradli z pozemků.

Máma to ví taky. Musí to vědět! Taky kdysi bývala mladá, jak mi pořád připomíná. A děti tehdy nebyly jiné. Kdyby se na chvilku rozpomněla, zjistila by, co všechno prováděla. Nevadilo by mi, kdyby se do mě pustila doma, ale nakráčet do ředitelny a začít dělat divadlo, to se nedělá. Prostě je sto let za opicema.

Ale to jí přece říct nemůžu, ne? Nemůžu prostě říct: „Hej, mami! Oba nás tu ztrapňuješ, tak koukej zmlknout!“

Ta myšlenka mi přišla tak směšná, že jsem se ušklíbnul, a samozřejmě že v té chvíli se mamka zrovna potřebuje nadechnout a podívá se na mě. „Čemu se šklebíš?“ rozkřikne se a už to zase jede – zatloukám si hřebíčky do rakve, za to všechno může škola, co to pan Donnellan vede za šílenosti, bla bla bla bla bla!

***
Ten výstup ve škole nebyl nic proti tomu, co mě čekalo doma. Ječela na mě co jí síly stačily. Pošle mě do internátu – ne, do vojenské školy! Uvidíme, jak se mi to bude líbit, až budu muset vstávat za úsvitu a před snídaní udělat sto sedů-lehů. Jak se mi to bude zamlouvat?

„A ke snídani bude šunka s vajíčky nebo nějaká hnusná cereální břečka s jogurtem?“ zeptal jsem se a okamžitě mi došlo, že to nebyla ta nejvhodnější věc. V tuhle chvíli nebyl čas na vytříbený smysl pro humor Grubbse Gradyho.

To mamku neskutečně dopálilo. Kdo si myslím, že jsem? Jestlipak vůbec vím, kolik za mě utrácí? Co když mě vyrazí ze školy? A pak fráze, kterou musí milovat všechny matky na celém světě – „Jen počkej, až se domů vrátí otec!“



***


Táta nevyšiloval tak jako mamka, ale dobrou náladu taky neměl. Řekl mi, jak jsem ho zklamal. Tolikrát mě varoval před kouřením, jak to ničí lidem plíce a způsobuje rakovinu.

„Kouření je na nic,“řekl. Seděli jsme v kuchyni (máma mě od příchodu ze školy nikam nepouštěla, jedině na záchod). „Je to nechutné, ve společnosti neslušné, a zabíjí to. Proč to děláš, Grubbsi? Myslel jsem, že máš dost rozumu.“

Pokrčil jsem rameny. Co jsem mohl říct? Je to nefér. Jasně že je to na nic. Jasně že je z toho rakovina. Jasně že bych to dělat neměl. Ale všichni kamarádi kouří. Je to moderní. Můžete díky tomu obědvat s těmi nejlepšími lidmi a bavit se o nejlepších věcech. Ale jen když kouříte. Jinak máte smůlu. A oni to vědí. A stejně tu stojí jako gestapáci a snaží se ze mě něco dostat.

„Jak dlouho už kouří? Chci to vědět!“ Od tátova příchodu o mně máma mluvila ve třetí osobě.

„Ano,“ řekl táta. „Jak dlouho, Grubbsi?“

„Nevím.“

„Týdny? Měsíce? Ještě déle?“

„Možná pár měsíců. Ale jen pár denně.“

„Když říká pár, myslí tím aspoň pět nebo šest,“ zamručela máma.

„To teda ne!“ zařval jsem. „Tím myslím pár!“

„Nezvedej na mě hlas!“ okřikla mě máma.

„Klid,“ začal táta, ale máma pokračovala, jako by tam nebyl.

„Myslíš si, že je to rozumné?Plnit si plíce odpadem a zabíjet se? Nevychovali jsme tě proto, abychom sledovali, jak tě dostane rakovina! Tohle přece nepotřebujeme, obzvláště teď, když-“

„To stačí!“ vykřikl táta a oba jsme nadskočili. Táta skoro nikdy nekřičí. Když se naštve, obvykle je tichý. Teď byl celý rudý a oba si nás vztekle prohlížel.

Mamka si odkašlala, jako by se cítila trapně. Sedla si, odhrnula si vlasy z obličeje a ublíženě se na mě podívala. Nesnáším, když se na mě takhle dívá. Nedokážu jí odporovat.

„Chci, abys přestal, Grubbsi,“ řekl táta, teď už zase v klidu. „Nebudeme tě trestat -“ mamka chtěla něco namítnout, ale otec ji mávnutím ruky umlčel „-ale chci tvé slovo, že skončíš. Vím, že to nebude snadné. Tví přátelé ti to pěkně vytmaví. Ale je to důležité. Jsou i důležitější věci než být oblíbený. Slíbíš mi to, Grubbsi?“ Odmlčel se. „Samozřejmě, pokud vůbec dokážeš přestat…“

„Jasně že jo,“ zamumlal jsem. „Nejsem závislák nebo tak něco.“

„Tak přestaneš? Ne pro naše dobro –ale pro svoje?“

Pokrčil jsem rameny a tvářil jsem se, že to nic není a stejně jsem chtěl přestat. „Jasně, jestli z toho děláte takový povyk,“ zívnul jsem.

Táta se usmál. Máma se usmála. Já se usmál.

Pak Gret vešla zadními dveřmi a taky se usmívala – ale ďábelským, já-jsem-velká-a-chytrá-starší-sestra, úsměvem. „Už jste si vyřešili všechny své problémy?“ zeptala se rádoby nevinným hlasem.

A v tu chvíli jsem to pochopil – to Gret mě práskla našim! Zjistila, že kouřím, a hned jim to řekla. Ta kráva!

Prošla kolem mě a zářila jako andílek. Pohledem jsem ji propaloval díru do hlavy a v mysli mi znělo jediné slovo…

Pomsta!
***

Miluju popelnice. Dá se tam najít strašná spousta nechutných věcí. Perfektní místo, když chcete něco oplatit svojí zrádcovské sestře.

Lezl jsem přes hory odpadků a prohraboval jsem černé pytle a navlhlé krabice. Nevěděl jsem, co přesně hledám, ani jak to chci použít, tak jsem čekal, až mi něco padne do oka. Pak jsem v malé igelitce našel šest krys se zlomeným krkem, které se právě začínaly rozkládat. Perfektní!

Dávej si pozor, Gret – jdu na to!


Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeTue May 06, 2008 9:09 pm

Juuu, Phoebuš, jsi zlatáááá!!! :hug: Very Happy Díky moc za kousíček!

Muchachacha, starší sestry jsou prostě nejlepší, Twisted Evil Very Happy Very Happy Very Happy
Grubbs je báječný! Very Happy Prostě supa změna oproti Darčovi (nic proti) a ten začátek? Dvě hodiny dějepisu- Shan děsí již první větou. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Shalanis von Rottaw

Shalanis von Rottaw


Poeet p?íspivku : 242
Localisation : Upíří hora (někde daleko od Ba'Shanových pavouků)
Registration date : 29. 01. 08

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeTue May 06, 2008 9:20 pm

jééé.....neco mi to pripomina... Laughing uz se tesim na pokracovani
doufam ze nekde bude popsano jak vypada, pro lepsi predstavu Smile
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeTue May 06, 2008 9:54 pm

Nemůžu si pomoct, ale kam se hrabe DS. Embarassed Razz Tenhle začátek je zkrátka... strhující. lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeTue May 06, 2008 11:25 pm

U mě to tak teda není Smile
Návrat nahoru Goto down
matl
Poloupír
Poloupír
matl


Poeet p?íspivku : 983
Localisation : near PC
Registration date : 05. 07. 07

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeWed May 07, 2008 4:53 pm

nic proti ale darren byl lepsi nehrabal se v popelnici a nedelal nijak velke problemy (az na ukradlou Okticku) Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://derekshunt.blog.cz
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 29
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeWed May 07, 2008 5:03 pm

matl napsal:
nic proti ale darren byl lepsi nehrabal se v popelnici a nedelal nijak velke problemy (az na ukradlou Okticku) Laughing Laughing Laughing Laughing

Podle mě se to ještě teď posoudit nedá, protože je to jen úryvek... ale dobrej úryvek Very Happy. Mě se ten kousek líbil a doufám, že to tak dopadne s celou knížkou. Taky mi přijde, že tenhle kluk je starší a jiiný než Darren. Taky povahově je jiný ( narozdíl od Darrena bufetí...Laughing ) ale co, je to nový hrdina? je...
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeWed May 07, 2008 5:07 pm

Ech bufetí? Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 29
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeWed May 07, 2008 5:11 pm

NO, jak jinak to nazvat, ačkoli... on k tomu měl dobrý důvod... Laughing Razz taková milá starší sestra.
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeWed May 07, 2008 5:14 pm

Jo tááák... Hrabe se v popelnici... Razz Razz Razz No pěkně nechutný... Rozkládající se krysy... Bleh Laughing
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeWed May 07, 2008 5:48 pm

Wontik napsal:
Jo tááák... Hrabe se v popelnici... Razz Razz Razz No pěkně nechutný... Rozkládající se krysy... Bleh Laughing

 Pravda, není to zrovna běžné, aby někdo jásal nad rozkládajícími se krysami, ale tak... každý jsme nějaký Razz 
A v tomto případě - narozdíl od Darrena, kdy bych udělala DS Ságu 
bez Darren Shana Razz - mi tento hlavní hrdina plně vyhovuje. Razz Ne, že bych se taky 
hrabala v popelnicích... Razz:P:P Ale hned od počátku mě zaujal. Very Happy 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 29
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitimeWed May 07, 2008 6:10 pm

Sil: Moje slova, moje slova, až na to, že mě sága docela vyhovovala
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lord Loss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lord Loss
Návrat nahoru 
Strana 1 z 24Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Lord Loss
» lord of the shadows

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Demonata :: 1 - Lord Loss-
Přejdi na: