Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Lord Loss

Goto down 
+22
Guga2
Frank
Elie.777
Epona
Setus
Siria
Kwitorka
Kaileena
Sharp
Iky
Toren
Shalanis von Rottaw
plomo
dextra
Silmarilien-Palantírilien
Jane Bellow
matl
Elmone
Wolfka
Wontik
Kay
Phoebe Umbríel Esteban
26 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
AutorZpráva
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 10, 2008 6:17 pm

Tentokrát ne já, tentokrát Shan Cool Razz
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Toren

Toren


Poeet p?íspivku : 658
Age : 31
Registration date : 11. 05. 08

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 11, 2008 1:46 pm

Jééééjjj ta první kapitola je naprosto geniálníVery Happy ...nemůžu se dočkat co tam bude dál...Laughing je to úplně suproví a díky Phoebe,že to překládášš seš skvěláVery Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.nojmik.blog.cz
Iky

Iky


Poeet p?íspivku : 324
Age : 28
Localisation : Doma...Na židly... Ruce na nohách..Nohy na stole.. Oči v počítači...Počítač v Bleachu..BLeach ve mě.
Registration date : 11. 05. 08

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 11, 2008 2:10 pm

studyVery Happy hm... no je to husty pác podle me zatím nikdo neví vo co de... ale mazec... a celkem dlouhýVery Happy je to prostě super už se těšim dál:study:
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 11, 2008 2:38 pm

jo, je to super, navíc Shan má třeba o proti Rowlingové to plus, že jeho knihy( tedy alespoň nějaké) jsou o něčem již v první kapitole... A vůbec se shanovi "pohádky" staly rovnocenným soupeřem Harryho Pottera.
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 11, 2008 4:36 pm

Pro mě Shan vyhrává na celé čáře Razz I kdyby něčím jiným, tak porovnáním konce Ságy a HP... Wink
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Shalanis von Rottaw

Shalanis von Rottaw


Poeet p?íspivku : 242
Localisation : Upíří hora (někde daleko od Ba'Shanových pavouků)
Registration date : 29. 01. 08

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 11, 2008 6:11 pm

Phoebe Umbríel Esteban napsal:
Pro mě Shan vyhrává na celé čáře Razz I kdyby něčím jiným, tak porovnáním konce Ságy a HP... Wink

no tak zrovna konec me ani u jednoho nijak okouzlil....ale tak mohlo byt hur... Laughing
jo mimochodem : vitejte mezi nas!!! cheers
Návrat nahoru Goto down
Iky

Iky


Poeet p?íspivku : 324
Age : 28
Localisation : Doma...Na židly... Ruce na nohách..Nohy na stole.. Oči v počítači...Počítač v Bleachu..BLeach ve mě.
Registration date : 11. 05. 08

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 11, 2008 9:39 pm

plomo napsal:
jo, je to super, navíc Shan má třeba o proti Rowlingové to plus, že jeho knihy( tedy alespoň nějaké) jsou o něčem již v první kapitole... A vůbec se shanovi "pohádky" staly rovnocenným soupeřem Harryho Pottera.

Mno to je pravda treba v Pottrovi neni v první kapitole zadne knížky skoro nic... ale tady:twisted: Twisted Evil to máá gráády!!!lol!
Návrat nahoru Goto down
Toren

Toren


Poeet p?íspivku : 658
Age : 31
Registration date : 11. 05. 08

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 11, 2008 9:59 pm

No ale Darren či Demonata je úplně něco jiného a o mnoho drsnějšího čili Potter se vyvíjel postupem času a na konci přišli nějaké mrtvoli Twisted Evil kdežte tu jsou jatka hned na začátku:lol!: což je super a ta Demonata vypadá dost našláple hned od začátku...cyclops sem zvědavej co z toho vyleze ale souhlasím s vama:D
Návrat nahoru Goto down
http://www.nojmik.blog.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 11, 2008 11:04 pm

Phoebe Umbríel Esteban napsal:
Pro mě Shan vyhrává na celé čáře Razz I kdyby něčím jiným, tak porovnáním konce Ságy a HP... Wink
Mě přijde divný srovnávat něco, co je naprosto jiné. Jak Demonata a HP tak Sága a Demonata. Každé má to svoje, i když mě osobně Harry Potter neokouzlil a děj znám akorát do trojky Razz Razz Razz . Jednoduše to srovnat nejde Wink (tedy jde, ale nedělala bych to Smile ) .
Návrat nahoru Goto down
Toren

Toren


Poeet p?íspivku : 658
Age : 31
Registration date : 11. 05. 08

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 11, 2008 11:39 pm

JJJ tak nějak...srovnávat se to moc nedá...Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.nojmik.blog.cz
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 12, 2008 4:26 pm

Evil or Very Mad Tak to je rekord. Druhá kapitola a můj favorit je mrtvý. :?
Nu, zajímavý díl. Smile Ona postava, co má na povel Tepničku se Žilkou, se mi zalíbila (heh, snad nekasne v další kapitole. Embarassed Laughing ) a samotní Tepnička a Žilka... che che. I love you Twisted Evil

Phoebe, ty sítě mi svým způsobem připomněly CLAMP. Embarassed Very Happy CLAMP je všude. Cool
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 12, 2008 4:47 pm

Razz Hodně zajímavý... Tady to Shan podle mě rozjel až moc rychle Razz A ty "zvířátka" jsou jednoznačně hnusný potvory... Nad touhle kapitolou jsem se ošklíbala Razz Razz Razz ... On i ten Lord Loss nebo co to je za chlapa je "potvora" Razz Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
matl
Poloupír
Poloupír
matl


Poeet p?íspivku : 983
Localisation : near PC
Registration date : 05. 07. 07

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 12, 2008 6:19 pm

parada takhle rychle se "neloucil" ani darren od rodiny. docela by me zajimaly dve veci:
1) co je ten Lord Loss zac
2) jak se Grubbs dostane z tehle polizanice Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://derekshunt.blog.cz
Toren

Toren


Poeet p?íspivku : 658
Age : 31
Registration date : 11. 05. 08

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 12, 2008 6:40 pm

WOW:Ddruhá kapitola a takový peklo!!To je síla takovej rozjezd jsem teda nečekal....affraid ty příšerky a žádný vysvětlení TY VADO:lol!: to je naprosto suprový jen se nemůžu dočkat co bude dál,protože to je děsně napínavý..jééjjj už se nemůžu dočkat nové kapitolky.Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.nojmik.blog.cz
Iky

Iky


Poeet p?íspivku : 324
Age : 28
Localisation : Doma...Na židly... Ruce na nohách..Nohy na stole.. Oči v počítači...Počítač v Bleachu..BLeach ve mě.
Registration date : 11. 05. 08

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 12, 2008 7:17 pm

Hej ty vole lepšííí rozjezd sem snad este nikde nevidel!!Twisted Evil Twisted Evil to e proste lol! lol! sem zvedavej na dalsi ,, Demony,, ale vubec je to neprehledne brutalně suprovi.... newim:scratch: jak to Shan moh napsat... je to King!!! aA libil se mi zacatek kapitoly.. sem zvedavej dall...cyclops lol!
Návrat nahoru Goto down
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 12, 2008 8:45 pm

Iky napsal:
Hej ty vole lepšííí rozjezd sem snad este nikde nevidel!!Twisted Evil Twisted Evil to e proste lol! lol! sem zvedavej na dalsi ,, Demony,, ale vubec je to neprehledne brutalně suprovi.... newim:scratch: jak to Shan moh napsat... je to King!!! aA libil se mi zacatek kapitoly.. sem zvedavej dall...cyclops lol!

Zhruba tak nějak, ještě na vršku týhle stránky jsem si říkal, že sem napíšu něco v tom smyslu, jako že to píše King. Ale jo, zatim je ta knížka dobrá. Hodně dobrá. Asi to budu číst dětem před spaním... Very Happy ( sousedovic dětem, na svoje jsem trochu malej... Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Iky

Iky


Poeet p?íspivku : 324
Age : 28
Localisation : Doma...Na židly... Ruce na nohách..Nohy na stole.. Oči v počítači...Počítač v Bleachu..BLeach ve mě.
Registration date : 11. 05. 08

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 12, 2008 9:38 pm

plomo napsal:
Iky napsal:
Hej ty vole lepšííí rozjezd sem snad este nikde nevidel!!Twisted Evil Twisted Evil to e proste lol! lol! sem zvedavej na dalsi ,, Demony,, ale vubec je to neprehledne brutalně suprovi.... newim:scratch: jak to Shan moh napsat... je to King!!! aA libil se mi zacatek kapitoly.. sem zvedavej dall...cyclops lol!

Zhruba tak nějak, ještě na vršku týhle stránky jsem si říkal, že sem napíšu něco v tom smyslu, jako že to píše King. Ale jo, zatim je ta knížka dobrá. Hodně dobrá. Asi to budu číst dětem před spaním... Very Happy ( sousedovic dětem, na svoje jsem trochu malej... Very Happy)
hmmmmm mno ja to myslel jinak ale to neva nechme toho( nebo sem to ja blbe pochopil:twisted: Very Happy Very Happy Very Happy ) lol! jen tak dla Phoebe dal si borka!! proste....lol!
Návrat nahoru Goto down
Shalanis von Rottaw

Shalanis von Rottaw


Poeet p?íspivku : 242
Localisation : Upíří hora (někde daleko od Ba'Shanových pavouků)
Registration date : 29. 01. 08

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 12, 2008 9:50 pm

jejda...nejaky rychly lol!
no doufam, ze se nejak usmerni:D.... jinak budu asi celou knihu naprosto dezorientovana scratch
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 12, 2008 9:59 pm

Asi tak nějak Shal Razz Moc otazníků a žádný vysvětlení Razz Ale koukám, že naši nový členové jsou tím unešení Razz
Návrat nahoru Goto down
Toren

Toren


Poeet p?íspivku : 658
Age : 31
Registration date : 11. 05. 08

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 12, 2008 10:14 pm

JJJJ já tím teda unešenej jsem..Very Happy Darrena mám sice přečtenýho celýho ale tohle je teda hodně zajímavý...
Návrat nahoru Goto down
http://www.nojmik.blog.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 12, 2008 10:29 pm

To rozhodně... Zajímavý Razz Ale ty potvůrky jsou fakt hnusný Razz Razz A takový moc zbrklý mi to přijde Wink
Návrat nahoru Goto down
Shalanis von Rottaw

Shalanis von Rottaw


Poeet p?íspivku : 242
Localisation : Upíří hora (někde daleko od Ba'Shanových pavouků)
Registration date : 29. 01. 08

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 12, 2008 11:02 pm

Wontik napsal:
Asi tak nějak Shal Razz Moc otazníků a žádný vysvětlení Razz Ale koukám, že naši nový členové jsou tím unešení Razz
jj Very Happy taky si rikam...
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 13, 2008 12:33 pm

Mám ten pocit, že už mám žhavého kandidáta na nejoblíbenější kapitolu z Demonaty. Razz

A Vein není zas tak špatný démon, ne? Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 13, 2008 12:53 pm

Pro mě zatím žádná potvůrka nějak přitažlivá Razz Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
Iky

Iky


Poeet p?íspivku : 324
Age : 28
Localisation : Doma...Na židly... Ruce na nohách..Nohy na stole.. Oči v počítači...Počítač v Bleachu..BLeach ve mě.
Registration date : 11. 05. 08

Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 13, 2008 7:28 pm

Wontik napsal:
Pro mě zatím žádná potvůrka nějak přitažlivá Razz Razz Razz
Hm... mno me se zatim Páčí to Děcko ..Twisted Evil to bylo proste kruty... a pejsek... mno...bounce deto ale te LOrd Loss vypadal asi dost krute ale moc sem si ho nedokazal představit...scratch prostě lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lord Loss - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lord Loss   Lord Loss - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lord Loss
Návrat nahoru 
Strana 3 z 24Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Lord Loss
» lord of the shadows

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Demonata :: 1 - Lord Loss-
Přejdi na: