Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jak jste se dostali k Shaneovi?

Goto down 
+36
Rachel Cassandra Zaccheo
Hegi
AnčaZ
osel
Jane Bellow
Shalanis von Rottaw
Sharp
Nom
Elmone
Illidan Stormrage
matl
Kaileena
Kwitorka
Fantasy cvok
dextra
Kay
Nathaniel
Naggi
Antionette
Aiedail
Wontik
Utopia
Haniiiiička
Mei
Laylle
darren shan
Epona
Mizu no Suigetsu
Graga
Jassy
Tarantule
Wolfka
Silmarilien-Palantírilien
Aurora
Marina Holopainen
Phoebe Umbríel Esteban
40 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Next
AutorZpráva
Kwitorka

Kwitorka


Poeet p?íspivku : 420
Age : 29
Localisation : U Kurdy v pokoji... =oD
Registration date : 24. 11. 07

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: ....   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 8:47 pm

To sme měli taky..ale já tam nejela, sice jsem už ve fr. byla, ale stejně by to byla prča:D....ty se učíš francouzsky? A jaký to bylo?
Sry že odbočuju od tématu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.kwitorka.blog.cz
dextra
Upír
Upír
dextra


Poeet p?íspivku : 1835
Age : 31
Localisation : Rhíminee
Registration date : 28. 05. 07

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 9:01 pm

Ten článek z iDNES je dobrý Smile
Phoebe : vítej zpět cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.8dextra8.deviantart.com
Jane Bellow

Jane Bellow


Poeet p?íspivku : 24
Age : 29
Localisation : Pohodlné rakve s masožravými pavouky uvnitř.
Registration date : 02. 03. 08

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 10:26 pm

Phoebe je zpět! bounce Smile
Tak co, jaký byl vyměnný pobyt?
Návrat nahoru Goto down
http://my-shiny.blog.cz/
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 11:26 pm

Pobyt náročný - ona neuměla anglicky, já se učím francouzsky něco přes dva roky, takže žádné velké rozhovory...ale nelituju toho, zažila jsem spoustu věcí, na které se nezapomíná Razz
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Shalanis von Rottaw

Shalanis von Rottaw


Poeet p?íspivku : 242
Localisation : Upíří hora (někde daleko od Ba'Shanových pavouků)
Registration date : 29. 01. 08

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeSat Mar 08, 2008 12:43 am

Phoebe Umbríel Esteban napsal:
Pobyt náročný - ona neuměla anglicky, já se učím francouzsky něco přes dva roky, takže žádné velké rozhovory...ale nelituju toho, zažila jsem spoustu věcí, na které se nezapomíná Razz

tak to sme na tom podobne:D ja se ucim francouzsky treti rok, ale myslim ze tvoje francouzstina bude lepsi ...Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
osel




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 14. 10. 08

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeTue Oct 14, 2008 4:33 pm

No já teda od kamarádů a kamarádky a bráchy a tak
Návrat nahoru Goto down
Kwitorka

Kwitorka


Poeet p?íspivku : 420
Age : 29
Localisation : U Kurdy v pokoji... =oD
Registration date : 24. 11. 07

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: ...   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeTue Oct 14, 2008 7:04 pm

2osel: tag to je správný no xDxD
Návrat nahoru Goto down
http://www.kwitorka.blog.cz
AnčaZ

AnčaZ


Poeet p?íspivku : 696
Age : 29
Localisation : Jen upíří kníže ví...A možná taky Seba s Lártym :)
Registration date : 08. 12. 08

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 7:18 pm

No... jak jsem se k němu dostala....
šla jsem si do knihovny půjčit knížky a náhodně narazím na 4. - 6. knížku.....tak si to půjčím a přečtu během dne dvou...Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Hegi




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 12. 07. 09

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeSun Jul 12, 2009 1:52 pm

Tak mě kdesi v pražskym knihkupectví zaujala obálka Upíři hory xD
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeSun Jul 12, 2009 5:31 pm

Tak to je fajn Smile Čím víc Shanovců, tím líp Laughing
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 11:57 am

Hegi napsal:
Tak mě kdesi v pražskym knihkupectví zaujala obálka Upíři hory xD
Řekla bych jedna z těch lepších obálek. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Rachel Cassandra Zaccheo

Rachel Cassandra Zaccheo


Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 17. 10. 09

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 11:19 am

Já jsem v knihovně hledala, zda tam nejsou nějaké nové knížky a objevila jsem Madame Oktu.Nejdřív jsem si říkala, podle obalu, tro bude něco jako pád do podzemý, vzala jsem si to sboru a co tam?Okamžitě sem si to zamilovala a protože druhej den byla zrovna noc s Andersenem, tak jsem tam našla 2. a 4., potá jsem našla na internetu darrenshan.blog a bylo to.Ale musím se přiznet četla jsem to na přeskáčku: 1,2,4,5,3,6 a potom na blogu.Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_biggrin
Návrat nahoru Goto down
http://www.rachel-rochelle.blog.cz
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 9:43 pm

Rachel Cassandra Zaccheo napsal:
... tro bude něco jako pád do podzemý, ...

Malá technická: pád to podzemí, Wink
(Phoebe dodává, že to možná byl pád hodně tvrdý. *angel* )
Návrat nahoru Goto down
Ďasík

Ďasík


Poeet p?íspivku : 62
Age : 40
Localisation : Opava, Český Těšín
Registration date : 21. 10. 10

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeFri Nov 12, 2010 3:38 pm

No, já jsem se k Darrenovi dostal už tak před deseti lety, když jsem Madame Oktu našel v knihovně... Myslím, že tehdy zatím byly jen první dva díly. Ale i když jsem to přečetl, nějak mě to tehdy neoslovilo.
No a teď, když jsem se koukl na film (na který jsem už rok čekal a který se mi narozdíl od většiny fanoušků hodně líbil a pořád ještě líbí), jsem se rozhodl, že si tu ságu konečně přečtu celou... A trvalo to jen týden. Syny osudu jsem dočetl letos na Velikonoční pondělí v 5:58 ráno, pak jsem šel na hodinu spát a v sedm jsem zase vstával. Wink
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeFri Nov 12, 2010 6:15 pm

Já úplně náhodně minulý měsíc, jsem si byla půjčovat dvd Upírův pomocník, protože v tom čase jsem letěla i na film Čarodějův učen a tak jsem si řekla, že to bude malinko podobné a ono malinko bylo.Řekla jsem si,že to musí mít i knihu, ale že to má 12 dílů jsem nevěděla- To jsem zjistila až tady na forum a začala jsem si kupovat knihy. Už mi chybí jen tři a mám celek všech 12 knih.
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeSat Nov 13, 2010 3:42 am

No co se týče filmu myslím, že kdyby jste si tím prošli s námi od začítku asi by se vám ten film taky moc nelíbil....Už jen z podstaty, že je to americká blbost, kterou ani v Americe nechtěj Smile Ani hudbu, když už nic jinýho nevybrali dobře... A jen tak mimochodem četl jsi i Phoebiiny překlady krom knihy?Smile
Návrat nahoru Goto down
Ďasík

Ďasík


Poeet p?íspivku : 62
Age : 40
Localisation : Opava, Český Těšín
Registration date : 21. 10. 10

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeSat Nov 13, 2010 6:01 am

Wontik: Teď tě možná překvapím, ale četl jsem JEN Phoebiny překlady (no, před těmi deseti lety jsem četl i knihy, ale jen první dvě). Very Happy A to, co jsem nesehnal od Phoebe (prvních několik dílů), jsem četl v angličtině. Sám překládám (zrovna jsem po 12 hodinách dodělal titulky k včerejší epizodě jednoho seriálu), takže vím, co je to za šílenou práci a proto Phoebe za to, kolik už toho zvládla, dost obdivuju. Smile A její překlady jsou fakt dobré...
S tím filmem s tebou ale nesouhlasím, obvykle se nenechám oblivnit negativním "veřejným míněním". Smile Mně se prostě líbil, i když je v něm úplně všechno jinak... A můj kamarád o něm dokonce prohlásil, že je to umělecké dílo, a i ten film vlastně může za to, že se mi povedlo přesvědčit ho, aby si ságu přečetl. A dokonce už se těší na Demonatu...
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeSat Nov 13, 2010 11:32 am

Práve že je ve filmu všechno jinak. To je hodně blbé. Například v knize není jestli Darren cítí toho Vampýra tam je jen Stewe v Oktě. Což je podle mě lepší. Sice akce za akci ale i tak se Darren alespon protáhnul. lidi na tu Demonantu nebudu mít asi už penize:)ale snad to nevadi:)
Návrat nahoru Goto down
Teia Warrilow Gingl

Teia Warrilow Gingl


Poeet p?íspivku : 9
Age : 26
Localisation : Všude a nikde
Registration date : 27. 10. 10

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeSat Nov 13, 2010 5:10 pm

Mě ten film připadal takovej divnej Smile Ale pak jsem si to oddělala od ságy a nebylo to špatný cyclops
Návrat nahoru Goto down
http://forever-gone-forever-you.blog.cz/
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeSun Nov 14, 2010 4:26 am

No já si stojím za svým... Takhle.... jako parodie se jim to povedlo...a kdyby to tak mělo být řekla bych o tom filmu, že je povedenej...A krom toho, kdo by nechtěl mít Smondieho čupr vážkový brýle, co? Laughing Ono pokud by to vážně nemělo být na námět knihy dobře, ale i tak by mi muselo být asi tak dvanáct aby mi přišel dobrej.... Ale tak to je prostě jenom můj názor Wink
Návrat nahoru Goto down
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeSun Nov 14, 2010 5:49 pm

No ten vampýr v tom filmu byl super komediální prej "pošem" (a pak je tam slyšet jak vysává toho chlapa z toho auta) Je velká škoda, že to neudělali přesně podle knihy:) protože kniha je fajn. Sice všichni asi víte, že toho vlčího muže dělali podle nějakého dědka, potom nekoho napadlo mu vzadu udělat dlouhé háro, potom velké břicho, zbytek je tak trochu podle vlkodlaků.
Návrat nahoru Goto down
Wolfka
Vlčí generál
Vlčí generál
Wolfka


Poeet p?íspivku : 3040
Age : 32
Localisation : postapokalyptická Pandora
Registration date : 23. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeMon Nov 15, 2010 9:16 pm

Když jsme u Vlčího muže, tak mi moji simíci-vlkodlaci připadají pomalu děsivější než ta gorila s dlouhými cchlupy a prysečím rypákem ve filmu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.wolfsirius.deviantart.com
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeTue Nov 16, 2010 2:45 pm

Taky jsem si říkala, že to má rypák prasete. Very Happy Prej ale to bylo na příkaz toho režizera.
Návrat nahoru Goto down
Wolfka
Vlčí generál
Vlčí generál
Wolfka


Poeet p?íspivku : 3040
Age : 32
Localisation : postapokalyptická Pandora
Registration date : 23. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeTue Nov 16, 2010 5:30 pm

V tom případě má je režisér blbec
Návrat nahoru Goto down
http://www.wolfsirius.deviantart.com
Vlkcam

Vlkcam


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 04. 11. 10

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitimeTue Nov 16, 2010 5:36 pm

No, možná jo, ale v celku mě udivuje v tom společenství cirkusu jaké tam mají podle jejich postav stany.
Lárten jako Pavouk dokonce i lustru takový.
Evra zas jako had.
Ty dvojčata blíženci taky jako blíženci.
No klec vlčího muže známe všichni, vždy bordel.Very Happy
Nejlepší asi stan mel pan Topol.
Škoda, že jsem k těm knížkám nepřišla už dříve, už ted bych věděla všechno. I jejich konec.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 34 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak jste se dostali k Shaneovi?
Návrat nahoru 
Strana 34 z 35Jdi na stránku : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Darren Shane všeobecně :: Obsah knih-
Přejdi na: