Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jak jste se dostali k Shaneovi?

Goto down 
+36
Rachel Cassandra Zaccheo
Hegi
AnčaZ
osel
Jane Bellow
Shalanis von Rottaw
Sharp
Nom
Elmone
Illidan Stormrage
matl
Kaileena
Kwitorka
Fantasy cvok
dextra
Kay
Nathaniel
Naggi
Antionette
Aiedail
Wontik
Utopia
Haniiiiička
Mei
Laylle
darren shan
Epona
Mizu no Suigetsu
Graga
Jassy
Tarantule
Wolfka
Silmarilien-Palantírilien
Aurora
Marina Holopainen
Phoebe Umbríel Esteban
40 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next
AutorZpráva
Mizu no Suigetsu
Vampýr
Vampýr
Mizu no Suigetsu


Poeet p?íspivku : 4385
Age : 33
Registration date : 27. 12. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 2:00 pm

heh já konkrétně když ségra přinesla knížky z knihovny, nějakk jsme se začetli a bylo to:-)
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 2:14 pm

co to všichni máte za knihovny??? v té naší bych takovéhle knížky hledala marně Sad tedy, je fakt, že tam je zase nepřeberné množství čapků apod, takže aspoň něco, ale nevadilo by mi, kdybych tam jednoho krásného dne narazila na darrena, i když nevím, k čemu by mi to bylo, když mám zatím všechny vyšlé díly doma Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Mizu no Suigetsu
Vampýr
Vampýr
Mizu no Suigetsu


Poeet p?íspivku : 4385
Age : 33
Registration date : 27. 12. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 4:42 pm

:-)
to jste chudáčkové mi v tom mini městečku máme Darrena a vy ne?
podle toho kde hledáš-jestli to hledáš v dětskym tak tam by to mělo být-aspon mi to tak máme:-)....hned vedle dívčích románů:-DD
tam taky samozřejmě obšas juknu:-D
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 5:40 pm

tedy, já to tam ještě nikdy nehledala, neměla jsem tu potřebu, ale ta naše knihovna se spíš orientuje na ryze klasická díla : Čapek, Hugo, Remarq, Dostojevskij...
byla bych dost překvapená, kdybych to tam našla Shocked Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Epona
Poloupír
Poloupír
Epona


Poeet p?íspivku : 610
Age : 33
Localisation : Brno
Registration date : 27. 12. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 7:51 pm

já to mám taky z knihovny ale jen první 4 protože naše nová knihovnice naprosto neschopná...Neutral
Návrat nahoru Goto down
Jassy
Pololidička
Pololidička
Jassy


Poeet p?íspivku : 576
Age : 33
Localisation : Střihov
Registration date : 04. 12. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 9:08 pm

To my máme super knihovnu, tam jsou všechny knížky, ta knihovnice je super, jednou, to bylo s tímhle posledním dílem mi ho dala ještě neobalený, já jsem byla tak šťastná, ale zase to mělo navýhodu, že jsem ho musela mít doma, abych mu něco neprovedla, byl střežený jako oko v hlavě, ale neušel rukám dvojčat a trošku utrpěl... A já jsem byla v šoku affraid
Návrat nahoru Goto down
Epona
Poloupír
Poloupír
Epona


Poeet p?íspivku : 610
Age : 33
Localisation : Brno
Registration date : 27. 12. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 30, 2006 1:07 pm

no mě knížky krade brácha -a to je starší(už jsem dostala Jarkovu cenu za výběr knížek:D )
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 30, 2006 2:21 pm

no já teďkon do knyhovny moc nechodila
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Epona
Poloupír
Poloupír
Epona


Poeet p?íspivku : 610
Age : 33
Localisation : Brno
Registration date : 27. 12. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 30, 2006 3:57 pm

no me vidi knihovnice častěji než vlastní dceru:lol:
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 30, 2006 4:52 pm

knihovna je vpodstatě můj druhý domov Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Jassy
Pololidička
Pololidička
Jassy


Poeet p?íspivku : 576
Age : 33
Localisation : Střihov
Registration date : 04. 12. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 30, 2006 5:31 pm

J8 jsem v knihovně jako doma, včera jsme tam s kamarádkama nakráčeli a to se blížilo k zavíračce, tak už tam knihovnice všechno pozhasínala a měla z nás málem mrtvici Smile
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 30, 2006 7:48 pm

tak to věřím už chtěla jít domů a najednou tam vtrhne vichřice
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Mizu no Suigetsu
Vampýr
Vampýr
Mizu no Suigetsu


Poeet p?íspivku : 4385
Age : 33
Registration date : 27. 12. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 30, 2006 8:33 pm

Epona napsal:
já to mám taky z knihovny ale jen první 4 protože naše nová knihovnice naprosto neschopná...Neutral

ta naše s náma i hraje černýho petra:-DD....
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 30, 2006 9:55 pm

Nimble she-wolf napsal:
Epona napsal:
já to mám taky z knihovny ale jen první 4 protože naše nová knihovnice naprosto neschopná...Neutral

ta naše s náma i hraje černýho petra:-DD....

tak že by ty naše knihovnice byly zas až takdružné, to ne, ale je fakt, že tam mají spoustu práce, takže skutečně nestíhají No ale jinak jsou staršně ochotnéa vždycky pořádají nějaké akce rpo širší veřejnost, něco na způsob předčítání apod. s tím, že kdo na to přijde, tak si může dát zdarma udělat kartičku + nemusí za ten rok platit poplatek Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Jassy
Pololidička
Pololidička
Jassy


Poeet p?íspivku : 576
Age : 33
Localisation : Střihov
Registration date : 04. 12. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 30, 2006 11:39 pm

To ta naše si i povídá o těch knížkách, když si je půjčuješ, jedna jí fakt rozesmála a já jsem se musel začít smát s ní a ty ostatní se na nás tak divně dívali Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Epona
Poloupír
Poloupír
Epona


Poeet p?íspivku : 610
Age : 33
Localisation : Brno
Registration date : 27. 12. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 31, 2006 10:20 am

Silmarilien-Palantírilien napsal:
Nimble she-wolf napsal:
Epona napsal:
já to mám taky z knihovny ale jen první 4 protože naše nová knihovnice naprosto neschopná...Neutral

ta naše s náma i hraje černýho petra:-DD....

tak že by ty naše knihovnice byly zas až takdružné, to ne, ale je fakt, že tam mají spoustu práce, takže skutečně nestíhají No ale jinak jsou staršně ochotnéa vždycky pořádají nějaké akce rpo širší veřejnost, něco na způsob předčítání apod. s tím, že kdo na to přijde, tak si může dát zdarma udělat kartičku + nemusí za ten rok platit poplatek Wink

kde bydlí...já ji unesu..Twisted Evil Wink
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 31, 2006 11:12 am

ale vždyť jsem psala, že jsou sice strašně milé, ale mají v knihovně tolik práce, že se nestíhají všem věnovat; navíc já se obejdu bez jejich pomoci Laughing ony v té naší knihovně pracují skoro zadarmo Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Epona
Poloupír
Poloupír
Epona


Poeet p?íspivku : 610
Age : 33
Localisation : Brno
Registration date : 27. 12. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 31, 2006 1:06 pm

Silmarilien-Palantírilien napsal:
ale vždyť jsem psala, že jsou sice strašně milé, ale mají v knihovně tolik práce, že se nestíhají všem věnovat; navíc já se obejdu bez jejich pomoci Laughing ony v té naší knihovně pracují skoro zadarmo Sad

no já pomoc moc nepotřebuju.....nuestále strácím průkazky ....už jich mám asi 10....tak jedna zdarma by bodla....
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 31, 2006 3:26 pm

to seš snad tak nepořádná? já jsme určitě víc
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 31, 2006 11:40 pm

Epona napsal:
Silmarilien-Palantírilien napsal:
ale vždyť jsem psala, že jsou sice strašně milé, ale mají v knihovně tolik práce, že se nestíhají všem věnovat; navíc já se obejdu bez jejich pomoci Laughing ony v té naší knihovně pracují skoro zadarmo Sad

no já pomoc moc nepotřebuju.....nuestále strácím průkazky ....už jich mám asi 10....tak jedna zdarma by bodla....

tak tu soji jsem ještě neztratila - už vidím, jak po dopsání tohohle příspěvku zjistím, že jí nikde nemám Razz - a stále vypadá, jako bych jí zrovna dostala Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 01, 2007 12:26 am

tak to gratuluju mě by tak dlouho nevydržela pohromadě
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 01, 2007 12:00 pm

to víš, knížky a s nimi spojené věci pěčlivě opečovávám, to prostě nejde, aby se jim něcos stalo, a když jo, tak mám z toho strašné trauma
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Epona
Poloupír
Poloupír
Epona


Poeet p?íspivku : 610
Age : 33
Localisation : Brno
Registration date : 27. 12. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 01, 2007 1:59 pm

to já taky ale neplatí o učebnicích.....učizele vždy strašně poteší "používaná" učebka;)
Návrat nahoru Goto down
Tarantule
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Tarantule


Poeet p?íspivku : 3735
Localisation : tam kde je Gavner :D
Registration date : 13. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 01, 2007 5:12 pm

no ta o učebni ce se moc nezajímám ale kdyby se stalo něco knížkám u mě doma tak bych se asi zabila
Návrat nahoru Goto down
http://www.anteater.blog.cz
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 01, 2007 9:02 pm

No, nejhorší jsou učebnice, co se samy zavíraj....to musím použít víc síly, aby zůstala otevřená, ale pak jí zase nikdy v životě nezavřu:lol:
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Sponsored content





Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak jste se dostali k Shaneovi?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 35Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Darren Shane všeobecně :: Obsah knih-
Přejdi na: