Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jak jste se dostali k Shaneovi?

Goto down 
+36
Rachel Cassandra Zaccheo
Hegi
AnčaZ
osel
Jane Bellow
Shalanis von Rottaw
Sharp
Nom
Elmone
Illidan Stormrage
matl
Kaileena
Kwitorka
Fantasy cvok
dextra
Kay
Nathaniel
Naggi
Antionette
Aiedail
Wontik
Utopia
Haniiiiička
Mei
Laylle
darren shan
Epona
Mizu no Suigetsu
Graga
Jassy
Tarantule
Wolfka
Silmarilien-Palantírilien
Aurora
Marina Holopainen
Phoebe Umbríel Esteban
40 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35  Next
AutorZpráva
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 10:23 pm

S tím zase souhlasím. On sice zákon: silnější přetrvá... zní férově, ale přitom... je to dost kruté, protože třeba je to hodně i o štěstí. Embarassed Sad
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 3:15 am

Já myslim,že z pohledu upírů je to dobrej zákon....a já s ním způlky souhlasim Wink
Návrat nahoru Goto down
Nom
Člověk
Člověk
Nom


Poeet p?íspivku : 39
Age : 30
Localisation : Cirque Du Freak
Registration date : 06. 01. 08

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 1:13 pm

No jasně ale když někdo dostane nějaký lehký úkol, já nevim... třeba cestu jehel a někdo síň plamenů...
Návrat nahoru Goto down
Elmone

Elmone


Poeet p?íspivku : 248
Registration date : 05. 01. 08

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 1:16 pm

njn ..to je proste zivot no..nekdo ma stesti a jinej zemre
Návrat nahoru Goto down
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 1:17 pm

Vše je náročné, každá zkouška svým způsobem. Na Jehlové stezce si rozedřeš ruce, nohy tělo, po Ohni jsi jako špekáček, když máš štěstí.
Má to být, dle mého názoru, symbolem toho, že ani vampýrismus není tak jednoduchý a báječný, jak si každý z počátku myslí. Budoucí upír musí být trpělivý, vytrvalý, musí umět přemýšlet a vyhýbat se nástrahám, ne? Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 1:20 pm

Jj, tak jsem to pochopila taky... že musí upír dokázat, že si poradí v podstatě za každé situace...
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Nom
Člověk
Člověk
Nom


Poeet p?íspivku : 39
Age : 30
Localisation : Cirque Du Freak
Registration date : 06. 01. 08

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 1:22 pm

ale stejne Very Happy ja bych u zkousek pristupoval k trestu individualne

------
jo a Phoebe ja vim ze to sem nepatri a nechci na tebe tlacit ale nevis aspon odhadem kdy bude pokracovani pribehu? protoze ja se nemuzu dockat jak to dopadne....


Naposledy upravil dne Sun Jan 06, 2008 1:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 1:24 pm

Já bych spíš nechala na tom člověku, jak se zachová, když neuspěje a přežije...jestli ho hrdost donutí zabít se, nebo jestli bude žít dál i s vědomím, že nemá respekt ostatních...
Btw Nom - vítám Razz
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 1:24 pm

Nom, a jak zaručíš spravedlivé tresty v individuálním přístupu? Objektivitu, nestrannost? Vždyť ostatní upíři by mohli protestovat a kdoví, co všechno by při takovém hodnocení mohlo nastat. Wink
Návrat nahoru Goto down
Nom
Člověk
Člověk
Nom


Poeet p?íspivku : 39
Age : 30
Localisation : Cirque Du Freak
Registration date : 06. 01. 08

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 1:27 pm

Kay napsal:
Nom, a jak zaručíš spravedlivé tresty v individuálním přístupu? Objektivitu, nestrannost? Vždyť ostatní upíři by mohli protestovat a kdoví, co všechno by při takovém hodnocení mohlo nastat. Wink

narazis na CHL ? Very Happy jo ja fakt nevim ale prislo mi darrena v ty tusim 5. knizce lito vzdyt to byl jen poloupir Very Happy
----
dik phoebe Wink ^_^
Návrat nahoru Goto down
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 1:28 pm

Tak tentokrát jsem na CHL opravdu nenarážela. Embarassed
Ano, bylo mi ho líto, ale pokud si všimneš, tak právě těmi zkouškami se tříbila jeho hrdost a vytrvalost. Wink
Návrat nahoru Goto down
Nom
Člověk
Člověk
Nom


Poeet p?íspivku : 39
Age : 30
Localisation : Cirque Du Freak
Registration date : 06. 01. 08

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 1:30 pm

Kay napsal:
Tak tentokrát jsem na CHL opravdu nenarážela. Embarassed
Ano, bylo mi ho líto, ale pokud si všimneš, tak právě těmi zkouškami se tříbila jeho hrdost a vytrvalost. Wink

myslim si ze by z darrena vyrostl ten stejny spravny knize i bez smrti gavnera a cety podzemni rekou skrz upiri horu a kratkym pobytem mezi vlcatkama a vlcicema Wink
Návrat nahoru Goto down
Elmone

Elmone


Poeet p?íspivku : 248
Registration date : 05. 01. 08

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 1:30 pm

Kay napsal:
Tak tentokrát jsem na CHL opravdu nenarážela. Embarassed
Ano, bylo mi ho líto, ale pokud si všimneš, tak právě těmi zkouškami se tříbila jeho hrdost a vytrvalost. Wink

souhlasim..ale ja bych dala jeste nejakej trest LArtenovi:D
Návrat nahoru Goto down
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 1:33 pm

Elmone, Larten byl vytrestaný až až ...Laughing MYslím, že ho trápily pěkně velké výčitky svědomí. Cool
Návrat nahoru Goto down
Nom
Člověk
Člověk
Nom


Poeet p?íspivku : 39
Age : 30
Localisation : Cirque Du Freak
Registration date : 06. 01. 08

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 1:33 pm

Elmone, a jaky? myslis si ze ..hmm jak bych to nazval... cesta do propasti mu nestacila?
Návrat nahoru Goto down
Elmone

Elmone


Poeet p?íspivku : 248
Registration date : 05. 01. 08

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 1:35 pm

mohl by treba taky slozit provereni..znova..ptz darrenovi nerekl vsechno atd..
a ta jeho cesta do propasti s tim nema nic spolecnyho..
Návrat nahoru Goto down
Elmone

Elmone


Poeet p?íspivku : 248
Registration date : 05. 01. 08

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 1:40 pm

Kay napsal:
Elmone, Larten byl vytrestaný až až ...Laughing MYslím, že ho trápily pěkně velké výčitky svědomí. Cool

tjn..mam lartena rada..ale stejne:D darren za nic nemohl..
Návrat nahoru Goto down
Nom
Člověk
Člověk
Nom


Poeet p?íspivku : 39
Age : 30
Localisation : Cirque Du Freak
Registration date : 06. 01. 08

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 8:18 pm

škoda, ale zdá se mi, že jsme trochu odbočili od tématu Rolling Eyes takze mno...rekneme ze jsem byl v knihovne pro nejakou fantasy/sci-fi knihu a uvidel jsem tam krvave chodby tak jsem si kousek precet libilo se mi to sehnal jsem si dalsi dily... pak sem docetl i Zkoušky Smrti a dalsi "oficialni" knihy nebyly vydane tak jsem zacal procesavat web jestli nenajdu nejaky ebook nebo preklad a narazil sem na darrenshan.blog a pak jsem uz jen docetl zbytek a cekam na dalsi a dalsi pokracovani... Cool Very Happy:D:D Cool
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 8:29 pm

Nom napsal:
škoda, ale zdá se mi, že jsme trochu odbočili od tématu Rolling Eyes takze mno...rekneme ze jsem byl v knihovne pro nejakou fantasy/sci-fi knihu a uvidel jsem tam krvave chodby tak jsem si kousek precet libilo se mi to sehnal jsem si dalsi dily... pak sem docetl i Zkoušky Smrti a dalsi "oficialni" knihy nebyly vydane tak jsem zacal procesavat web jestli nenajdu nejaky ebook nebo preklad a narazil sem na darrenshan.blog a pak jsem uz jen docetl zbytek a cekam na dalsi a dalsi pokracovani... Cool Very Happy:D:D Cool

K odbočení od tématu tu dochází celkem často. Razz

Nj, Phoebin blog je záchranou pro nás pro všechny. lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Elmone

Elmone


Poeet p?íspivku : 248
Registration date : 05. 01. 08

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 8:31 pm

tjn..i kdyz sem ze zacatku mela predsudky na cteni darrena z netu..nvm proc:lol: ted sem na tom upe ´´zavisla´´
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 8:34 pm

Elmone napsal:
tjn..i kdyz sem ze zacatku mela predsudky na cteni darrena z netu..nvm proc:lol: ted sem na tom upe ´´zavisla´´

 taky se mi původně ta myšlenka nezamlouvala, ale po několika dnech psychického strádání jsem hodila předsudky za hlavu. Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Sharp

Sharp


Poeet p?íspivku : 239
Age : 35
Localisation : Prague - The core of old Europe
Registration date : 08. 01. 08

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re:   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 3:19 am

Heh já se k tomu blogu dostal omylem a to kupodivu asi měsíc po tom co vznik.. No a protože sem v tu dobu dočet 4. díl tak sem byl šťastnej že můžu pokračovat aniž bych zas čekal x let na pokračování Smile (to že to bylo na webu mě zas tolik netrápilo.. ale přemejšlel sem že bych to aspoň kvůli mamce vytisk).

Jinak ke knize sem došel náhodou.. Bylo mi nuceno číst k povinné četbě nějakou modrní knihu.. Absolutně sem netušil do čeho se mam pustit, aby to bylo krátky a splnil tim úkol. No a pak na mě tohle vypadlo z regálu v knihkupectví.. (řikam si malá kniha, velký písmenka a komickej začátek) ani sem moc nad tim nepřemejšlel a koupil si jí stim že si jí přečtu a někomu dam..
No a hádejte, kniha tu na mě stále posvátně kouká a jestli jí někomu dam tak si jí koupim znova ve vázaný podobě Smile
Návrat nahoru Goto down
http://my.sharpnet.cz/
dextra
Upír
Upír
dextra


Poeet p?íspivku : 1835
Age : 31
Localisation : Rhíminee
Registration date : 28. 05. 07

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 10:43 am

Sharp: Dobře jsi udělal Very Happy
A vítej na fóru lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.8dextra8.deviantart.com
Phoebe Umbríel Esteban
Kníže
Kníže
Phoebe Umbríel Esteban


Poeet p?íspivku : 2830
Age : 32
Localisation : Knížecí síň
Registration date : 03. 11. 06

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 4:59 pm

Jé, vítej - koukám, že se rozhodl se mezi nás přidat Razz
Návrat nahoru Goto down
http://darren-shan.ic.cz
Kwitorka

Kwitorka


Poeet p?íspivku : 420
Age : 30
Localisation : U Kurdy v pokoji... =oD
Registration date : 24. 11. 07

Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: ....   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 5:06 pm

Sharp: To je dobře...šáhnou někam vedle a stojí to za prd =oD.....
Jinak tě taky tady vítám =)
Návrat nahoru Goto down
http://www.kwitorka.blog.cz
Sponsored content





Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se dostali k Shaneovi?   Jak jste se dostali k Shaneovi? - Stránka 32 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak jste se dostali k Shaneovi?
Návrat nahoru 
Strana 32 z 35Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Darren Shane všeobecně :: Obsah knih-
Přejdi na: