Darren Shan's Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Darren Shan's Forum

Forum about Darren Shan!
 
PříjemPříjem  Pravidla fóraPravidla fóra  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Slawter

Goto down 
+13
jesic
Sharp
Wolfka
matl
taur
Christien
Wontik
Silmarilien-Palantírilien
Toren
plomo
Elie.777
Kay
Phoebe Umbríel Esteban
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 2:34 pm

No tak pokud vím, celá knížka se více či méně točila kolem několika Stoupenců, ne? Shocked
Návrat nahoru Goto down
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 2:36 pm

Christien, ha, díky, záhada vyřešena. Laughing
Brrr, nelíbí se mi představa Derva jako týmového hráče. Embarassed Embarassed Embarassed
(Stoupenci přece mají nějaká společná pravidla. Nebo ne? )

Plomo, ale jo. Very Happy Ale jediní dva z nich byli celkem ucházející, tedy, ehm, podle mého názoru, který nikomu nevnucuji. Smile
Návrat nahoru Goto down
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 2:41 pm

Plomo:No sem tam nějaký náznak byl(aby se neřeklo):DTo byl vtípek:DOna se celá knížka opravdu točila kolem Stoupenců.Pokud si dobře vzpomínám v každé kapitole o nich byla alespoň trochu zmínka.Tak v každé asi ne ale těch "zmínek" tam bylo dost:)
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 3:03 pm

Elie.777 napsal:
Plomo:No sem tam nějaký náznak byl(aby se neřeklo):DTo byl vtípek:DOna se celá knížka opravdu točila kolem Stoupenců.Pokud si dobře vzpomínám v každé kapitole o nich byla alespoň trochu zmínka.Tak v každé asi ne ale těch "zmínek" tam bylo dost:)

No ale hlavně to prostě bylo o nich Smile říct opak by bylo totéž, jako říct, že HP není o čarodějích Smile Každopádně už se ty dva díly začínají jaksi spojovat
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 6:32 pm

2Polomo: Embarassed No jo pořád Laughing Kdo si to má pamatovat Razz
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 8:37 am

Kay napsal:
A víte, jaká kapitola je před námi? Ta, co nám podle Phoebeiných slov objasní název knihy. I love you Laughing
Ten už mám vyjasněný ze Shanových stránek. Smile Embarassed Ad Prae: já bych B-E dala, už jen proto, že ho nemám ráda. Razz Pro dobro vyššího celku, však to znáte. Laughing 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 6:44 pm

Sil Sil affraid Chudák Billy-E... Nejenom, že na něj teď Grubbs kašle, ty bys ho klidně předhodila Prae jako pokusnýho králíka Shocked Suspect
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 7:23 pm

Jeho klidně, protože to je postava, která pro mě nemá žádný význam. Razz Něco jako Darren. Razz 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 8:15 pm

Smile Tak nevím no... Podle mě je možná sice nepodstatný, ale.. Chm je mi ho líto Embarassed Smile
Návrat nahoru Goto down
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 8:50 pm

Ale no tak takhle urážet Darrena.:PChudák.Bude mu to líto...Ale Billyho je mi taky líto.Přeci jenom je to Dervův synovec...
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 17, 2009 8:39 am

Wontik napsal:
Smile Tak nevím no... Podle mě je možná sice nepodstatný, ale.. Chm je mi ho líto Embarassed Smile
Na to, aby mi ho bylo líto, by mi musel být něčím blízký a aspoň trochu bych ho musela mít ráda, ale... v Demonatě mým jediným oblíbencem zůstává Lossík a o jeho existenci se tak nějak nebojím. Razz Takže nějaký B-E... škoda mluvit. Razz 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 2:15 am

Zrada! Člověk čeká na díly a hned dvě aktualizačky mu utečou. Lidi, proč nečtete nové díly, proč nekomentujete, proč nechválíte báječný překlad a nejucháte nad aktuálkou? Styďte se! Slawter - Stránka 3 Bt

Zítra si doplním svůj velký restík. Embarassed A samozřejmě náležitě okomentuji. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 8:45 am

Odpověď je jednoduchá: není čas. Razz Každopádně jsem stejně jako ty čekala na novou kapitolu, a ač jsem kontrolovala stránku den po dni, čtyřka se mi objevila za záhadných okolností teprve včera... 
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 9:27 am

Přesně taky jsem to včera odpoledne kontrolovala a nic... Večer jsem na to pa už nekoukla Smile
Návrat nahoru Goto down
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 11:20 am

*oddychla si* Tak jsem si to nevymyslela, že jsem se na stránku od 20.3. koukla několikrát a nic. Díky. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Christien

Christien


Poeet p?íspivku : 489
Age : 29
Registration date : 24. 01. 09

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 5:18 pm

Taky sem se divila, že tam ta nová kapča pořád není, ale jako vždy skvělá....pro Derva s Gurbsem to musel být ale pořádny šok
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 8:05 pm

Mě Davida přijde hrouzně zvláštní Laughing Laughing Laughing Ale jako nemohla tušit, co se stalo Dervovi a Grubbsovi... Dostala mě věta jak se ptá jestli nesmrdí, že se takhle chovají Laughing
Návrat nahoru Goto down
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 1:07 pm

Wontik napsal:
Dostala mě věta jak se ptá jestli nesmrdí, že se takhle chovají Laughing

njn upřímnost nade vše..Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
Silmarilien-Palantírilien
Upír před investiturou
Upír před investiturou
Silmarilien-Palantírilien


Poeet p?íspivku : 7364
Age : 33
Localisation : Larten ví... :D
Registration date : 05. 11. 06

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 6:57 pm

Překvapí tu ještě někoho, když napíšu, že Davida rozhodně v tuto chvíli nepatří na můj list Nej postav? Razz Tak nějak mi připomínala Ondřeje Neffa (předem podotýkám, že jako spisovatele si ho vážím) - taky je tak nějak stejně sebevědomá a jistá si sama sebou. Na jednu stranu nelze říct než ano, má proč, po tolika úspěších, na tu druhou se dá podotknout něco ve smyslu, že trocha skromnosti ještě nikoho nezabila. Embarassed Takže Davida = Ondřej N. v sukních. Laughing I když O.N. je v tomto ohledu přeci jen asi o něco víc sebevědomější. Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.silmarilien.blog.cz
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:50 pm

Tak by mě zajímalo proč se tam dervish vydal a co bylo na tom CD tak špatnýho, že to tohle v Dervishovi vyvolalo...
Návrat nahoru Goto down
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 12:20 am

Že by se Dervovi začali zapalovat lýtka?Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
Kay
Generál
Generál
Kay


Poeet p?íspivku : 3330
Age : 35
Registration date : 06. 06. 07

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:18 am

Ó! Tak to je zajímavé. Derv bude zase něco vysvětlovat, juch. Laughing Na to se těším. I love you
Zajímavá kapitola, che che, název mi asocioval s Erbenovým Vodníkem: "Nechoď, dceruško, nechoď ven, pátek nešťastný je den..." Laughing

Elie, doufám, že ne. Embarassed Takhle je Derv absolutně good. Embarassed Smile

Wonti, taky si říkám, že za to určitě mohlo nějakým způsobem to CD. Smile
Návrat nahoru Goto down
Wontik
Generál
Generál
Wontik


Poeet p?íspivku : 5504
Age : 31
Localisation : Vanchova vyhřátá rakev :D
Registration date : 24. 02. 07

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:39 pm

Kay: Jen tipuju Razz A k Dervovi... No taky mi přijde, že se tam něco rýsuje Razz
Návrat nahoru Goto down
Elie.777

Elie.777


Poeet p?íspivku : 789
Age : 30
Localisation : ♥Vzdycky se někdo najde s kým budu zalezlá někde v koutku:)♥
Registration date : 23. 06. 08

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 31, 2009 10:24 pm

No myslím si že David A nebude tak nevinná.Nevím no ale mám takový pocit..no to je jedno.Ale konečně se dozvídáme jak málo je stoupenců.To bych vůbec nečekala.
Návrat nahoru Goto down
http://www.halliwellky-charmed.blog.cz
plomo

plomo


Poeet p?íspivku : 397
Age : 30
Localisation : kdekoliv... ale všude s tužkou v ruce
Registration date : 11. 12. 07

Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 10:02 pm

Tak copak říkáte na městečko...? Já osobně jako bych v něm byl s nima Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Slawter - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slawter   Slawter - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Slawter
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Darren Shan's Forum :: Demonata :: 3 - Slawter-
Přejdi na: